Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tím,že současná vládní politická banda omezuje možnost kritizovat vládní lumpy v mediích, si připravuje cestu k tomu ,aby brzo jejich politické rody skončily tak ,jako kdysi carská rodina v Rusku.
 • Proč jsou zablokované diskuze na tuzemských zprávách? Odkud asi vítr fouká ???? Že by cenzura?
 • Já si taky myslím, že tím nejhorším způsobem selhal právě R.John, neboť jakmile se dověděl od toho práskače M.,že se mu tam něco nelíbí, ihned měl informovat Nečase a ten by uvědomil Íčka, že mají v revíru škodnou. Ten by mohl dávno něco s problémem udělat, při nejhorším dle scénáře Mrázek. Takto je vše složitější a ten blbý Kroupa už vše vykecal a Nečas už kecá z nedostatku invence taky blbosti. Nejhorší na všem je to, že takto John pokazil mnoha lidem vánoční pohodu a pocit bezpečí!
 • Je zajímavé,že k ožehavým tématům současnosti,není možno vkládat příspěvky.To ukazuje,jaký nám nyní vládne politický dobytek.
 • Proč vůbec Tiscali a Parlamentní listy otiskují názory takového zkrachovalce a morální břečky jako je Langer. Myslím, že je tu tisíce jiných, kteří mají co říci.
 • Není to jen nahoře. Začíná to dole. A nejhorší je, že je to všude kolem nás. Doktoři chtějí přidat, ale obálky berou stále. Za všechno se dnes platí, a bohužel i za to kdy by jsme neměli. Všechno je v nás. V nás lidech.
 • Stanovisko pana Langera mne nepřekvapilo.Vypadá to,že vlastní korupční jednání mu nevadí. Vadí mu, že pan John neběžel za panem Nečasem a neřekl mu "Bacha Michálek nahrává". Tak mne napadlo, není pan Knetig řízen panem Langerem? Z nahrávek vyplývá, že někdo mu zadával úkoly, které musel plnit.
  • Můžete si být jist, že Langer má zatím vše pevně v rukou, obecně platí, že kdo má pod palcem kasu, ten vládne! Dále si můžete být jist, že o těch praktikách a vlastní akci u Michálka věděl Nečas, Drobil a jiní vrchní predátoři. Jinak by nepřekrucovali fakta, nelhali, nešpinili druhé a spíše by se drželi logiky věci a možná se styděli. Za to, že mají máslo na hlavě!
 • Ach jo. Kdo se v tom má vyznat.Soudruh čistý je špinavý,na korupci použijí korupční bombu a místo šlehačky do sebe mydlí bahnem.Je to divná groteska.
 • Ukazuje se,až se mladá generace dostane k moci,tak při likvidaci tohoto politického svinčíku se bez kvalitních mučíren neobejde.Je to nahoře horší než dobytek.Tak rozhodně hůře než s dobytkem ,je třeba,stou vrcholovou politickou pakáží, jednat.
  • Pane Jaroslave bohužel nemáte pravdu.Kdyby jste poslouchal páteční hyde park, jak tam mluvil mladý (cc 26) let zástupce mladých ODS, tak by jste to nenapsal. Přesně říkal to, co náš všeználek. Doslova: měl špatné podřízené a je nutné aby to šetřila policie. Bohužel zločinecká parta modrých ptáků tvrdě vychovává své nástupce. Tento mladý Odeesák už je v dozorčí radě!!!!
   • S tím lze souhlasit, to byl v podstatě úplně hloupý vůl. Nicméně nedělejte si iluzi, že v jiných stranách je tomu jinak. V těch které známe je situace stejná a proto se všichni drží v šachu. U VV zatím nevíme a tak já osobně zkouším být optimista že se něco podaří.
    • Obávam se, že se nedočkáme. Dokud nebudou jasná pravidla na financování politickýcu stran budou ti co se dostanou k moci hrabat pro sebe. Krásny příklad pan MUDr. Barták alias "Čistič" rozpočtu ministrstva obrany a ODS umí být vděčná.
  • Teď jde o to, že mladou generaci vychovává tato naše gaunerská. Automaticky to vůbec nemusí dobře dopadnout. Pokud zůstane priritou společnosti hon za penězi a výsměch morálním hodnotám, máme se na co těšit.
 • Je to strašný ,jaký gaunery máme teď a nejen teď ve vedení státu.Co tomu říkáte pane Havle ? To jste chtěli ?Takhle ožebračovat lidi dole? To ten váš tehdy utajovaný "kapitalismus "???????????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit