Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh Putin je tak maličký že si může létat na mouše a unikat Ukrajinským radarům.
  • Co udělá Evropa, pokud Rusko napadne další zemi? Bude samozřejmě bojovad do posledního Američana... *1* *1* *1* *1*
    • Bude bojovat a přinese Rusku svobodu. Rudé náměstí přejmenujeme na demokratické. *14*
      • ...to by byla škoda na demokratickém se blbě přistává :))
  • Je to úplně v pořádku, že hrdinové Novorossii Debalcevo dobyli zpět, není přece normální mít na území svého státu (Novoruska) město obsazené zahraniční armádou, tedy cizím státem!!!
    • BTW, ty jsi tak blbej, že tě musim propustit z kgb. A víš jak propouštíme? Pif - paf a pomníček, na pohřbu internacionála, vrah - agent CIA. *1*
    • na arlingtonským hřbitově bude práce až nad hlavu *1*
      • Přibude tam spóusta bílejch betonovejch "sněhuláků"....
        • a těch slepech co si kluci prásknou do vzduchu *1* *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Mislim ze zadny clovek z IQ nad 80 neveril ani na sekundu ze by psychopat z Kremlu dodrzel nejakou dohodu!!!
    • ano nevěřil jsem ani nanosekundu že pravičáci z kyjeva ji dodrží.a stalo se.no a teď už je klid dostali přez držku *1* *1*
  • Kupředu levá, a já, jako zkušený KáGéBák to tady budu řídit. Souhlasíte? Děkuji za důvěru. Jsem zde totiž nejvzdělanější, mám vysokou politickou v Moskvě! Jistě jste si všimli mého dokonalého slohu a perfektní gramatyky.
    • Ano, pověřuji tě antidebile a pěkně lži od podlahy, po sovětsku. *1*
    • ...a ještě k tomu si říkam na všech vláknech soudružka pusinka :))
  • Debalcevo padlo křičel Putin .. pak se vzbudil a místo porobeného světa na něj
    čekala jen jeho umírající ekonomika. *2* *2*
    • Vzbudil se a byla to pravda.Debalcevo padlo a nidko stím nic neudělá. *1* *1*
  • Ještě že my komunisti víme co řekne. Protože řekne že Ukrajina patří Ukrajině a my komunisti víme že Ukrajina nepatří Ukrajině, Tak je to soudruzi. Věřte mi!
    • Však my komunisti dobře víme, že řekne že Ukrajina patří Ukrajině. Ale taky dobře víme, že Ukrajina nepatří Ukrajině. Čest soudruhu.
      • je to tak. Jenom hlupák si myslí, že Ukrajina patří Ukrajině. Pravda je však taková, že Ukrajina Nepatří Ukrajině. Dobrý postřeh, no né?
        • Náhodou já dobře vím že Ukrajina nepatří Ukrajině, Svět totiž patří nám Putinovým řiťolez.cům!
  • Ruská ekonomika pod vedením Adolfa Putina také rychle padá. *14* *14*
    • ještě že adolf putin neexistuje.... *1*
  • Hmm, dali separatistům do zubů. No jistěěěě !!!
    A vojáci odjíždějí na náklaďácích do Artemivska? Vážně pane Porošenko? To by ale museli projíždět přes povstalci kontrolované území. A povstalci přece prohlásili, že je propustí pouze beze zbraní a techniky. Pouštějí pouze ty, kteří se vzdali. Opolčenci je nakládají do vlastních náklaďáků a vyvážejí za linii.
    Informace o obklíčeném Debalceve je zavádějící. Ukrajinci, kteří se zatím nevzdali, ustupují sice z města, ale na malé území mimo město, které ještě mají v kotli pod kontrolou. Tam nemají žádnou šanci. Jenomže je tam národní fašounská garda, kterou Opolčenci do zajetí pravděpodobně nevezmou. Ti čekají na svojí smrt.
    Tak jsem zvědav na prohlášení Porošenka k národu. Bude určitě ve stylu nebohého Saddáma. Ukrajina samozřejmě vítězí, čeká jí matka všech bitev s americkou technikou bla bla bla....
  • ZAJÍMAVÉ. Najednou je tato zpráva A HLAVNĚ DISKUZE K NÍ UPOZADĚNA TAK, ŽE SI JI UŽ SKORO NIKDO NEVŠIMNE. KOMU ASI Vadil ten tón spravedlivě diskutujících ???
    • Jak se spravedlivě diskutuje ? *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit