Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0
  • 0
  • Mluvil v posledním duelu Drahoš pravdu, když se ohrazoval proti některým tvrzením nebo lhal? Posuďte sami.



    https://www.youtube.com/watch?v=MYaXyPkVUFc
  • ObcanHavel
    Upřímně, nemusí to být spasitel, slušný prezident co bude respektovat Ústavu úplně postačí
  • No mě v práci kolegové vyhrožovali vyhazovem, když jsem ze srandy rekl, ze prezidenta nechci jít volit, že se mi ani jeden nelíbí..... Všichni mají plnou pusu ohrožení svobody a demokracie a toho že Zeman rozděluje společnost, přitom stačí naznačit že člověk nesdílí jejich názor a najednou by ho linčovali jako za komunismu..... Člověk si aspoň připomene časy kdy se o názoru na politiku nesmělo mluvit a taky proč se vlastně volí za pletou.
  • Tak zítra se rozhodne která půlka bude naštvaná a která bude jásat a čekat jak jejich prezident bude ten spasitelný a úžasný. *1* Jak pošetilé, i zábavné zároveň toto pozorovat. S brýlemi i bez nich... *5* *3*
  • Neuvěřitelná podlost Zemanova ovčince. Co se ostatně dá od té lůzy čekat.
  • Uvidíme, jestli v této zemi převládají samostatně uvažující, soudní občané nebo nevzdělaná a nezodpovědná lůza a stádo p.tomců.
  • Odvoleno a dalších 10 lidí co nechodí k volbám a ejhle prý mají dost Zemana.
    Potkal jsem tam i kamaráda se ženou před 5 lety Zeman i od nich dostal hlas, dneska Drahoš. Další můj kamarád 1 x Drahoš.
    Takto skončil můj den Drahoš + 14. Uvidíme jak to dopadne.
  • 0
  • Na Emanovi se mě líbí, že dokáže vykrkat svoje celé jméno a také ho umí i vyprdět.Klidně se vyblije i před TV kamerami,a klidně i na korunovační klenoty. takovej je to frajer. Takového Vůdce potřebujeme v čele státu.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • do pelechu ke svojí zparchantělé mamě. Ty nejsi bijec. Ty jsi Rudyn Hrebeňár malý šedivý starý zakomplexovaný skřet. Tel 723 983 963.
  • tak dneska jsi se naučil slovo "primitiv"? Tak říkali tvojí zparchantělé matce, než tě vrhla, co?
  • zalez do nory na Lidické 1332, v Ostrově. Ale volat se ti dá pořád na tel 723 983 963? Protože to mnohdy nebereš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit