Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volime jedině Zemana a nikoho jiného!!!Zeman na hrad 2018!!!!
    • 0
    • Lůza volí sprostého ožralu a bezcharakterního křiváka k obrazu svému.
      Slušní soudní občané volí toho, kdo je bude na světovém fóru důstojně representovat.
      • Jsi normílní blb. Doufám , že to není pro tebe složité na pochopení!!! *8*
      • No ty jsi mne teda pobavil:Označovat někoho za hulváta a v té samé větě použí jen samé vulgární nadávky , Tak to je opravdu vrchol inteligence a demokracie. Vždyť ty ani nevíš co mluvíš. Vem si silné léky a neproď. *3*
        • 0
      • ObcanHavel
        být hluchý a slepý ke všem ověřeným faktům je základní předpoklad pro to být Zemanovým voličem, jinak by ho ani volit nemohli
  • Dnes volím Drahoše. Dělá se mi z toho ale špatně. Už jsem si připravil popel.
    • Znám jednoho člověka, a ten měl oblíbený bonmot:" Tento úkol by jsi mohl zvládnout , protože i kůň zvládne 7 povelů!" Drahoš možná NE. *3*
    • Nevolím nikoho, je to jako vybírat si jestli si uříznu levou ruku nebo pravou, ne dekuji necham si obe a ciste svedomi *1*
  • 0
  • Tak a je vymalováno. Zemanoidi mohou začít chlastat. A je jedno jestli z radosti nebo z žalosti. I na hradě už teče Becherovka proudem. A Becherovič bude mít každopádně virózu jak řemen. Jen aby to přežil.
    • TY si můžeš zachlastat tak vodu z kaluže. Ostatně tam u vás pod mostem je pěkně odstátá, co? Ale naprasil jsi se tady stránek, co? Všechno zbytečně. Ty lůza z pod mostu jsi ostrouhal.Toho Juzka z Jablůnkova nevolili ani místní u něj doma.Takový je to "borec".
    • nebreč nulo
  • hoši, hoši , tak už je po volbach, jdeme na jedno, hezký den všem!
  • ObcanHavel
    po tom, co se provalila ta špína se Zemanovými sponzory ho může volit opravdu jen blázen

    já zločince na hradě nechci
    • 0
  • Zeman je silnej tak a tak akorát v pase jinak je to lhář kterej tvrdí že žádnou kampaň nedělal a při tom ty návštěvy krajů který každej kraj stálo kolem 300 000 kč aby ho ubytovali a pohostili
    včetně jeho lokajů.To byla výsada králů a ne presidenta.A jak se chlubí že má politický zkušenosti je k smíchu,Žádnej president si nedovolil narušit pietní akt studentů na Albertově a to s kámošem Konvičkou po boku.A ta ukrajinka mu měla nafackovat když navrhoval finlandizaci Ukrajiny a že by mohla Ukrajina přijmout kompenzaci za Krym,to je urážka suverenity cizího státu.Jestli tohle politická moudrost tak potěš pánbu
    • Měl bys s tím Krymem něco udělat. Vem do ruky pušku a plazením vpřed směr Rusko. Ty přece nedovolíš, aby zůstal Krym ruský.
    • Taky je silnej v tom, kolik dokáže za večer vypít "velkejch kořalek". *1* *1* *1*
  • Drahouše tu nechceme ,Milouše tu nechceme , Jirku Kajínka na hrad !!!!!!!
  • BRRR! Dnes v noci hrozný zdál se mi sen! Ožralu Zemana viděl jsem v něm! Jak plivá sliny kouřící, železnou hrozí pravicí!
    • ale to nesmíš chlastat slitky z hospodského dřezu. Znáš to, ty lůza proleješ hrdlem cokoliv a pak máš lopatové sny.Pij vodu.Ta je pro lůzu to nej!
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit