Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alespoň je vidět,že rodina zemanovic má smysl pro humor na rozdíl od přitroublých politiků,novinářů a čtečů zpráv
    • To jana2: Jak můžeš u Zemanovic rodinky mluvit o inteligenci a dokonce o inteligentním humoru? To myslíš ty trapné bonmoty, kterými nás " obšťasňuje " již přes 20 let a nebo jeho "virózy u korunovačních klenotů"?. Z těchto příhod přímo inteligence stříká na dálku.. *1* *1* *1* *3* *3* PS: A humor hospodských povalečů se Ti také evidentně líbí... *3* *1* *1*
      • Tvoje rodiče byli hov*da a Ty jsi ponich, že jo? *12*
        • To víš je to dobytek Pišta, rozumu moc nepobral!! *3*
      • Ty se ale nezmůžeš ani na jeden, pouze na cebilní bláboly a tak závidíš,že ???
    • Z čeho je to vidět?
      • Už jenom z toho,že nenastoupí před televizní kamery a hystericky nevykřikuje,že je to atentát a puč na jeho osobu.....
        Vy ten inteligenční rozdíl nevnímáte?
        • Jani, to je podle tebe důkaz smyslu pro humor? Sama jsi mě tedy touto konstrukcí pobavila. BTW - co by mělo být tím "atentátem" a "pučem"?
          • např.reakce Klause na gumové kuličky,reakce Němcové a Nečase na tiskovce,když je vypíchla topka z radnice a takových příběhů by se našlo.Ale vzít to všechno z nadhledem a humorem to umí málokdo,hlavně když proti němu jde tisk,televize i někteří politici a to jak z leva tak z prava.Zeman nemá a nebude to mít jednoduché po celé volební období,protože tady slovo slušnost,uznání a tolerance je málem hanlivý výraz......
            • No fajn, v podstatě to popisuješ správně, ale Zemanův postoj k okolí je vším možným, jenom ne nadhledem a humorem. Spíš bych řekl arogance, sebestřednost, povýšenost atd, a to jmenuji ty lepší z jeho vlastností.
      • z jejich smyslu pro humor,jak jinak by ustáli ty kecy,co o nich kolují......
        • jsem si nějak nevšim. U Šípa i jinde to bylo trapný, a o taťkovi radši nemluvit. Hradní PR poradce je teda dost slabej.
  • Je to hrůza že knížepán chrápe za drahé peníze. Kalousek neustále tvrdí že nemáme
    na utrácení. Tímto vás teda žádám o okamžité odvolání knížete. Jistě si náš stát
    nemůže dopřávat luxus platit někoho kdo v práci chrápe a pokud je náhodou vzhůru
    tak plácá hlouposti a schvaluje asociální zákony. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hlavně, že si mžeme dovolit někoho, kdo za naše peníze chlastá na hradě.
      • Kdyby chlastali za tvoje peníze, tak chcípnou žízní. Ty velká nulo *1*
      • Ten nic nepokazí,je to přece jen kladeč věnců, tak proč by si nemohl cucnout ???
      • a když tam dojdou zásoby, jede se k rusákům na konzulát.
        • To myslíš toho Vencu, tak ten uměl pít, málokdo na něj stačil, tak to máš pravdu.
          • Ten chlastal s amíkama, měl rozum.
  • Zavést v PS foukání do balonku tak se zjistí že půlka poslanců je ožralá. *1* *1* Pro ně
    ale neplatí zákoník práce jako pro běžné smrtelníky a tak se mohou své práci věnovat
    v parlamentní knajpě kde to od rána pěkně žije.
    Pak není divu že co druhej zákon je zmetek který je nutné znovu přepracovat. *1*
  • Váš národ je z většiny tvořený nevděčnou plebejskou holotou. V PS sladce chrním za
    vaše peníze. Ve vládě dávám své ano pro tak neužitečné hlouposti jako S karta
    a nepohrdnu ani nakoupeným poslancem pro hlasování. Protože korupce a zlodějna je
    přeci zcela běžná a normální věc. Pořád vám to říkám holoto"
    Všude ve světě sloužej zbrojní i jiné zakázky pro obohacení se kmotrů a stranické pokladny.
    A přesto mě ve volbách nedáváte dost hlasů! Nevděčníci!
    Všem kolaborantům hercům tisku a hlupákům studentům kteří si přejou drahotu
    další rozkrádačky a korupci. A plně uznávají že sud. Němci jsou pouze oběti poválečného
    teroru a né vlastizrádci pracující ve prospěch třetí říše srdečné danke za váš hlas.
    Karl knížepán a snad i jednou zeměpán předseda strany TOP zloději! Nejsme žádná béčka. *1* *1* *1*
    • Dokazuješ, že jsi representant českých Švejků potažmo ožralých Jaroslavů Hašků, který toho Švejka v trvalé intoxikaci alkoholem psal než se úplně uchlastal. Dopsat Švejka už nestačil.
      Ty tvoje hospodské rádoby vtipy se smajlíky to dokazují.
    • Šloufe poznali jsme tě
  • Kačence to sluší
    • Je to milá hezká a inteligentní holka, držím jí palec!! *14*
  • Kdo lezl do roku 89 soudruhům do zadku a dnes je pravicovej podnikatel ten je bezcharakterním kokotem!
  • no já ten pořad nesledovala, protože už přesáhl mou hranici tolerance k debilitě v TV, . Ale podle článků a ohlasu, je Katka chytrá a inteligentní. Nevím co tím Tv sledovala, a hlavně Šíp, který, promiňte ten zenit už má dávno pryč, i chlapi v hospodě jsou vtipnější.. ale zdá se že jej utřela parádně.... Bravo Kateřino, dokázala jste že někteří mladí mají v hlavě víc než " osvědčení baviči". Díky
    • Pořad neviděla, ale "podle článků a ohlasu" hodnotí něčí inteligenci. Typická ukázka slepičí logiky. Kdyby ses dívala, tak nemůžeš tvrdit, že "první slečna" někoho utřela. Maximálně utřela tak 1kg svého makeupu.
      • Ty jsi slepice? Že se nestydíš tady něco psát!!
  • Milošek na velvyslanectví Ruské Federace u příležitosti největšího státního svátku v Ruské Federaci (Dne vítězství ve 2. světové válce) podpořil dobré česko - ruské vztahy a nepřímo rovněž podpořil naše exportéry. Každý obchodník velké firmy nebo továrny potvrdí, že uzavřený obchodní kontrakt nebo zakázka s Rusy je potřeba oslavit. Mnoho tupých zabedněnců a příznivců chrápajícího rakouského senily tohle nikdy nepochopí.
    • Máš pravdu, cikán Pišta to ani pochopit nemůže, jeho slepičí mozeček na to není stavěný!! *2* *15* *1*
  • Zeman je můj president. *14* *14*
    • To falešný point: Nauč se nekrást nicky, kreaturo. *3* *1* Můj není ani omylem... Ožrala nepatří na Hrad ani kamkoli jinam... Kde je pravý point? *7*
      • Zato ty piješ jenom pramenitou vodu, že ??? Ale podle vyjadřování do ní přímícháváš trošičku etanolu pro povzbuzení mysli, jinak by nic nevyplodil - asi tak 90 % etanolu a10 % té vody,že ??? No a pak vidíš hned 50 Zemanů vedle sebe a všichni jsou ožralí,protože se kývají ze strany na stranu, ,jak to s tebou cloumá....
      • To Justicia: tady jsem. Každý normální člověk jistě pozná co jsem napsal já a co zloděj *1*

        Ten ubohý soudruh s StBáckými manýry co mi krade nick mě baví, i když bych ho spíš měl litovat. Ono je mu smutno a chtěl by se bavit, ale neumí to. Jeho mozeček je zničený fetováním marx-leninismu. *9*

        Souhlasím, že ožrala nepatří na hrad. Tam by měla být osobnost vyjadřující kontinuitu a návaznost na slavnou tradici Regni Bohemiase. T., G,. Masaryk se asi obrací v hrobě jak hluboko jsme klesli.
        • To right point: Itś a deep true, of course *3* *1* Bohužel si myslím, že se již neobrací v hrobě pouze T.G.M, ale i VH. *7* *9* Přeji pěkný den. *3*
        • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce,., *2* *15* *12*
      • Do očí bys mu to vagabunde neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce,. *2* *15* *12*
    • Jestli jsi stejný ožrala a namyšlený hospodský žvanil jako on tak si ho považuje vůdce tvého stáda.
    • Konečně jsi to uznal, to ti trvalo!! *14*
  • Zeman byl jediná dobrá volba, zatím nejlepší president po Husákovi. *14* *14* *14*
    • Kléma Gottwaldů se ti určitě líbil nejvíc co, rudý proletáři?
      • To myslíš toho Havla jo, tak ten se mi nelíbil vůbec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit