Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jsi tupost sama, hezky mě zde zastupuj, ke zdejšímu póvlu se hodíš náramně, čau, blbe :)))
  • ... já si povídám rád sám se sebou :)))
  • ... já si přečtu každičký názor a pokusím se naň odpovědět pěti slovy :)))
  • ... slaboučké, není důvod povídat si s nejposlednějším lidským odpadem, vidláku :)))
  • ... zdegenerovaná sr*čka dole si neskutečně primitivně myslí, že čtu její jedinou větu :)))
  • Ty si myslíš, ty dobytku, když si si nechal vybělit řitní otvor, že se tady budeš na nás naparovat, ty sračko májová.
  • ... blb mi nebude poroučet, ty primitivní sračko, jenom blbec se přihlásí, že je póvlem :)))
  • Koukej odsud mazat, ty dobytku.
  • ... bezmocný primitivní póvl jede na plné obrátky, přesně o tyto projevy tuposti mi vždy jde :)))
  • Koukám,že jsme Simonovi zavřeli tu jeho držku. To chce hned od začátku " Simone drž tlamajznu než tě přes ní čmajznu " a je tu klid a pokoj. Teď už si ten dobytek dá pokoj, my mu ukážeme, zač je toho loket..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • ...já mám rád z kuundy vůni... *1*
  • Ryba smrdí od hlavy...když je Vůdce přizdisr@č, jak potom strana může vypadat?
  • Jo? Prase z chlívku tady jako rozdává karty? Od kdy ty vyvrhel otloukánek a čichač kalhotek od Simonky si tady bere slovo?
  • ... já mám rád z kuundy smrad :)))
  • ááá prasečí znalec promluvil. Tak to i skřivani ztichli jak bude prasič stránek nadělovat moudra.
  • ... buď rád, že se někdo zabývá d*mentem jako ty :)))
  • ... prase, které ze všech dělá prasata, je sám největší prase, ty ubohoučký primitive :)))
  • Sosáci si již zvykli na plná koryta POMEJÍ z EU, samozřejmě že se jich jen tak nevzdají, proto je musíme ve volbách VYPRÁSKAT jako ty čuníky od žlabů ! *8* *1*
  • Vyměň si konečně desku, pitomo Simone.
  • Která cenzorská sfině mi smazala příspěvek? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit