Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... buď v klidu, k tobě by ani poslední vetřelec nešel, moulo :)))
  • ... nemáš na to, blbe :)))
  • ... je, neřeš trosku :)))
  • ... polib mi, neandertále :)))
  • ... seer na deementa :)))
  • ... jsi neskutečný primitiv :)))
  • ... jsi dokonalý blbeček :)))
  • protesty nic nepřinesli jen ANO pomohli k lepším preferencím :D
  • https://zpravy.tiscali.cz/analytik-suman-a-selhani-medii-zverejnene-dokumenty-babisuv-danovy-unik-spise-vylucuji-298563
  • A kolik hajlovalo Slováků a dneska zamlčují i vznik samostatného Československa a před rokem1918 ani neexistovali.Bud hrdej na svojí zemi ona zas tak špatná není a lidi ve válce byli velmi hrdí na ČSR a podívej se dneska ,dokážeš si představit že tě k boji vyzývá soudruh ožralec nebo řepkovej král?ale to neznamená že je všechno špatné a je to vidět na Slovákách který rezignovali na svoji samostatnost a utíkaj kam se dá.Lepší podvádějící živnostníček doma než vandrák po světě - každej den by si to měli poslanci Směru opakovat ale Fico to je jen pokračování Mečaira a jemu vyhovuje že tito lidé nejsou doma a na nic se neptají.Doufám že za 10 let moje děti nebudou psát dom a jejich poštu nebude cenzurovat pohunek z ANO.
  • jo a kdy soudruzi Němci zrušili Mnichovskou dohodu co?Pozor tady se kroutí něco v něčí prospěch co si můžeme prožít znovu a zase zaplatit bez ohledu na právo a třeba nebudem platit jen za bubáky že jim nechceme dávat 1000Eur sociálku ale i pozemky zabavené na základě dekretů a nikdo se neptá státu který je malý a boháči si v jeho bankách neukládají prachy.Soudruh Juncker dělá vše proto aby se Unie rozpadla na novou a starou a možná že dividendy mu do švajcu příjdou z Kremlu.
  • no když on ten bureš je jenom nenažranější obdoba socanů a nejen jich,ale jak by řek strejda Vik a já nes v igelitce jenom milion a kdybych musel nosit co nakrad Bureš tak se taham s celým nákladním vlakem,jo jo doktore doporučuji léčbu Vaším kolegou doktorem Galénem *3*
  • A hlavně Bárta se teprve chystal podojit a Bureš už dojí 20let dotace,logicky těch kulaťaků je víc.Asociace Neofašistických Oberzmr.ů už začala růst v době privatizace na Slovensku kde toho schopného -resp.všehosschopného Bureše vyštvali a v Čechách jak je zvykem jsme si z něj udělali modlu bojující proti korupci jenom kvůli jeho kecům .Je pravdou že jeho popularita stojí na reálných základech polovládnutí ostatních stran, ale ani soudruh Rittig když národ pozdravoval z Monaka kde si užíval" poctivě vydělané peníze" nechtěl vyhodit redaktory televize a tahle komunistická sviň a si myslí že bude vyhazovat České občany za projevy jakéhokoliv nesouhlasu a po vzoru Saudů je popravovat ,jak kdysi řekl že jsou mu sympatické královské režimy blízkého východu.Tak volte kobliháři a když nebudete žrát jeho koblihy tak popravit a čapí se snadno změní na orlí .
  • Zbal si bágl a odstěhuj se do Čiernej pod bruchom... :-)
  • Za růstminimální mzdy a důchodu se zasloužili socani, ty blbe. A ten státní rozpočet, který jak tvrdil Bureš měl být vyrovnaný, se ukázalo, že není. Ještě že z vlády vypadl. Bureš je lhář a zloděj. Nikdy bych nevolil ANO!
  • Tak jsem se z novin dověděl zajímavou informaci o dvojici 2B:
    V polovině května proběhly v Praze a v některých dalších městech demonstrace proti Babišovi a Zemanovi. Demonstrující požadovali odvolání Babiše a ústavní žalobu na presidenta Zemana nebo jeho odstoupení. Důvodem byl protest a nesouhlas s upadající politickou kulturou v naší zemi.
    Problém je ovšem v tom, že zatímco ten první požadavek byl splněn, na ten druhý se teprve čeká.
  • ČSSD opravdu udělali pro naši zemi nejvíce,nejvíc ji zadlužili a rozkrádali.Skvělá to služba občanům.Ti asociálové jak píšeš zvedli důchody,minimální mzdu,oddlužují stát atd.Ostatně je tvá věc koho budeš volit jestli máš vůbec občanský průkaz.Divil by jsem se.
  • já teda budu volit výhradně MALOU STRANU NEBO VELKOU STRANU, ještě uvidím případně stranu která mi pošle na účet 500 000, ale neškodilo by podívat se na obrázek kde je srovnání kdo v porovnání s Babišem tento stát jak zadlužil a rozkradl...... http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/
  • Klaus jako jediný vládce ODS ne však jediný zloděj také odešel a ODS tady opruzuje dodnes.
  • třeba nám darebáci socanští nadělili Standu G. vyhlášeného hoštaplera a krystalicky čistého makléře s akciemi. Jak si za ně pak kupuje byt v USA. Nebo nám nadělila tlustého Jirku. Jinak zavedeného Vajíčkového krále. Aroganta a obecního hlupáka. Nebo někdejšího hejtmana SM kraje. Jak si z nakradeného postavil usedlost v Jeseníkách ..... a on jakože nic nic.Tak právě tyhle budeme s radostí volit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit