Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čech je znám tím, že rád nosí tepláky, tak proč ne hromadně na koupaliště v teplákách, vždyť je to plavecký úbor vhodný do každé společnosti.
  • nefňukej ty ruská bačkoro *15*
  • To je strašná hovadina, punitore č.2.
  • bezregistrace
    no až vytáhneš multinicku pazour s fifáku tak poznáš že to co ti příroda nadělila se používá k něčemu jinému než dobývání holubů a netopýrů ... a nezapoměň se odměnit
  • *3* solidní reportáž
  • dearputin.com
  • ale jediný soudem ulhaný lhář je pedofil Becherovka *11*
  • bezregistrace
    proč nabývám dojmu že každý kdo dělá do novin je majitelem Pulitzerovy ceny
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jak-milos-zeman-vsadil-proti-celemu-kasinu-a-trump-mu-to-nezapomnel-34038
  • vanhorne
    " že už se podívají po někom jiném."
    Kde ho budou hledat?Mozna v nejake civilizovane zemi by se jim to mohlo podarit.Ta zhruba polovina lidi, to jsou vydedenci kteri patri do skupiny lidi o ktere velkomozny "pan president"soudruh Zeman prohlasil, ze je to "Patologicka sedlina lidske spolecnosti".
    Slusni lide se opilcum vyhybaji, ale Cesi si to zvoli za presidenta a nedojde jim, ze opilec svym nepristojnym jednanim jimi vlastne pohrda.Zbabelec ktery se zmuze nanejvys na okopavani mrtveho cloveka ktery byl na daleko vyssi moralni urovni nez nejaky opilec.Pokutu za svoji sprostou hubu ovsem velkoduse prenechal platit statu.Fuj.
  • Ty jsi muslim, že? Tak si táhni do Arábie!
  • já viděl muslimů jen pár, ale cigošů tu máme 600 000, ale těch se Zeman bojí, tak útočí na všech šest uprchlíků kteří sem byli násilím dovlečeni, velké hrdinství
  • Já když ty mu slimáky vidím, tak se mi zvedá žaludek, to ale přece není protiprávní ani trestné!
  • přéééésně, pátráme po něm už rok, všíchni máme podezření, že se jedná o stejného ksindla který si naklikává plusové a mínusové body, pravděpodobně nepřítel ruska a diverzant *9*








    PCHE !!!
  • Mě vadí, že lže Halík, protože kdo lže, ten krade a já o názory nějakého zloděje nestojím.
  • Halíkovi měkne mozek a navíc je to náboženský fanatik.
  • To jsou narkomani.
  • Je tady nějaký můj "jmenovec" a ten to má v hlavě pěkně vybraný, blábolí tady nějaký nesmysly o Rusku a navíc je to úplně mimo téma. Já myslel, že mám ten nick jako jediný, netušil jsem, že se bude někomu tak líbit, a že ho bude používat také. V každém případě pak v diskuzích vzniká zmatek. To si asi ten ubohý člověk neuvědomuje.
  • Domnívá se také, že je tady zhruba polovina lidí, kteří by Zemana nikdy nevolili. „Pak jsou tu lidé, kteří ho volili; a tam je to tvrdé jádro, kolem 10 procent, kteří ho budou volit, i kdyby dělal pod sebe,“ dodal Halík s tím, že tu je však i rostoucí počet lidí, kteří ho volili posledně a kteří říkají, že už se podívají po někom jiném.
  • Mám dojem, že ty lapsy, které teď dělá, ty strašlivé výroky nejrůznějšího typu, tak že je to takový freudovský překlep. Že to nevědomí už mu říká: Hochu, nechoď do toho. Ovšem to jeho okolí ho strašně do toho tlačí,“ myslí si Halík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit