Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ObcanHavel
    Zeman během včerejši debaty 17x lhal

    Já ty Zemanovce nechápu, nevadí vám, že je Zeman lhář, nevadí vám, že si nechal platit kampaň z daní občanů ČR, ale řešite že člověk v důchodovém věku použije naslouchátko? *8*
    • navzdory monumentální dlohodobé masáži. Pan Drahoš na mě působí asi tak, že na trhu bych si od něj nekoupil ani brambory. No ale když to nevyjde, žíly si rvát nebudu.
      • 0
      • A co bys koupil od Zemana? Nic. Dostal bys ránu holí.
    • Zeman se zase při chůzi musí opírat o hůl a člen ochranky ho musí pevně držet a vést za druhou ruku.

      Ale především jde o to jak se dodržují hodnoty jako čest, morálka, pravdomluvnost, úcta k zákonům, způsob vyjadřování a celkové chování.
      • ObcanHavel
        každopádně Witowská včera geniálně pohotový tah, on si myslel že tam tím seznamem jen tak zamává a zase ho strčí do kapsy a skoro by to tak dopadlo, kdyby po tom neskočila.. a už to leze ven *4*
  • Článek jenom popisuje proč co jak v jaké TV, byl to první Drahoš kdo vyzývá Zemana k debatě, byl to Drahoš který dostal jako první nabídku od Primy o tom žádná diskuze, všechno ostatní je spekulace a podpásovka Zemana a ten to umí. Změna je potřeba a je úplně jedno kdo a jak dlouho je v politice. Pokud vyhraje Zeman tak bude zvolen po dvou letech někdo jiný ( protože Zeman ze zdravotních problémů odejde) prezidentem bude třeba komunistický poslanec protože je v politice dlouho?
  • Na Emanovi se mě líbí, že dokáže vykrkat svoje celé jméno a také ho umí i vyprdět.Klidně se vyblije i před TV kamerami,a klidně i na korunovační klenoty. takovej je to frajer. Takového Vůdce potřebujeme v čele státu.
    • 0
  • Zemanova tzv. "síla", může být nakonec jeho největší slabinou! *1*
  • Je příznačné jak zemanofilní všehoschopná smečka ztrácí klid z obav, že ten jejich psychopatický a degenerovaný idol odpadne.
    • Váš první degenerovaný (s modrou krví) odpadl již před pěti lety, druhý je na řadě. Čest kádrováku.
    • josef.servit.9
      Pan Debata určitě nevyhraje! Na zahrádce může DEBATOVAT s k e d l u b n o u!
      Zákeřného presidenta nevolíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit