Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechte Langra na pokoji,je tisíckrát rovnější něž "xindl "jakoby invest.-vyšetřovatel John,který o vyšetřování ví velký hovno a o důkazech jakbysmet,jinak by nedělal takové školácké chyby.Chová se jako debil.Čtyřicet let jsem sloužil u vnitra a děkuji pánu bohu,že jsem pryč,za celou službu jsem nepotkal větší amatéry na takových to postech.Jinak to nemohlo dopadnout,když si nerozhodní voliči zvolili to co si zvolili.ON ministr vyšetřuje - vachmajstr Flanderka z Putimi -hadr.Jenom místo čerta se chlastá vínko.
    • Co je ZLODĚJ LANGER za odborníka???? Je to GAUNER!!!!! a *12* *12* *12* *12*
    • Jasně, bejvalej vnitrák se nezapře. Hlavně všechno upéci tajně. Jenže pokud opravdu chce John něco změnit, nesmí se z něho stát součást prohnilého samoudržovacího systému. Docílit to nemůže zevnitř, potřebuje k tomu media a tedy občany. Kapři si rybník nevypustí. Jakýkoli amatér jako ministr vnitra je pro rozkrytí kriminálního fungování státu lepší než další zkorumpovaná krysa.
  • Zase další důkaz,že ODS od samého začátku až do dnešních dnů krade,loupí,lže a podvádí.Je jedno,jestli Klaus,nebo Topolánek nebo Nečas.Strčíš je do jednoho pytle a vždy vytáhneš stejného.Od zašantročených bilionů z kuponovek až po korupční skandály na stovkách radnic . *9*
  • Langer je hnusnej, prolhanej GAUNER!!!!!! *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Je rozdíl poradit jak zajistit důkazy.Bez důkazů nelze konat. A vědět o důkazech a strkat hlavu do písku a podle géniů minulosti prohlást "vím,že nic nevím".
    • řekl jsem to už několikrát: politici VŠECH STRAN, vyližte si PRDEL!!
  • co řekl Lagr mě vůbec nezajímá, ale hodně mě zajímá z jakého důvodu tento BÝVALÝ "POLITIK".zasahuje do součastné politiky.Myslím,že většina lidí mu svým vykroužkováním dala jasně najevo,že o jeho služby nestojí.Kdo si ho zavolal zpátky?kdo prohrdá vůlí občanů?
  • Nečas se dostal do problémů a tak si vzal na pomoc největšího šmejda a korupčníka langera!!Naprosto účelové tažení odvést pozornost od Nečase a ODS a když není Paroubek,tak si vyhlédli Johna.Bude zajímavé to,jak se vše dál vyvine,ale VV by měly trochu zpozornět a zamyslet se nad tím,do jaké party se nechaly nalákat!Dinosauři v tom zkrátka umí chodit,takže ne Nečas a ODS,kteří půjdou na pranýř a politicky pykat ,ale viníkem bude idealista John a strategie ODS je víc než jasná!!! ,
  • Bohužel se obávám a to je velmi smutné, že kdyby se toho nechytli novinaři tak to politčtí bossove zametou, pan Langr už toho namluvil mnoho ale jeho moudra snad už nikoho nezajímají
    • Langer vše řekl jasně při poslední "volbě" prezidenta když křičel (až do mikrofonu tv) na Bursíka který mluvil proti volbě Klause - "co blbneš, vždyť nás všechny zvřou až budeme černý"
      • mluvil o teplácích a divím se,že mu je česká justice dosud nenavlékla.
  • Langer smrdí víc než olomoucký syreček. *3*No vždyť je z Olomouce.
  • Pozavírat je všechny, je to jen ksindl. Ministr vnitra se dozví o možné korupci a namísto toho, aby nasadil policisty, odkáže slušného chlapa na novináře, tvrdě, že Michálek nemá důkazy. Copak je Michálek mluvit o korupci, jen když má důkazy? Langer, který celá léta v tomto rozkrádání jede, dneska mistruje, namísto toho, aby si ukradené miliardy odpracovával v kamenolomu, pokud možno v okovech.
    Všichni politici, všech politických stran od roku 89, kteří okradli tuto zem o biliony korun a kteří sedí dodnes v parlamentních a senátorských lavicích, sedící a dříve sedivší i na prezidentském křesle, musí usednout na lavice obžalovaných, a po vynesení rozsudku, do vězení s propadnutím občanských práv a majetků nejen jejich, ale i jejich rodin a to na celém světě.
    Pokud to nedokáží orgány státu, bude muset nastoupit lid a zjednat si nápravu sám, za podmínek podstatně nemilosrdnějších pro provinivší se.
    • John se doveděl od Michálka že se pravděpodobně bude korupce chystat. Tedy ne že se stala. Chce to nejdřív číat a myslet a pak psát. Poradil mu Kroupu jelikož kdyby ho poslal na Langerovy policisty, víme jak by vše dopadlo. Jasné???
  • Langer ve vazbě by pro mě byl tím nejkrásnějším dárkem pod stromečkem!
    Kdo by si přál to samé, ozvěte se! *1*
    • Přesně tak ten hajzl patří do kriminalu._!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit