Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.Klaus junior není -ani náhodou-p.Klaus senior,to srovnání kulhá v některých souvislostech až velice hodně.Mladší Klaus jedná impulsívně,někdy nerozvážně.Jedno však mají oba Klausové společné-odpor k  EU a s tím souvisejícím eurem.P.Klaus starší dovedl přesvědčit naše občany o nefunkčnosti EU a to se vleče doposud a mladší Klaus v tom hodlá pokračovat.Takže on si své sympatizanty najde,ale k čemu to  bude,je spíše taktické,jako u jeho otce.

  • Jeho fotr:

    - působil jako konfident StB KLUK,

    - 3x se cpal do KSČ, ale přesto ho nevzali,

    - podivné manipulace s majetkem při privatizaci,

    - zdráhání se podepsat přistoupení k Lisabonské smlouvě, přestože bylo jeho povinností respektovat rozhodnutí parlamentu,

    - tzv. "opoziční smlouva" sepsaná konfidenty StB MANem a KLUKem

    - ...

    Jak daleko padlo jablko od stromu? A je to jablko zdravé nebo červivé a nahnilé?

    • Přesně tak, jen hlupák může znovu volit někoho, jako je Klaus, který zdiskreditoval pojem pravice v ČR, který své konzervativní komunistické názory nazýval pravicovými a zesměšňoval hodnoty, jako je slušnost a pravda. 

      Vládnutí Klause a Zemana bude po Heydrichiádě, navždy patřit k nejčernějším obdobím československé historie, jako období ZRADY, PAPALÁŠSTVÍ, ZLODĚJINY a  o NÁS bez NÁS.

      • KIMCID

        Nechval den před večerem

    • Vážený občane, v jedné z minulých diskusích jsme se celkem bez problémů shodli, že děti nemůžeme posuzovat podle skutků otců (jednalo se o Reinharda Heidricha a jeho syna).

      U otce a syna Klasových to neplatí? Najednou jsme zahradníky a mluvíme o jablku? 

      Zachoval bych i jim to pravidlo. 

      Beru to třeba jen podle sebe. Můj tatínek byl jaký byl, já jsem úplně jiný. Někdy je to líp, jindy hůř.

      Zkoumal jste někdy, co třeba dělal tatínek pana Kalouska nebo Drahoše? Já to nevím a je mi to celkem jedno.   


      • Vážený Jindřichu2309, asi jsme si nerozuměli. Já p. Klause mladšího blíže neznám a tak ho nehodnotím.

        Pouze jsem POLOŽIL OTÁZKU, jak daleko padlo jablko od stromu a zda je zdravé nebo červivé a nahnilé?

        Na tu otázku zatím neznám odpověď. 😯

        A ještě dodávám, že jsem nezkoumal co dělal tatínek pana Kalouska nebo Drahoše ani co dělal tatínek pana Klause seniora. 😍

        • Jistě, rozumím. Hezký den

      • Dobrá trefa do černého! Máte bod!

    • KIMCID

      Ten spíš bych h chtěl vidět to bude asi ten samej v kterém je Horáček krycí jméno Hráč

  • KIMCID

    Jo zatím dobré.Pokud tam budou lidi co mají stejné myšlení jako on své voliče si najde

  • Do dneška jsem volil ODS ale vzhledem k tomu, že Fijala potopí ODS tak jako dopadla Topka s Kalouskem, budu volit stranu pana Kalouska.

    • Každý volí podle svého gusta a mně nezbývá nic jiného, než respektovat tuto realitu. Ale i tak je v řadách politiků dost osobností, které mají problémy s respektováním reality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit