Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ožralého Zemana, bych tam nezval, je to starý, nemocný muž, ještě ho tam yebne a do Bílého domu už se nikdy nedostane, což by stejně nepřežil.
  • a toto je jako směšné nebo zábavné? Takový jakože socanský uliční humor?
  • Je třeba svolat mimořádný sjezd ČSSD, pozvat ožralého z Hradu, navařit ovaru a prejtu, nakoupit chlast a nechat Ovara povykládat historku, jak to bylo s jeho šavlí na klenotech. Všichni by se smáli, nálada by se uvolnila a hladce by se zvolilo nové vedení.
  • ... jsi neškodná pííííča, která to čte, totální demence je u tebe nabíledni, kryso s leprou :))
  • Dvaja čurákovja se tu zas vyzvraceli.
  • ... naposledy: jsi úplně v hajzlu, jakou hračkou jsi vždy pro mě byl, nyní na tebe ale s*ru :)))
  • ... vůbec bych se nedivil, kdybys byl jím, u takových d*mentů by to nebylo nic divného :)))
  • ... BIJEC je dokonalý primitiv, budu moc rád vzpomínat na jeho bezkonkurenční tupost :)))
  • ... jsi zde správně, primitive, prober to s vidlákem, který zde blije coby hloupoučký BIJEC :)))
  • ... prase, které marně hledá srovnatelnou trosku, se bude muset smířit s mou ignorancí :)))
  • co je čSSd?
  • jasně že nehlasuješ. Prasečím kopytem špinavým od výkalů to ani nejde, co?
  • se opičíš chlíve! Do šmudly navíc smrdícího se ti posmívám jen já!
  • cha cha ho ho pchacha ..... tak to je vyvedený foor týdne! Prase s intelektem. Ty vyhlášený zdejší simulátor blbosti, páchnoucí špinavec a tady machruješ s intelektem?
  • ... já nehlasuji, čím to asi tak bude, ty d*mentní kriple, moc rád jsem poznal tvou ubohost :)))
  • ... já vím, jsi zoufalý d*ment na pokraji sebevraždy, užij si ji hezky, primitivní sračko :)))
  • ... zkrátím to: můj intelekt mi neumožňuje se dál zabývat bezbranným nemocným blbem :)))
  • ... rád bych zde našel soupeře, ale tu šmudlu, co furt brblá, zvládne poslední mongoloid :)))
  • ty kálíš pod sebe, pod žlab, na matku, na všechna prasátka u vás ve chlívku.Jsi takový brutální srááč který nic jiného neumí. Moc krásný život, co?
  • tak jsi se tady špíno udělal.Prase drželo službu? A zatím ti někdo obskákal matku a vyčichal kalhotky od Simonky. Jsi tuplovaný paroháč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit