Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když si vezmu podpatky tak jsem větší než váš vůdce Putin. *15* *15* *15*
    • ano, ale co... a i bez podpatků *3* *3* *3*
  • Všechno je v pořádku, mrtvých dětí na Ukrajině přibývá! Sláva Putinovi!
    • Taky se rozplívám blažeností soudruhu.
  • A co na to lžou proruskofašističtí kolaboranti z KSČ?
    • Dnes je sjezd vypatlancu.
    • my nikdy nelžeme
      • Ani ja ne!
  • Ono to bylo trošku jinak:

    Ať padne Debalcevo modlil se Putin u Leninova obrazu. Boha uctívání falešného
    bůžka naštvalo a za trest padla Ruská ekonomika. *2* *2*
  • Libye se po svržení režimu Muammara Kaddáfího, k němuž dopomohla vojenská intervence Francie, Velké Británie a USA, rozpadá.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/362004-utoky-v-krizacke-evrope-islamsky-stat-chce-vyslat-dzihadisty-prestrojene-za-uprchliky.html
    • Kam vstoupí Demokracie Made in USA, tam tisíc let vládne Bída, Hlad a Smrt!!!
      • Zato v Rusku zaváděj po vzoru USA příděly potravin na lístky pro nejchudší.... Jen s tím rozdílem že v USA je průměrná váha socialně slabého 86kg kdešto v rusku 43.
      • Já se mám dobře. *14* *14*
        • no dobře, v pořádku, já Ti to věřím, ale to je jen díky tomu, že se živíš jako luxusní prostitutka, chápeš? To každej nemůže... ostatně, kdyby vás bylo moc, poptávka a ceny by klesly a byla bys... na tom jako my. Taky nezapomeň, že nebudeš věčně mladá a krásná... *13* (což je samozřejmě škoda).
          • luxusní? tak říkáte pouliční prostituci u hospod a nádraží?
            • Ty víš houby, ty Antifo :-D levičácká. Nesuď každého podle sebe...
  • Jsem tady nejchytřejší a přebírám velení, protože mám vysokou politickou v Moskvě! Chápete to pitomci? Jestli ne, promluví můj kalašnikov! Teď, když jsme v útoku na tu posra..nou Evropu, tak musíme být u kormidla my inteligentní komunisti z Moskvy! Jasné? Kdo chce do gulagu? Neostýchejte se, místo se tam ještě najde! A bude klid!
    • Pussynko vzala jsi si ten prášek?
  • Vladimír Vladimirovič Putin opět udělal Ruskou federaci hrdou a svobodnou velmoc a vrátil jí moc a vliv, která jí v tomto světovém regionu právem náleží! Hlavně po tom, co padlo pro záchranu Evropy a světa 27 milionů Rusů a občanů zemí SSSR.
    Pár banderovských vší není soupeř!!!
    • Jasně soudruhu, ale teď tady velím já! Jestli nechceš do gulagu, podvolíš se! Jasné?
  • Soudruh Putin je tak maličký že může přeplavat polévku na fazoli.
  • Zase jsme vyhráli a budeme pokračovat. Svět je náš a bude patřit KGB a StB! My na to totiž máme vzdělání - vysokou politickou v Moskvě!
  • Soudruh Putin je tak maličký že ho můžete použít i jako špunt od lahve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit