Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jako nikdy si dnes užiji, že ani náznakem nebudu odpovídat "prasebně" této sraaačce :)))
    ... pro nechápavé: nebudu psát "osobně", když mám na mysli nejprimitivnější prase na netu
  • Jo. Tak to je opravdu akademická myšlenka z pod prasečího rypáku. A zas napiš - třeba jak jsi prase s noblesou.
  • ... primitivní BIJEC ze sebe s oblibou dělá mluvčího jiných hlupáků, ale takový je jen jeden :)))
  • jééé tak se nám zjevil prasečí akademik! Takový člen Prasečí akademie věd. Tak už tiše sedíme a nasloucháme.
  • ... BIJEC pitomečka je má droga, nikdy ze sebe nikdo díky mě nedělal větší špínu, než je :)))
  • dnes prase požralo nějaká vtipná pomeje? Pokus o prasečí žertování? No to se teda musíme rychle hlasitě smát.
  • ... není sebemenší důvod reagovat na stupňující se projevy hlupáka bez slovní zásoby :)))
  • kopance do tvojí prasečí hlavy - to je pohrávání? To se ti vepříku vyvedlo. A zas přidej nějaké vepřové moudro.
  • ... nejdementnější d*ment si primitivně představuje, že řeším jeho tupé hlasování blbečka :)))
  • ... stokrát jsem varoval největšího hlupáka na netu, že není inteligentem jako já, má pech :)))
  • áááá prase je dnes pedagogem. Prasečí profesor ČJ.
  • ... nehledej na netu, stejně bys to nepochopil, ubohý troubo, buď to víš nebo nevíš :))
  • cha cha prase si užívá? Ale kdeže ty jsi jen na chrochtání a žhraní. Nemachruj!
  • ... póvl hlasuje a hlasuje, ale inteligence se ne a ne dostavit, miluji pohrávání si s d*menty :)))
  • Ovšem beznadějně prvním jsi samozřejmě ty, zdejší prasič stránek.
  • ... OK, specielně pro největšího d*menta: co je Einwegschuherdungsband, akademiku?
  • Nikdo ti nebere první místo! Neboj absolutním primitivem jsi tady TY prase od žlabu!
  • Ale řešíš drbane. Hltáš tady cokoliv. Jsi odkázaný na zdejší kopání do tebe. A nic s tím nenaděláš!
  • Jo! To je nosná myšlenka vepřové hlavy! A zas něco vypusť!
  • .. "z pod" píše pouze dementní primitiv, kterého jsi ty zářnou ukázkou, ubohý kriplíku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit