Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obcan.Havel
    po tom, co se provalila ta špína s Drahošovým naslouchátkem ho může volit opravdu jen blázen

    já šmejda na hradě nechci
    • 0
    • ???
      • ObcanHavel
        on asi myslel odposlech (a ani ten neměl), naslouchátko je ta věc zesilující zvuky pro lidi co špatně slyší *4*
    • ObcanHavel
      no a? můj děda má taky naslouchátko *1*
      • 0
  • ObcanHavel
    po tom, co se provalila ta špína se Zemanovými sponzory ho může volit opravdu jen blázen

    já zločince na hradě nechci
    • 0
  • Obcan.Havel
    Chtěl jsem dát hlas Drahušce, ale objevilo se mi "Už bylo hlasováno dříve" tak jsem volil Pana Zemana!
    • 0
  • Je mě fuk kdo vyhraje chleba levnější nebude.Ale jsem hluboce zklamán z paní Marie Rotrové.
    • 0
    • ObcanHavel
      mě byla paní Rottrová vždy sympatická a teď ještě o trochu víc
  • Věřil jsem v Drahošovu slušnost.Včerejší debata mě vyvedla z omylu.:(
    • 0
    • ObcanHavel
      hezky si včera namazal Zemana na chleba, jen co je pravda
      • 0
  • drahouše pro teploušee
    • ObcanHavel
      takže ho nakonec budeš volit? dobře děláš!
  • Odvoleno Zeman má můj hlas
  • 0
  • Drahoše, do koše! Drahoše, do koše! Už jsem to realizoval. Skončil zmačkaný v koši.
    • Miloše do koše, Miloše do koše nebo spíš Miloše do...

      Taky jsem už odvolil. Volební lístek pro Bublinkovou P.del jsem dal na WC, tam ještě poslouží. *1* *2* *15*
  • Prosím? Ten, kdo urážel v obou debatách byl především Drahoš. To musel slyšet úplně každý. On se celou dobu chová jako kdyby byl profesor a ředitel zeměkoule, který má před sebou žáčka na koberečku. To si pan komentátor vypůjčil názor, ale dal ho někomu jinému. Nafoukaný kandidát. Urazil koho mohl nejen hlavu státu, ale i vlastní národ i národy v zahraničí (Británie, Švýcarsko..) my potřebujeme demokracii a ne aby nám někdo říkal, že nemáme právo rozhodovat o některých věcech. To už tady bylo přeci v minulosti. Obě debaty vyhrál Zeman. Proto má můj hlas. A ať je klidně na vozíčku. Mně prezident na vozíčku vadit nebude. Raději chytrý člověk s pokorou, než někdo, kdo jen kolem sebe kope.A že Zeman nemá co nabídnout? Naopak jde s dobou. Skvěle vyhodnotil situaci dnešní doby a nikoho nepoučuje. Myslím tím, že nepoučuje občany jako to dělá Drahoš. Nemluvím ani o tom, že Drahoš nemá vůbec zkušenosti v ekonomii či politice. Nechť vědec zůstane u vědy. Tam lidi potřebujeme a v politice zase potřebujeme jiné experty. Se vší úctou k vědě, technice, zdravotnictví. Já také nepůjdu do nemocnice říkat lékařům, jak mají léčit.
    • Ale pejsku, kdopak že to uráží? Většina občanů naší země je prý slabá duchem, tzv. "opoziční smlouva" se zlodějem per a spolukonfidentem StB Kikinou-Klausem, "Řízek vypadal a chutnal jak bublinková p.del", klátění se u korunovačních klenotů, padání za schodů v televizi a "pane řediteli, kde máte popelníček?", vysvětlování v televizi, že pussy znamená k.nda, "k.ndy sem a k.ndy tam", urážky mrtvých (p. Peroutka), kdo má jiný názor je podle něho swině a měl by být zastřelen, pohrdání zákony a Ústavou ČR, jmenování premiérem osobu stíhanou za podvod na úrovni EU, jehož vláda nedostala důvěru parlamentu.

      Ano, pohrdá zákony a chová se jako ředitel zeměkoule. Kolaboruje s bývalým okupantem CCCP- Musí, prý na něho mají v Moskvě kopie jeho dokumentů konfidenta StB zničených u nás hned po Listopadu.

      Křivák, lhář, sprostý jak dlaždič, ožrala pohrdající všemi kromě sebe... a to má být "symbol" naší země? Kdo ho volí, řadí sám sebe do spodiny naší země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit