Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatrí komunisti.
  • Někteří mají v tom velký zmatek,přece 23 let pokusů,utajené vkládání miliard do bank EU to by mohlo stačit je toho mnohem víc,ale za komančů se tak nekradlo i když stále tvrdí že ano, peníze byli doma dnes každý státní úředník s vysokým platem vyváží měnu do zahraničí a ničí tím domácí ekonomiku a je to hodně znát,protože s tím souvisí spousta dalších ekonomik např.Klaus a jeho iniciativy v USA a další je to pořád stejné dokola jsem zhnusen.
  • Chtěli jsme volit ODS, ale po tom co tu předvádí s Kubicem, už jim nevěříme. Proto jenom komunisty. A´T se to nelíbí komu chce, jsme už pevně rozhodnuti. 6 mladých kamarádů
    • Dobře Vám tak!
    • Vám,šesti mladým kamarádům,bych doporučil sednout si s rodiči,případně prarodiči.Optat se jich,co to byl komunismus,jak se za něj žilo,kolik lidí zrůdy,které chcete volit,popravili,uvěznili,donutili emigrovat...kolik zničili lidských životů.A pokud vaši rodiče nebyli jedni z nich,věřím,že vám,mladí kamarádi,dají pár výchovných ochlamců a pevné rozhodnutí zmizí jako pára nad hrncem.
      • A dnes ničí životy lidem více, lidé živoří, nemají na bydlení a jídlo, staré lidi okrádájí. Morálka v prd,eli. Zlodějny, zlodějny které musí lidé zaplatit. Kapitalismus je tak dobrý jen pro bohaté a zbohatlíky, kteří si nakradli. Volím komunisty.
        • Nemají na jídlo protože hrají na automatech, pijí, kouří ev. podporují své dospělé děti.
      • Kašlu také na minulost. Čo bolo, to bolo. Hledím dopředu. Budu volit jedině komunisty bez skandálu. Ivo.
      • Mne nezajímá minulost, žiju teď a budu volit komunisty.
    • na objednávku modrých krkavců. Proto budu volit také komunisty.
      • Plně s vámi souhlasím. Možná je také budu volit.
  • Jedině zrůda nebo blbec může propagovat a podporovat rudý fašismus alias komunismus. Ta rudá *12* zavádějící komunismus mají na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých!
    • Blbvec jsi ty, protože po takové době ještě nevíš která bije. Jestlipak víš kdo zavraždil Mistra Jana Husa? Kolik lidí bylo upáleno na hranicích, kolik tisíců lidí bylo nevinně odsouzeno
      inkvizicí a popraveno v nesmyslných procesech. Poku to nevíš tak jsi opravdový blbec
      s velkým B.
      • A co dělali komunisté v té době?
    • to si asi pleteš s katolickou církví,která tím přišla k majetkům, nebo s Američanama, který zabíji i do současnosti a ještě budou!
    • Prase tam máš hezké jestli ses fotil před zrcadlem akorát na porážku ty tukoune.
    • Na kontě církve je mnohem více než 100 000 000 umučených a mrtvých, a přesto ji dnes spousta lidí uznává
    • Ty seš člověk plný nenávistí. Ta tě udolá.
    • To jsi opravdu tak blbej nebo mentálně zaostalej ?
  • Nebyl Rath, také v ODS? Není jimi nastrčen, aby zdiskreditoval ČSSD? Získal si jejich důvěra a ..... v nestřeženém okamžiku toho využil... Beztak to tak bude...
  • Zlatí komunisti... *14*
    • Ty stará p í č o rudá !
      • Ty starej k o k o t e rudej !
  • Jedině komunisti,máte moji podporu.
  • Že by tak se jednati mělo se všemi politiky, nejen s těmi , co jsou nyní nehodí do krámu *16* upal vás všechny ďas. *1*
  • Volím komunisty a basta.
    • To Ti přeju!!!
    • Jenom hlupák šlápne dvakrát do jednoho nebo stejného ho....
    • Jestli seš mladej, zeptej se rodičú, jestli máš sklerózu, to se dá léčit.
      • No nevím Pepe ale komunisté mi hodně pomohli.Dnes bych na operace,které jsem prodělal abych mohl chodit,neměl.Z VZP mi na nějaké dotazy odpověděli,že je to jen kosmetická úprava a na tu se pojistka nevztahuje.A to jsem absolvoval 13 těžkých operací dolních končetin.Dnes bych je dřepěl na p*deli a čuměl z okna,protože asi 8 by mi VZP neproplatila.A k tomu od mládí pravidelná dlouhodobá lázeňská léčba.Dnes se léčba,třeba pro děti s DMO (dědská mozková obrna),ruší či omezuje,na zaplacení 30-40 tisíc každej rok rodiče nemají a když tyto děti nebudou mít pravidelnou léčbu tak se stav zhoršuje daleko rychleji.A změny jsou,bohužel,NEVRATNÉ !!Komunisté taky kradli ale nechávali něco ,co spadlo se stolu,ipro malého občana.Aby si taky něco uzmul.Platilo heslo - poctivě pracuj a pomalu si přikrádej,nebo-li kdo nekrade okrádá svoji rodinu.A hlavně,když žereš tak nemlaskej.No komunisti nemlaskali ale dnešní vládnocí třída laská,že je to slyšet na míle daleko.Vzpoměl jsem si na jeden vtip - "Dědo, jací byli ti komunisti?Rudí či červení?" Děda se zamyslel a pak odpověděl - "Zlatí byli,chlapče,zlatí."
        • Děda, s veškerou úctou ke stáří už zapomenul.... Patřil jsem do skupiny lidí, které komunisti mordovali. Jeden můj příbuzný zahynul v Jáchymově v dole.... Pokud budete sledovat, kdo je kdo, zjistíte, že jsme v rukách lidí, kteří jsou právě produktem bolševické doby, kde se žilo podle těch Vašich "ulítlých" vzpomínek na dobu bolševickou--- kradlo se ale míň... nemlaskali u toho....A nám také zbylo něco na zlodějinu? To byly ty upadlé drobty?.... Jsme jako nárosd nepoučitelní a jsme proto odsouzeni dělat stejné chyby....
  • Konečně mohou být všichni spokojeni - Rath už byl členem tří politických stran zprava doleva, takže konečně dochází na slova socanů - padni komu padni napříč politickým spektrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit