Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... omlouvám se primitivovi, že jsem zneužil jeho pokročilé demence, už na něj budu kálet :)))
  • ... někdo je tak primitivní, že se domnívá, že mě odradí z něj dělat trosku hlasy primitiva :)))
  • ... nuda, je to zde samý nevzdělaný zakomplexovaný bezbranný mrzák, jdu se bavit, s*áči :))
  • ... zase nic, blb nikdy nedá víc, než omílání svých pár trapných výblitků, polib mi, kriple :)))
  • ... jenom trapně blbě opisuješ, ty nejzbabělejší nejprimitivnější ubožáku v české kotlině :)))
  • ... tak kdy a kde, zbabělče?
    ... jsem pro tvou eutanazii :))
  • ... nemohu, nechci a nebudu nahrazovat absenci ústavní léčby největšího blba na netu :)))
  • ... demence, jak hlasuje chudák, je neskutečně krásná, nic primitivnějšího jsem nezažil :)))
  • ... primitivní BLIJEC primitivně překrucuje, že jenom jemu jsem nabídl rozmlácení obličeje :)))
  • ... BIJEC už nikdy nedá nic nového, nezávidím blití ze žlabu s IQ 8 a slovní zásobou 20 :)))
  • ... štamgast bez mozku :)))
  • už jsi dlouho nikoho nevyzval ke kontaktu čuníku. Už tady stojí fronta. Prasečí hrdino.
  • ... BIJEC na to nemá, nemá na nic, je bez vzdělání, rodiny, peněz a odvahy, holt krysa :)))
  • s těma moc nesouhlasama, to je nějakej místní ubožáček?
  • ... aby nahradil svou tupost, BIJEC s oblibou posílá své výblitky IQ 8 hned dvakrát :)))
  • ty prase budeš vždy reagovat. Prostě si to přeju. A prase poslechne!Tak šup šup čuníku!
  • ... trapný BIJEC se chce svou mluvou přiblížit inteligentovi, to ze sebe teprve udělá debila :)))
  • ... nehlasuji, to přenechávám vždy blbečkovi, který ze sebe dnes udělá sám úplného v*la :)))
  • Kdo ti s oblibou kope do rypáku? Proti komu jsi bezmocný? Takový je jen jeden. Krásná je tvoje bezmoc.
  • Kdo ti s oblibou kope do rypáku? Proti komu jsi bezmocný? Takový je jen jeden. Krásná je tvoje bezmoc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit