Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu,o cem se hadate,dost vas pise,ze voli bolseviky...To je vase vec,jen si uvedomte,ze se jedna o nelidskou stranu,ktera za to,co provedla v minulem stoleti by mela skoncit mimo zakon jako jeji odnoz NSDAP!
    Za dalsi,ustavni soud (vetsinou sestaven z byvalych clenu KSC!!!) shledal,ze se jedna o kradeny majetek,patrici cirkvi a naridil jeho navraceni.Takze nema vyznam poslouchat zvasty clenu kscm a cssd v naky debate z parlamentu,nebot jen oblbuji sve volice a zavistivce.
    Dale,kdyz se jedna o tyto tzv.levicove superstrany-proc neukazou,ze to mysli s narodem doopravdy dobre a nepomuzou lidem v totalni nouzi-mam na mysli bezdomovce a matky samozivitelky,kteri nemaj prostredky na zakladni lidske potreby.Misto toho se dovite,ze napr.cssd vyhodila x milionu za predvolebni kampan...Kdyby doopravdy se jednalo o slusnou stranu a chovala se jako strana levicova a pomahala lidem v nouzi,tak by byla volitelna i bez kampane!
    • Vážený spasiteli, Ústavní coud nerozhodl o tom, že se má majetek církvím (a hlavně katolické) vrátit, ale že je třeba v tom udělat pořádek!!! A to je rozdíl, i když si to modrá média vykládají po svém.
      • Aha,to se omlouvam,pan ma zajiste daleko lepsi informace,nez ja. *3*
        Jinak me nezajimaj zadna "modra" media,ani oranzovo-cervena *12* *12* *12*
    • Máš to pomotané. A sociální demokraté jsou stejná parta jako ods, černozadelnící včetně jejich parťáka Kalouse, Zelení, žlutí, hnědý - strany co tam za soro 25 let byly - pouštěly tomuhle státu žilou. A když není co privatizovat = rozkrást - je tu údajný majetek církve a z roho taky kápne a posvětí to zákonem. Ale zákony si ohýbají podle "své" pravdy. Můžou si udělat klidně zákon, na jehož základě tebe zbaví majetku a příjmů, např. že tvůj nick Spasitel je hoden pouze Ježíše a ty ho tím znesvěcuješ....
      • Podivej se na film "pisen ohlasuje pomstu" Teda jestli ten film jeste sezenes-to nevim,tak tam odtad je to spasitel.Jinak jsem nikdy jsem netvrdil,ze tady neco normalniho vladne 25 let,ale tvrdim,ze od r.1946 tady vladne pakaz!
        Jinak kazda z techto stran vi,ze kdyz dojde k soudu o cirkevni majetek,tak tato zem opet prohrava...To vam nestacilo,co jsme zaplatili za Novu(Fedor Gal,s.Dr.Zelezny adt.),Nomure,ted Diag Human(jejich pravnik "JuDr" Kalvoda!?) a dalsi a dalsi akce...Laskave si uvedomte,ze tyto prohrane bitvy plati obycejny obcan,ne nakej slintal v televizi ci jinde.
  • To zas černoprdelníkům naroste hřebínek !
  • já zase nechápu jak může být ministryní může být takový člověk jako jsme mohli včera vidět v udlálostech komentářích,Paní evidentně nevěděla o čem je řeč a proč tak hlasuje,Silně mi připoměla Švandrlíkovy Černé Barony s výroke Mazurka sice nic nevím ,ale tak je to správné tak to musí byt.
  • Dovolím si ještě jednu poznámku.
    Babičce mojí manželky komunisté zabavili byt a vkladní knížku s hezkou sumou peněz. Jen proto, že její tatínek zaměstnával jednoho člověka ve své dílně a tím se stal "kapitalistou".
    Myslíte si, že jí někdo byt vrátil a škodu nahradil?
    Proč jsme tak v pohodě, když komunisti do dneška fungují a sedí ve vrcholné politice, ačkoliv je to strana, která lidem ukradla majetek, ničila jim života a některé o život i připravila? Znamená to, že souhlasíme s tím, co komunisté dělali?
  • To Jirka, no z části s tebou souhlasím, ale restituce dávno proběhli, tak proč se opravdu neudělala ta tlustá čára, ja jsem sice ateista, ale divám se na to z pohledu vlastnictví. Tvoje babička měla jistě právo na byt zpět, ale nevím přesně kdo a jak a do kdy mohl žádat a jak by prokazovala vlastnictví. Já byt musel KOUPIT 2004, zaplatit státu "MF" půjčku (letos 01/2012) , a můžu říci že jsem byt nabyl i katastrem potvrdit 2012 ... za komančů dostávali lidé byty skoro zadarmo, opravovalo je jim je ještě do roku cca. MSK 2005 .... a dnes si ještě dovolí mamrat a já "dlužím" nemalé peníze hypošku (většinou za úpravy) - už jen malou část, ať nemám komentář, že je už skoro banky nebo exekutorů :-) .... Prostě církev nemá nato to opravovat a jsem pro ten rakouský systém a klidně i pro ať myslivci, rybáři,duchovní obhospodařují dál pozemky .....
  • Text Vašeho příspěvku *12* nejhrubšího zrna,už nemám slov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit