Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obcan.Havel
    Já taky a bude nás hodně!
  • Volil jsem pana Drahoše a na památku jsem si schoval hlasovací lístek s jeho jménem!!!
    Ať se třeba teplouš Semjon Gayínek zesere!!!







    PCHE !!!
  • ObcanHavel
    to je asi o 4990 migrantů víc, než sem dovezla Merkelová a narozdíl od těch fiktivních Syrských, tyhle potkávám na Václaváku každý den *4*
  • Nechci zde rozbírat, že Praha je mimořádné město už nejméně od doby Karla IV, který nechal Prahu budovat podle hluboce promyšlených nadčasových plánů. A stále přijíždějí do Prahy návštěvníci i z dalekých zemí, kteří hledí s úžasem na architektonické skvosty vytvořené v souladu s přírodní scenérií.
    A místní lidé jsou více či méně "normální" jako všude jinde.
    Ale pokud si někdo myslí, že jako Pražák je "něco víc", tak to jsou většinou ti "Pražáci", kteří se přistěhovali z dalekého jihomoravského venkova a myslijó si, že tím pobrali múdrost světa. A pokud si někteří myslijó, že bydlijó ve špicovém štatu,k tak to sú kemové z Brynclu. A přitom v tom svojim štatu nemajó ani tramvaje, a musijó jezdit šalinó. *3*
    No nic proti Brnu, také má své krásy a zajímavosti, ať je to přímo ve městě nebo v jeho okolí. *4*
  • Kosovský emigranti byli v pohodě i když to byli muslimové, těch 5 000 bycho zvládli.

    vivat Zeman






    YEAH !!!!
  • přéééésně








    YEAH !!!!
  • *14*
  • Dnes bys z Prahy mohl vyhánět jenom takový burany jako jsi ty. Páč těch je v Praze naplavených tak 60%.
  • tento týden vyrazili za STS Chvojkovice Brod demonstrovat na svých strojích! A tak je to správné. I traktorista má mít svůj názor. Ještě že nevyrazili strojvůdci lokomotiv. Hoši pěkně jste zareprezentovali naše kapitalistické zemědělství.
  • ale to nesmíš chlastat slitky z hospodského dřezu. Znáš to, ty lůza proleješ hrdlem cokoliv a pak máš lopatové sny.Pij vodu.Ta je pro lůzu to nej!
  • BRRR! Dnes v noci hrozný zdál se mi sen! Ožralu Zemana viděl jsem v něm! Jak plivá sliny kouřící, železnou hrozí pravicí!
  • Drahouše tu nechceme ,Milouše tu nechceme , Jirku Kajínka na hrad !!!!!!!
  • vyženeme pražský K U R V Y a připojíme se k Rakousku , beztak jsme se měli líp za c.k. monarchie bez těch pražských transsexuálních vyžírek a zlodějů. raději pány ve Vídni , než v tom semeništi všech buzzerantů a sluníčkářů světa, Praze
  • Už se stalo. Zeman je odsouzen na Vysočinu, či ke Kremelské zdi!
  • Kolik jsi jich dneska udělal ? Tipuji tak dvanáct zazděnejch.
  • Nejsem pražák a tím je vše řečeno !!! Oni totiž pražáci si myslí, že jsou něco "VÍC"
    Zatím nevím jak dopadnou volby ale i když znova opakuji, že Zemana nemusím tak mu fandím, Víte i když jako pocházím s vesnice ale mám i vzdělání a ne jednu agreditaci, že bych mohl mít nos nahoru ale to mají ti někteří"PRAŽÁCI !!!! "Zapoměli na přemyslovy lýkový střevíce je to o tom aby nezapoměli odkud vyšli !!!!!!!!!
    Takže je to o tom, že venkov proti Praze !?!?! Kdo má vinu Praha nebo venkov !?!?!?!

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Stadice
  • OvcanHavel
    Líbilo,
    dycinky když poslouchám lidovky přepadne mě děsná chuť na chlast a jak říkal můj kamarád Schwarzenberg opravdový chlapi chlastaj do pochcání, MLASK! *12* *1* *1* *15*
  • JiriDrahos
    ZEMAN NA HRAD - Olivie Žižková 2018 - Česká lidová
    https://www.youtube.com/watch?v=YSLt3oiCX7E

    Česká lidová píseň o ubohosti mé maličkosti a celkové bezradnosti lumpen kolaboračního sboru *1*

    DVTV doporučuje hlasitou reprodukci na kvalitních reprosoustavách.
  • karban.milan
    Je to obdivuhodné, s jakou vytrvalostí oponuješ na cokoliv. I ta přezdívka (bijec pitomečků), která zahaluje tvou identitu je úžasná. Jsi prostě nadprůměrně inteligentní, nádhernej, perfektní kluk, kterého má každý rád, jistě máš spoustu přátel a holky ti skáčou do postele na lusknutí prstů. Jsi jistě bohatej a žiješ v luxusním sídle. Děláš ohromné věci, které nikdo nedokáže. Ehm, na co jsem zapoměl???
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit