Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pro zveřejnění všech kompromitujících informací a to i na ODS i ČSSD ! !
    • Pokud něco zvorala ČSSD, tak jsi se to z našich novin a televize okamžitě dozvěděl i patřičnou přílohou. Tak že o malérech ČSSD už víme. Jen o malérech ODS se pouze šušká a chodí se okolo nich jako okolo vroucího asfaltu. Tady bych to zveřejnění hlavně uvítal. A zahrnul bych do něj také maléry TOP 09. Jestli maléry ODS a TOP 09 vyjdou někdy najevo, pak se teprve budeme divit. Ten udivený výraz ve tváři nám pak nejspíš nezmizí do konce života.
  • Je to jasné, téměř všichni politici mají nahrabány majetky! Topolánek, Kalousek, Gros,Bendl, Němcová,Palas, Řebíček,Langr atd. Zajímavé je, že chytili jen Rátha! B ylo by dobré prověřit všem at je to zleva nebo z prava majetky,G at dokáží odkud jej získaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Tiscali Vám todle nevyřeší. Napište poznatek pro Policii ČR, Útvar pro odhalování korupce, zcela určitě budou překvapeni nad sílou informace. Pro jistotu vyšetřování celé kauzy předají americké FBI, pro jistotu *1*
      • To by bylo jako z bláta do louže. Velcí bossové si ty malý ochrání vždycky, i za cenu obětí (viz J.F. Kennedy). Tu by ani KGB nepomohla.
        • S FBI to bylo myšleno ironicky *1*
  • jen aby promluvil a hráze se protrhly nic víc není momentálně třeba, ta vládní špína se musí vypláchnout a zlikvidovat sama mezi sebou
    • Ale kde máš zaručeno, že to spláchne Topolánka, Dalíka, Řebíčka, Duchoně, Drobila, Kocourka, Vondru, Kalouska a jejich další kumpány?
  • Volím komunisty a basta.
    • To Ti přeju!!!
    • Jenom hlupák šlápne dvakrát do jednoho nebo stejného ho....
    • Jestli seš mladej, zeptej se rodičú, jestli máš sklerózu, to se dá léčit.
      • No nevím Pepe ale komunisté mi hodně pomohli.Dnes bych na operace,které jsem prodělal abych mohl chodit,neměl.Z VZP mi na nějaké dotazy odpověděli,že je to jen kosmetická úprava a na tu se pojistka nevztahuje.A to jsem absolvoval 13 těžkých operací dolních končetin.Dnes bych je dřepěl na p*deli a čuměl z okna,protože asi 8 by mi VZP neproplatila.A k tomu od mládí pravidelná dlouhodobá lázeňská léčba.Dnes se léčba,třeba pro děti s DMO (dědská mozková obrna),ruší či omezuje,na zaplacení 30-40 tisíc každej rok rodiče nemají a když tyto děti nebudou mít pravidelnou léčbu tak se stav zhoršuje daleko rychleji.A změny jsou,bohužel,NEVRATNÉ !!Komunisté taky kradli ale nechávali něco ,co spadlo se stolu,ipro malého občana.Aby si taky něco uzmul.Platilo heslo - poctivě pracuj a pomalu si přikrádej,nebo-li kdo nekrade okrádá svoji rodinu.A hlavně,když žereš tak nemlaskej.No komunisti nemlaskali ale dnešní vládnocí třída laská,že je to slyšet na míle daleko.Vzpoměl jsem si na jeden vtip - "Dědo, jací byli ti komunisti?Rudí či červení?" Děda se zamyslel a pak odpověděl - "Zlatí byli,chlapče,zlatí."
        • Děda, s veškerou úctou ke stáří už zapomenul.... Patřil jsem do skupiny lidí, které komunisti mordovali. Jeden můj příbuzný zahynul v Jáchymově v dole.... Pokud budete sledovat, kdo je kdo, zjistíte, že jsme v rukách lidí, kteří jsou právě produktem bolševické doby, kde se žilo podle těch Vašich "ulítlých" vzpomínek na dobu bolševickou--- kradlo se ale míň... nemlaskali u toho....A nám také zbylo něco na zlodějinu? To byly ty upadlé drobty?.... Jsme jako nárosd nepoučitelní a jsme proto odsouzeni dělat stejné chyby....
  • Zlatí komunisti... *14*
    • Ty stará p í č o rudá !
      • Ty starej k o k o t e rudej !
  • DRath je zadrátovanej tak jen je potřeba tom drátování pokračovat.
  • Asi mají nahnáno všichni. Nikdo nemá čisté svědomí bez rozdílu strany.
  • Já si všimla, že Kalousek se zbavil majetku, zabezpečll rodinu a rozvedl se. Něco se stane. Jeho jednání je racionální . Nepředpokládám, že se ožení a bude znovu otcem. Něco se stane a bude to bolet nás všechny, ty zabezpečení to přežijí. Už se to hýbe. Ráth je v base, ODS vší silou odpoutává pozornost od svých kauz. S milionem daleko nedojdeš, s miliardou je to lepší na to nepotřebuješ ani poslaneckou imunitu.
    • Text Vašeho příspěvkuano něco se stane ,všechny je postřilime ,rozhodně si to ti zabezpečení nebudou užívat dlouho
  • Jedině komunisti,máte moji podporu.
  • Zatím to tak vypadá, že největší paniku z mluvení Dr. Ratha, má soudružka Němcová, tzv. předsedkyně poslanecké sněmovny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit