Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes volím Drahoše. Dělá se mi z toho ale špatně. Už jsem si připravil popel.
    • Znám jednoho člověka, a ten měl oblíbený bonmot:" Tento úkol by jsi mohl zvládnout , protože i kůň zvládne 7 povelů!" Drahoš možná NE. *3*
    • Nevolím nikoho, je to jako vybírat si jestli si uříznu levou ruku nebo pravou, ne dekuji necham si obe a ciste svedomi *1*
  • Asi bych našel spoustu chyb na Zemanovi, ale jeho protivník se včera opravdu vyznamenal!
    Nejenže popřál k svátku, (což samozřejmě vyplývá z nálepky, kterou se Drahoš honosí a i slečna Wittowska hezky popřála panu presidentovi; společně pak předali kytice a drobné dárky, jak velí Étiquette bývalého mluvčí pana Špačka) ale dal jednou i přednost Zemanovi!
    Jinak jsem si všiml, jak statečně čelil názorům protistraníka. Napadl mě název sulc,obyčejná huspenina, když ji krájíte, také se tak trochu chvěje. V rétorice již také trochu postoupil dále. Není se čemu divit po tolika "duelech", kde musel Zeman čelit otázkám z různých stran. Stačí pozorně sledovat, vypsat si slabší, či kontroverzní témata a pasáže, nacvičit si to za domácí úkol s poradci a "osobnostmi", jako je například bývalý majitel sázkové kanceláře a dvorní textař skladatele Hapky, paní Štěpánovou &spol. a je VYMALOVÁNO. Poněkud mi ale předchozí představení připadalo jako "Rozhlas po drátě"!
    Zajímalo by mne, kde měl pan Drahoš umístěnu nápovědní budku a kdo byl jeho suflérem?(Vzpomínám si, na vyprávění, jak jeden herec zapomněl text, přiblížil se k budce a na nápovědu zavrčel "NAHOĎ!")
    Jak by dokázal Drahoš čelit Junkersovi, Mergelové, Makrónovi, Bruselu v otázkách invaze uprchlíků do Evropy a následně jejich umístění do států, které se prakticky nepodílely na zbídačení zemí, ze kterých utíkají statisíce mladých, silných mužů, kteří by se měli raději podílet na stabilisaci poměrů ve svých zemích? Nebo se slepě podřídit a nechat si nasadit
    "pátou kolonu" do "kožichu", pokud jsou pravdivá tvrzení, že mezi uprchlíky jsou infiltrováni bojovníci IS? A co samotné postuláty Islámu? Vykořenění "bezvěrců"? Proč ale pan Drahoš nezmínil, jakých úspěchů docílil on? Jakých úspor pro ekonomiku, potažmo ve prospěch občanů dosáhl? My jsme se dověděli jen to, že Akademie věd má rozpočet 6 miliard Kč. To jest 6 000 000 000 Kč! Kolik uspořil pan Drahoš? Že by platilo NOMEN OMEN?
    Velmi se mi líbil komentář paní Elišky Haškové Coolidge, která neměla zásadní výhrady stran funkce presidenta Miloše Zemana a podpořila ho. A to byla blízká spolupracovnice 5 amerických prezidentů, což je docela na pováženou.
    • Jardo, tak metr mimo mísu.. argumentuješ úplně bez souvislostí... jestliže je ekonomika jediným kriteriem pro Zemana.. Představ si despotického fotra, který to umí pouze s penězi a navenek funguje jako starostlivý otec... Lidé nám ho závidí, ale nikdo by s ním žít nechtěl a nemohl... *14*
  • Drahoš je na malé kluky, všude kde ho znají mu říkají Dra hošík
    • to říká ruské rozmetadlo.. a aeronet
  • Ovčáček kecá jako Zeman... Ty moderované pořady okénko prezidenta na TV Barandov je okázalé řiťolezectví ze strany Soukupa. ajoho TV..Soukup pomohl Okamurovi k výrazném volebnímu výsledku.... *7*
    • Alenko nenapadej GŘ Barrandova a nauč se správně psát pane Alenko.To je ing a boxer.Mohl by ti upravit fasádu a moc by ti to mezi klukama neslušelo ty kluku ušatá.
  • jedno kdo vyhraje tady to bude stat za nic.. stejne se nic nezmeni..jsme narod švejku..
    • S tím bych souhlasila... ale jak z toho ven? Když vše určuje ekonomika a pouze na ekonomiku lidé slyší.. Je jedno s kým.. hlavně když platí a máme z toho prospěch... samozřejmě krátkodobý , ale to už je nám jedno ...Etika je až na posledním místě....to se pak to špatně rozhoduje... *7*
  • Áááá, zemanovští posluhovači klikají o106 mínusy na příspěvky proti jejich guru...

    Jo, jo chudáčci, jsou k politování...
    • Díky za politování od kádrováka
      • Nesnižujte se ke sprostotě a agresivitě drahošovců a zachovejte si slušnost a úroveň, kterou oni nemají
        • To bylo heslo K. Schwarzenberga v minulých prez. volbách... o lhaní se tam nepíše.. tak Zeman a spol mohou lháti dál...
        • souhlasím a opravuji - slovo ksindl, nahrazuji slovem kádrovák
  • Ovčáček si stěžuje-už nemohu Zemana unést
    • On to myslí tak, že by byl Ovčáček lepším prezidentem... *14*
  • Po včerejší debatě prezidentských kandidátů je jasné, že “Pražská kavárna” není schopna postavit proti sočasnému prezidentovi normálního kandidáta. Bude to asi tím, že hledali kandidáta v kavárně nebo mezi Schwarcenbergovými lokaji!
    • Spíše kavárna plná kádrových rezerv této organizace https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDbor_pro_neamerickou_%C4%8Dinnost.
  • Je příznačné jak zemanofilní všehoschopná smečka ztrácí klid z obav, že ten jejich psychopatický a degenerovaný idol odpadne.
    • Váš první degenerovaný (s modrou krví) odpadl již před pěti lety, druhý je na řadě. Čest kádrováku.
    • josef.servit.9
      Pan Debata určitě nevyhraje! Na zahrádce může DEBATOVAT s k e d l u b n o u!
      Zákeřného presidenta nevolíme.
  • konečně odhodil veškerý zábrany, na duelu bylo vidět, že slušnost byla jen jeho křivost, sám se obklopuje MAFIÍ kavárenských darmožroutů, křiklounů a zlodějů po sametové revoluci, přitom neustálé urážky na prezidenta Zemana už běží od jeho první zvolení již 5let !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit