Přejít na výpis diskuzí

Dáváme peníze do investic i platů a lidé jsou stále nespokojenější, stěžoval si Babiš

24.6.2019 11:27
šar   68 příspěvků

Premiér Andrej Babiš (ANO) okomentoval nedělní demonstraci na Letné za nezávislou justici a lepší vládu. Prohlásil, že čím více peněz dala vláda do platů, investic nebo výzkumu, tím více jsou lidé nespokojení. Tvrdí, že Česko se nikdy nemělo tak dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jasně že máte pravdu, pane ministerský předsedo. A pak vyleze na podium Letné nějaké nevzdělané, zaostalé "Bango", nebo jak se to jmenuje. A začne vykřikovat něco o bordelu.To je asi tak maximum co on a jeho soukmenovci umí. A pak ještě krásně a profesionálně žebrat o dávky.Ne nadarmo vznikla písnička "Fujbango".

 • Máte pravdu Pane Premiére Babiši!

 • Na ČT24 žvani, fňuká koblihář...nic nechápe, ničenu nerozumí...

  Doporučuji všem, kteři už obědvali, nedivat se...

  Mohlo by se stát, že díky těm jeho kecům se váš ždludek neudrží ...

  :-)


  • Já až přijdu z práce, tak se rád podívám na bezradné a bezmocné xichtíky z tzv. "demokratických stran." Baví mě jejich bezmoc a klábosení. I když to nevydržím asi déle jak 20 minut. 

   Zvlášť si užiju Fialy, Stanjury a toho lidoveckého ........Výborného. Ještě uvidíme, co vymyslí paní Pekarová a paní Pospíšilovou. 

   Všichni ti skuhralové měli po volbách přijmout odpovědnost, jednat s Babišem a teď mohli něco dokázat.

   Protože jsou to naduté líné vši, tak jen blábolí. 

   Vidíte paní Koloběžko, každý se bavíme jinak.

   • Pokud se bavíš tím, že po práci sleduješ pindání některých našich politiků - tak je mi tě upřímně líto...


    Já se po práci bavím zcela jinak... 😉

    • Každý podle svého gusta paní Koloběžko. 

     Někdy se člověk rád podívá na nějakou tu komedii.

     • Souhlasím, ale nesmí se mi z té komedie dělat na zvracení...😉

 • A o pravé příčině demonstrací - už dříve v diskusi pod jiným článkem - psala paní pod nickem "linda86":

  ----------------------------------------------

  "6.6.2019 v 10.40 přijala Poslanecká sněmovna usnesení, zavazující Babišovu vládu, aby začala vyšetřovat zločiny privatizace v letech 1992 až 2005 - a aby připravila zákony, směřující k tomu, aby to co bylo ukradeno, bylo vráceno – jako např. OKD, třeba Mostecká uhelna, třeba Škoda Plzeň. 

  Číslo tohoto usnesení PS je 836.

  Proti usnesení hlasovali poslanci ODS a jinak jej sabotovali i všichni poslanci za TOP-09, STAN, KDU-ČSL!"

  -------------------------------------------

  A právě tito parasité jsou ti praví organisátoři "demonstrací", co se nestydí "lákat demonstranty" ne zrovna zanedbatelnými finančními příspěvky, svážejí tyto na vlastní náklady do Prahy a organisují podobné vylomeniny, jako "Václavské náměstí" a v neděli proběhnuvší "Letná"...

 • On to nedává ze svého ale z našich daní. Až to bude dávat ze svého, tak ho všichni budou milovat.

  • Ale od toho daně platíme, aby státní rozpočet saturoval naše potřeby!

   • Ostatně daně platí - a ne malé - i ing. A. Babiš a jeho firmy!

    I on saturuje část státního rozpočtu...

 • Pane Babiši - najděte jednoho spokojeného Čecha!!!

  Máme to kverulantství tak nějak v genech. Nebudeme spokojení nikdy, s nikým a s ničím.😛

  Budeme brblat vždycky, vždycky všechno víme a umíme líp. Národ premiérů, hokejových a fotbalových trenérů.....

  • josef.chmela

   Já jsem ekonomicky spokojený. Babiši, děláš to dobře.

   • Ano, přivlastnil si úspěchy dobře, stejně jako dotace.

 • Cesi se maji dobre take proto ze se red cca 30 lety zbavili koule na noze zvane Slovensko. Slovaci zase ziskali svuj vysneny Slovensky stat. Jiz podruhe v novodobe historii. Jak se zda nemaji se ani oni nejak extremne spatne. 

  Proto nebude od veci , kdyz si kazdy bude sedet doma na svem. Oni tam , my Cesi zde v Cechach. Mimochodem, Slovak Bures se stavi do role nekoho kdo rozdava nejake penize nebo co. Ale to nejsou jeho penize prece! To jsou penize vybrane z dani Cechu , v Cechach pracujicich a dane odvadejicich. Takze ty Buresovi  nenechave slovenske zlodejske pracky nemaji zadne pravo s temito penezi nejak zachazet a manipulovat. 

  • Podle volebního práva je oprávněn zasahovat do penězotoků jelikož dostal důvěru a zatím mu nebyl prokázán opak. Tak že tvé výroky jsou urážka!!! Hanobení na základě původu, rasy......

   • Jsi jenom ubohy zoufaly blazen. Budiz ti odpusteno. 

 • Krásné je od pana ministerského předsedy, že zatím co lůza demonstrovala, zašel si k manželce na koláč.V klídku a pohodě. Ona totiž lůza zapomíná. Zapomíná jak za vlády ODS místo sypání peněz lidem se vyhlašovaly úsporné balíčky. A lidu se utahovalo a utahovalo. Zatím co si ODSáci s TOPákama přidělovali státní zakázky, kamarádům se futrovaly státní peníze a furt bylo málo.A balamutili se lidi, že to tak musí být.

 • Na Letenskej pláni sa uskutočnila v súdružskej atmosfére manifestácia. Súdruhovia boli ochotný urobit  všetko čo sa im povedalo. 


  • Vůle k další defenestraci tam určitě byla, súdruhovia sa budú riadiť , koho z Hradu a zo Strakovky vyrúcať cez oblok na jeseň ....
   • To klidně můžou, ale musí vzít s sebou i tu chamradˇ z CT.
 • josef.chmela

  Když se zeptám většiny lidí v Praze, tak na Babiše klejí a pouští hromy blesky. Když se zeptám většiny lidí mimo Prahu a další velká města, tak Babiše chválí, nebo jim nevadí.

  Ti pražáci jsou nějací divní. Asi nemají rádi koblihy, miliardáře, kapitalismus, demokracii a svobodné volby (nebo dolby?). Kdo se v nich má vyznat.😀

  • Zajímavé, že pražáci si tam minule zvolili Krnáčovou, takže asi vědí proč ji zase vymetli a toho, kdo ji tam dosadil chtějí poslat pryč taky. Jenže se jim do toho plete koblihová přesila :).

  • Prahu oplotit, vyhlásit za rezervaci a rizikové území. Rozvěsit cedule o mozkové infekci, lebka se zkříženými hnáty a upozorněním že vstup je na vlastní nebezpečí klasifikace rizika o dva stupně výše než zóna Černobylu....🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit