Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... když nic jiného, rozšířím nepoužitelným balíkům slovní zásobu :)))
  • ... je zde bezmocných ubohých sráčů dost, vidláku :)))
  • ... debilní BIJEC pitomečka nikdy nezajde na sportovní zprávy, to se krásně pozná blbec :)))
  • ... neřeším nikdy hlasování, kterým se nejprimitivnější tupý póvl hlásí ke své d*menci :)))
  • ... tak to nemá chybu, nejprimitivnější mrzák na netu che, aby ne jenom on žral ze žlabu :)))
  • ... máš smůlu, něco tak bezmocného a primitivního si budu užívat, kdy si zamanu, kriple :)))
  • ČSSD hnije od te doby co zvolili Sobotku předsedou strany a začali schválovat nesmyslné zákony.Tuto stranu jsem volil,ale nyní k ní citím nesnesitelný odpor.
  • Tady je zase zapitomečkováno... pryč odtud.
  • Jdi si ho v y h o n i t ty č u r á k u a už sem nelez.
  • Vyhlášeným primitivem jsi tady dlouhodobě jen ty. Nikdo ti to nevezme. Nic se neboj.
  • TY? Inkasuješ nadávky a kopance. Každodenní pohoda prasete, co? To si fakt zamaneš.
  • no tak toto je velká myšlenka z pod rypáku! Smrdí až sem.A ta vybraná slova! Prase inteligent.
  • cha cha hi hi prase má radovánky? U žlabu bude pařba! Budou nalévat pomeje. Přijdou prasnice od vedle.
  • ... nejprimitivnější hlasující trotlík je všemi opuštěn, tak mu nezbývá než zde denně smrdět :)))
    ... to já letím za zábavou, čekají na mě radovánky, čau, hloupý odkopnutý šmejde na na :)))
  • ... hlasuj, hlasuj, na na, tvá d*mence se překrásně vymyká všem známým případům :)))
  • ... nejprimitivnější lidský odpad nikdy nic nezmůže, dělám si se srááčem, co si zamanu :)))
  • ... cha cha, že sem lezeš, duševně nemocný moulo, je známo, dnes to je ale estráda :)))
  • Ty dobytku jeden, ty se ještě opovažuješ chodit mezi nás, slušné diskutery. Koukej odsud mazat, ty pitomče s IQ6
  • ... jsi neškodný kus hov*a, který nemá na nic, je super, jak primitivní může někdo být, blbe :)))
    ... se neposer, ty ubohý "na na", budu ti tak nyní říkat, ty zdegenerovaná bezmocná sračko
  • Už drží hubu, už jsme mu ji zavřeli, dobytkovi. To víš, na na nás nemáš, ty inteligente s IQ6

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit