Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se tupě usmíval měl jsi mu dát po té špinavé a prolhané držce.
  • Jistě že to tak je. Ale řešení je jen jedno. Nejít k volbám, pak asi bude dost složité mluvit o vůli národa a nebo kroužkovat. Je třeba tam poslat mladé aktivní borce kteří se nedají zkorumpovat tou mafii v EU a budou za všech okolnosti hájit Čechy, protože ti platí daně. A hlavně nesmí národu lhát, pravda je lepší i když je nepříjemná. Jakmile začnou lhát a mlžit, tak jak to dělají teď, je to v řiti. Naši politici lžou jak když tiskne a mluví co přikáže EU. Kdysi to diktovala Moskva a teď Brusel a Berlín. Praha ohýbá hřbet.
  • trochu zcestný názor, je vidět, že nejsi s KSČM, protože dělnická třída asi už není, protože
    je skoro vše rozkradené
  • supr názor, absolut souhlas
  • jseš asi bohatý, že máš takové řeči
  • Tomio má kurňa pravdu, mne nijak nevadil, ale teď si šplhnul u většiny národa.
    A to je cajk.
  • Kdo nepracuje a nemá VLASTNÍ ZDROJ BEZPRACNÝCH PŘÍJMŮ (z akcií a pod.) AŤ NEJÍ a ať nezabírá místo pod mostem našim bezdomovcům. Cizáci ať parasitují u nich doma! *16*
  • I když Okamura není ve všem dokonalý, má v mnoha důležitých otázkách pravdu. On je jeden z mála. kdo po zbohatnutí nepřestal slyšet a reálně věci vidět. Ostatní jsou jen kecalové, měkkýši a zaprodanci, kteří by pro svůj prospěch klidně prodali budoucnost naší země. A těmto se musíme bránit. A tito jsou ti, co bojkotují přímou demokracii. Opět pro svůj prospěch. Uchopit pozice, rozvalit se v nich a opevnit, na úkor všech obyvatel. Klidně prodají skutečnou demokracii a nahradí ji falešnou demokracií, která vyhovuje jim - jako v tomto případě.
  • ... ale nejedná se o východoslovenské občany, ale o osoby vyhnané z Indie pro jejich nepřizpůsobivost už kolem roku 750 n.l. a takto jejich potomky *7*
  • Pořád blbnete?
  • Tomio ma jednoznacne pravdu. Na cizincich profituje mafie zamestnaneckych a ubytovacich agentur a pro nase lidi neni prace ani penize.
  • super jen pryč s těma přiživnikama
  • Kumar W. indický horlivec v Ostravě.Když jsem jej tuhle navštívil a snažil se mu vysvětlit že nelze takto aktivně zasahovat do vnitřních věcí nás tady - tupě se usmíval.Když jsem mu připomenul že doma by za takovou "aktivitu" dostal velkou dlouhou holí která je v Indii místo obušku-tupě se usmíval.Tak nevím zda už nedozrál na radikální řez.On tady tu havěď neživí.On se jen mediálně předvádí.Jinak dělá dluhy kam se podívá.
  • Jak jsem to tak zběžně prolít, souhlasí cca 90% příspěvkářů. To jste ale měli už před volbama.
    Mohl mít více křesel a bylo by to jiné.
  • Fašismus tady máme importovaný z Ruska. Putin se chová jako typický fašitický vůdce a ruské tajné služby se snaží ovlivnit i naše občany. Stačí se podívat na příspěvky některých diskutujících, které nesou jasnou pečeť ruské desinformační činnosti.Třeba i s tím údajným fašismem na Ukrajině.
    O.S. Pokud budeš muslimem, tak budeš Alláha vzývat a přitom můžeš třeba i zívat.
  • Volím Okamuru.
  • Souhlasím až na to, že to nelze svádět na Brusel. Sami můžeme za to jaké zástupce si volíme do EP: Železný, Bobošíková a podobný ksindl. Ti místo aby vysvětlili zájmy a potřeby občanů naší země ostatním poslancům, kteří je logicky neznají, tak jedině hrabou pro sebe. A jak se tam dostali? Pár tupců jim dá hlas a převážná většina trotlů vůbec k volbám nejde a dá přednost sezení u TV nebo u piva.
  • Patří mezi cizince i východoslovenští občané s tmavou pletí naprosto bez vzdělání a skrupulí?
    Jestli ano, pak s panem Okamurou plně souhlasím.
  • Češi se musí připravit na příliv migrantů z Ukrajiny. V prosinci jsem napsal, že Ukrajina spadne do EU a Julinka jim bude velet. Každý Ukrajinec, který má možnost, tak odtama zmizne a bude si lebedit v Česku, protože Česko bude pro něj ráj. Už je jich tady dost. Jen aby za pár let nebyl majdan v Karlových Varech
  • To obcan;nerozumim textu-cist umim,ale pouceni ustavniho soudu vubec nechapu.Jsem
    hlupak nebo jsem zaspal dobu?To myslite naprosto vazne bez Ironie? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit