Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Na ty parchanty, co si neváží zvýšení platů, důchodů a dalších sociálních dávek, poslat lháře Kalouska a vládu zlodějů z ODS. Ti by jim to všechno sebrali a ještě by tvrdili, že se jim zvýšila životní úroveň.

    Lidi jsou stále hloupější a nic si nepamatují. Nebo nechtějí pamatovat. Já, jako živnostník, se mám za Babiše lépe než za zloděje Kalouska a vlád ODS.

    • Kterého parchanta máte konkretně na mysli - určitě babiše - že Áááňňo - tu lidskou užvástanou špínu,  komoušského práskač a megazlodějského gaunera - no tak to máte zajisté pravdu. Nic zprchantělejšího v čechách k nalzezení není - s jedninou vyjímkou - hnijícím vředem, co mu někteří slaboduší říkají prezident - že Áááňňo zeMANe.

      K tomu stačí pár promitívků, kteří nemít pana exministra Ing. Kalouska tak si ho musí vymyslet a namalovat aby mohli za koblihu zvracet ty donekonečna omýlané pindy vrchního kobliho-parchanta.

      A ty jestli jsi se svými názory živnostník - tak já jsem v tom případě indiánský kosmonaut.

      • josef.chmela

        Víš ho.. co je prd..li měkkého. A jsi indiánský kosmonaut.

    • No Josefe to máš tak,někdo je prodejnej a nevadí mu absence morálky!Bureš přísahá na své děti,posílá je Krym a jiné prasárny.Tobě bolševik musel vyhovovat.Držet hubu a mít klid na práci.Divím se ,že tě Kalousek nezažaluje pro pomluvu.Samé kecy o zloději a nebyl nikdy na rozdíl od Bureše ani obžalován.Sděl nám co ukradl.Co těch 18 miliard z rezervního fondu co Bureš přerozdělil a následně pospustil mezi důchodce.Je vidět,že jsi naivní.Bureš systematicky postupuje přesně podle normalizačních pravidel z dob Husáka.Je doba konjuktury a my máme schodek rozpočtu.Co bude až přijde krize?V jednom máš pravdu-Lidi jsou stále hloupější a nic si nepamatují.Podívej se na Hrad-ostuda jak se někde objeví;Brabec ve vládě - bývalý zaměstnanec Agrofertu,Bureš -Stb,Metnar pohotovostní pluk aj.A na závěr:co návrh na zdražování dálničních známek a jiné zhovadilosti ,likvidace firem finačními úřady.Ti parchanti si na svůj důchod vydělali a Bureš to nedává ze svého.

      .
      • Takže převedení prostředků z rezervního fondu do příjmové stránky státního rozpočtu znamená, ž eje premiér ukradl?

        V tom případě mohu prohlásit, že nyní vašim textům rozumím.

        Dokážete odhadnout, kolik miliard činí jen úroky z dluhů minulých vlád, které jsou na výdajové straně státního rozpočtu?

        Dokážete odhadnout, kolik let v řadě celkový státní dluh klesá? Pozor, v některých statistkách je spojen dluh vlády s dluhy soukromníků - podniky si v zahraničí půjčují čile a celkový dluh ČR má rostoucí tendenci.


        • Jsi mimo!Otázka zněla co ukradl Kalousek?V čem lítá Bureš to ví každý soudný člověk.

          • josef.chmela

            Kalousek má štěstí, že se ty jeho čachry a zlodějny nevyšetřovaly. Nebyla totiž politická vůle. Ale na každou svi... se vaří voda.

          • Nejsem, mimo jste vy, jak vyplývá z textu, cituji: "Sděl nám co ukradl.Co těch 18 miliard z rezervního fondu co Bureš přerozdělil a následně pospustil mezi důchodce."

            Co ukradl Miroslav Kalousek, nevím, neznám jeho spis.

            Co ukradl Andrej Babiš, nevím, neznám jeho spis.

            Co ukradl Xaver Ypsilon, nevím, neznám jeho spis.

            Proto o tom nediskutuji. Co ukradl můj soused z čísla 58 vím, protože to ukradl mně, ale nediskutuji o tom, nikoho by to nezajímalo.

            Jinak ještě k předchozímu příspěvku: Andrej Babiš dosud obžalován nebyl. Zda byl obžalován někdy nějaký Bureš, nevím a je mi to jedno.

            Jsem-li vašimi slovy "mimo", pak je to dáno tím, že řeči vašeho kmene rozumím jen málo. Co kdybyste příště zkusili použít češtinu nebo nějaký obecně známý jazyk?

          • Člověče ty to nevíš nebo jsi tak zabedněnej  a předem ti říkám že Babiše nemusím . jenom  to že za jeho ministrování  se stát zadlužil tak že ten dluh budou splácet ještě  tři generace po nás jenom ten kšeft se superhrubou mzdou,  to ti nic neříká normální  lidi odíral a páni podnikatelé si odepsali i cestu na hajzl.Tak mi o Kalouskovi nic neřikej s  nejdřív si zjisti majetkové poměry jeho příbuznejch a kamarádů.

             

            •  Takže děkuji tak si přiznal že Bureš tuto zem zadlužil!Konečně rozumná debata!!!!!

      • josef.chmela

        Tvého Bureše neznám ale vím, že pan Babiš to dělá o 100% lépe než ti všichni před ním.

        • Áno, veď všici kradnú a hen ten Bureš kradne tak, že sa to ani tej Európskej únii niepáči.😯

          • Ano Evropské unii se to ,,nepáčí" ale jen kvůli tomu že to do Bruselu donesli čeští Europráskači typu politického turisty a podrazáka Pospíšila & spol !  Jinak by to bylo EU jedno, alespoň někdo čerpá dotace !😂😂😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit