Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ještě jeden textík *5*
    Víte proč se muslimové zahalují? Jak muži tak ženy. Je to čistě praktické a účelové a vychází to NE Z VÍRY ale z každodenní potřeby. Jde o to kde a proč takový oděv vznikl. Tak jako v Evropě nebo Kanadě se kvůli zimě vyvinuly kožichy, tak se v těchto převážně muslimských zemích vyvinulo oblečení jejich.
    Toto jejich oblečení je mělo chránit před všudy přítomným pískem.
    V těchto zemích jsem byl služebně a musím říct, že když zafoukal vítr byl plný jemného písečného prachu. No nic příjemného. Oči jsem měl jak mixomatózní králík (červené), mezi zuby to skřípalo a když jsem se večer po celodenní procházce sprchoval tak po mě tekly černé potůčky tohoto jemného písku.
    Z toho je jasné, že toto oblečení je účelové a vhodné jen v určitých zeměpisných šířkách. A mělo obyvatelstvo chránit. Jak by asi ve 30 letech všichni vypadali, kdyby se před pískem nechránili? Pleť ošlehaná a vysušená, vlasy zničené a zuby - zuby nikde. Chápu, že v daných státech si chtějí zachovat svůj vzhled a zdraví.
    ALE AŤ SI UVĚDOMÍ, ŽE NIC Z TOHO VÝŠE NAPSANÉHO JIM V EVROPĚ NEHROZÍ A TEDY TENTO ODĚV NEMÁ V EVROPĚ OPODSTATNĚNÍ!!!
    A to spojení s vírou. Je to jako v Evropě, když církev chtěla mít politický vliv. Rovněž se vše napojovalo na víru a strašili se tím lidi.
    Muslimové by si měli uvědomit, že víra není v oblečení, ale tak jak je to ve všech náboženstvích víra je v srdci.
  • Já když ty mu slimáky vidím, tak se mi zvedá žaludek, to ale přece není protiprávní ani trestné!
    • já viděl muslimů jen pár, ale cigošů tu máme 600 000, ale těch se Zeman bojí, tak útočí na všech šest uprchlíků kteří sem byli násilím dovlečeni, velké hrdinství
      • Ty jsi muslim, že? Tak si táhni do Arábie!
  • ať si hadry perou v řece......fuj velebnosti
  • Zajímalo by mě, kolik asi autor článku dostal od nějakého štědrého Saúda. Možná si toho pisálka zaplatil nějaký Saúdský kolonizátor, který možná má již koupený pozemek někde u Teplic. Arabáči si prý kupují, a já tomu věřím, i europoslance a europolitiky, a to prý doslova za pár šupů (zaplacená dovolená, nebo dárkový koš) Za komančů by ta hadrnice letěla z bazénu jak namydlenej blesk. Teda vlastně ne, oni by jí tehdy do toho bazénu nepustili, i kdyby přišla normálně v plavkách. Nebyl v tom rasismus, ale ochrana národního zdraví. Jak zde již někdo poznamenal, jim vůbec nejde o koupání, ale o demonstraci toho, že již tady začínají přebírat otěže a my si musíme zvykat poslouchat je a ohýbat před nimi hřbet. Já jsem ISLAMOFOB a nestydím se za to. Já je prostě nemůžu ani vidět, ani cejtit. A kromě toho si myslím, že musíme okamžitě vystoupit ze EU.
  • Pěknej obrázek, koupat se v hadrech musí být paráda :D
    • Za takových deset let už neuvidíš na našich plovárnách, koupalištích a u rybníků nic jinýho.
  • Jestli je nemytá p del nebo zadek, to už je asi jedno
  • proč titulek nezní pravdivěji? Rozumní češi proti tmářství a diskriminaci žen!
  • Já vám řeknu co mi na tom vadí.
    Představte si pozici plavčíka. Člověk, který se topí má tendenci na to ho kdo jej připlave zachránit "vylézt". A teď ty problémy, které tyto plavky oproti normálním vytvářejí:
    -Tyto "plavky" když se napijí vodou jsou těžké, táhnou ke dnu.
    -Při snaze o přiblížení se k tonoucímu zavazí a mohou tomu až bránit neřknu-li pokud se to z dotyčné nějak odmotá může to být pro záchranáře nebezpečné.
    -Osobu v takovém úboru je mnohem náročnější ve vodě táhnout - ty hadry dost brzdí.
    -Tažení ve vodě je pomalejší a únavnější - plavčíka stojí více sil => zkracuje vzdálenost na kterou je možné zachraňovat.
    -Rovněž vytažení na břeh pro váhu vodou nasáklého oblečení je těžší.
    To je jen pár praktických důvodů proč toto zakázat. Je třeba počítat i s takovým extrémem, že dotyčná bude potřebovat pomoci. A vrchol tomu nasadí i to, že vše výše popsané by neměl absolvovat plavčík ale plavčice. Muslimky by se neměl dotknout cizí muž.
    Jasně, že nepředpokládám že je každý terorista, nebo špína. Ale není mi jasné proč komplikovat někomu (plavčíkům) práci. A ještě otázka. Jsou tyto dámy srozuměny s tím, že by je mohl zachraňovat muž, cizí muž? A jaký k tomu mají postoj? Ono to totiž nemusí končit vytažením z vody, ale i resuscitací - dýcháním z huby do huby a masáží srdce. Předpokládám, že toto by jim nevadilo (spoléhám na přirozenou touhu po životě). No tak to už jim nemusí vadit ani ty normální plavky.
  • Ruská zmrzlina (rusky Советское мороженое, sovětská zmrzlina) se začala vyrábět v Sovětském svazu ve 30. letech 20. století. Jednalo se o smetanovou zmrzlinu v oplatce, která si získala zákazníky i v tehdejším Československu.

    Rozkvět výroby této zmrzliny nastal v 80. letech 20. století, kdy v SSSR vzniklo 25 nových továren na její výrobu. Zmrzlina byla vyvážena i do zemí východního bloku.

    Po společenských změnách v 90. letech začaly ruský trh zaplavovat dovážené mražené výrobky, které byly vyráběny převážně z rostlinných tuků, ale konkurovaly zejména cenou. Ruští výrobci poukazovali na kvalitu své zmrzliny, ale i oni jsou nuceni pod ekonomickým tlakem snižovat obsah tuků.[1]

    Ruská zmrzlina je v současné době i na pultech českých obchodů, není však dovážená z Ruska, jedná se jen o obchodní název.[2] Nejde však většinou o původní smetanový výrobek, ale o mražený krém vyráběný zejména z vody, cukru a rostlinného tuku.[z
  • Čech je znám tím, že rád nosí tepláky, tak proč ne hromadně na koupaliště v teplákách, vždyť je to plavecký úbor vhodný do každé společnosti.
    • dobrý večer

      Tepláky už češi odepsali tak 10 let po revoluci, ale pokud chcete vidět plejádu teplákovek všech značek tak doporučuji Karlovy Vary *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit