Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh Zeman se právě rozhodl, že koupí ten Kreml, a dva popelníčky ve stejné barvě.
  • Mohu pro Ukrajinské vojáky něco udělat i já slabá dívka?
    Na protest proti Ruské okupaci nosím na blůzce Ukrajinský odznáček.
    • ...a můžeš si sundat tu blůzičku a potom poslat výdělek na charitu *3*
    • Rusofilové město můžete zničit ale touhu po demokracii ne. *14*
      • BTW USA nevraždí civilisty v Doněcku! To dělá tvůj Rus.
  • Vzít osud do vlastních rukou, vyřvávali na Majdanu pučisti, ale nejsou ochotni toto právo přiznat východním regionům!!!
    Tato geopolitická partie rozpoutaná ze strany USA a jeho spojenců proti zbytku světa potrvá ještě dlouho a zatím je předčasné předjímat, jestli bude mít nějakého jasného vítěze, nebo skončí nějakou dohodou, či remízou. V období od února 2014 do února 2015 je však jasným vítězem Ruská federace, která získala během tohoto roku celou řadu přátel a spojenců!!!
    • Jo... A kdo je ten přítelem myslíš sebe ?? O nikom jiném nevím.

      Rusáci postříleli dalších 300 ukrajinců jestli jsi to nečet.
      Předtím sejmuli civilní letadlo z 298 lidma na palubě.

      Co tu slavíš ty lůzo nacistická.
      Hraješ si tu na neoznačeného Rusa na Krymu ??? Jestli si myslíš že když nemáš výložky že tě nejde najít tak se mýlíš. *16* *16*
      • Pojď si mě najít posero, když nemáš strach!!! Jinak fašouni sejmuli civilní letadlo, důkazů je už dost a 300 ukrošů si bandeři sejmuli sami, když jim bránili v ústupu z Debalceve, tak co mektáš....
        • Neboj....... Dočkáš se.... Na každé prase se vaří voda.......
  • Já nosím v kabelce slzný sprej takže na mě si Ruští teroristé nepřijdou. *14*
  • Vůdce Putin je náš vzor, to je bez debat, když už nežije Usáma bin Ládin.
    • Vladimír ho skvěle nahradil, že soudruhu. Taky mu fandím. Jinak ten komunismus nikdy nebude.
  • Demokrat Obama bije teroristy, terorista Putin děti a civilisty!
  • A co na slavné vítězství novorosijských hrdinů říká sám Veliký obamgután???
  • A búďet chljéba tovóryšč Půtin?
    • Slevnil jsem ti vodku, tak drž hubu a chlastej, nebo skončíš s kulkou v hlavě!
  • Nebýt pana prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina, tak je v Evropě Bída, Hlad a Smrt na denním pořádku!!!
  • A co na to lže samotný fašista Putin?
    • Náhodou, ten fašista Putin je náš vzor, pitomče!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit