Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NATO už jasně řeklo že pokud Rus ukradne Východní Ukrajinu poskytne ochranu
    Západní části země a podpoří partyzánský boj Ukrajinských vlastenců na Donbase.

    Ruský okupant začne krvácet a odleze po čtyřech poražen jako z Afghanistánu.
    Na NATO si totiž Putin netroufne. Ví že by skončil jako Hitler.
    • Opravdu... Pusinko, máš to fakt v té gebuli řádně popletené, doporučoval bych psychiatra. A fakt je jedno jestli seš ženská nebo chlap.. tipl bych všeho tak napůl... s tvým mozkem můžeš jít dělat Kyjevu poradce přes konkurz, protože takových už je tam povíc a tak to i vypadá.. *1*
    • Můžu se ještě zeptat, co jste měla ze zeměpisu a především Dějepisu?? Víte, kam sahala hranice Ukrajinské CCCP do roku 1932? Kam do roku 1952 a které její součásti jí patřily do 19 století?

      Kdy jste jmena obcí jako Horlivka, Donětsk, Luhansk, Kramatorsk, Alušta, Sevastopol, Simferopol slyšela prvně?? Melete tu o něčem, o čem evidentně nemáte ani PÁRU!

      Dle Vaší logiky by se USA NIKDY NEMOHLY ODTRHNOUT OD VELKÉ BRITÁNIE, PROTOŽE PŘECE I BRITSKÉ IMPERIUM MĚLO PRÁVO NA UDRŽENÍ ÚZEMNÍ CELISTVOSTI (I když si za mořem odhlasovali cokoli)! *16* *16*

      Podle stejné logiky by NIKDY NEVZNIKLO ANI ČESKOSLOVENSKO, PROTOŽE I RAKOUSKO-UHERSKO MĚLO JISTĚ PRÁVO NA "ÚZEMNÍ CELISTVOST"! A proč stejné právo nebylo garantováno Jugoslávii?
      • No, ono nebejt Versailleské smlouvy a Pařížské mírové konference, tak by žádné Československo nevzniklo, on se totiž Čechů ani Slováků nikdo neptal, jen se vítězným mocnostem hodilo rozbít Rakousko; na nějaké právo národů na sebeurčení už tenkrát sr@l pes... *1*
      • Tomáši, je to cvok, který provokuje a nemá cenu s ním komunikovat... tipl bych na Tečku, který tu má 50 nicků a píše a odpovídá sám sobě. Trochu pako... *3*
        • Zase vás straší Tečka. Ten vás tedy musel v mládí šikanovat. *15* *15*

          Jsem holka a vaše ješitné mužské EGO nesnese fakt že vás argumentačně pokládám
          na lopatky. *2* *2*
      • Když Jelcin rozděloval SSSr nevznesl nárok ani na kRym ani na Doněck.
        Putin za dlouhá léta také ne- Jinak argumentace co kdysi někomu patřilo
        nikam nevede ... pak by vaše Rusko muselo předat Moskvu francouzům
        protože Napoleon ji obsadil.
        • CHACHACHA!!! COŽE?? "JELCIN ROZDĚLOVAL CCCP" !!! Tak to je terminus technikus!! Díky, tak to mi stačí!!

          Ach jo!!!

          Takže vystoupení ze Svazu pobaltských republik ...hmm, ....asi nic......

          Tajné Minské schůzky tehdejší předsedů UV KSS Běloruska, Ukrajiny, Gruzie a Ruska asi také nic...... *1* *1* *1* *1* Ježiši, vy mě bavíte!!!

          No, já tam v té době byl (1988 - 1992) a ujišťuji Vás, že Jelcin NIC NEROZDĚLOVAL! Jelcin, po dohodě s výše jmenovanými pouze VYHLÁSIL VYSTOUPENÍ RSFSR ZE SOVĚTSKÉHO SVAZU (20. SRPNA 1991)! *1* *1* *1*
          • Nejde o to co kdo rozděloval. Jde o to že ani Jelcin ani po něm Putin žádný
            nárok na KRym ani Donbas nevznášel. Je to prostě pokus zase ukrást sousední
            zem a omlouvat to nějakým historickým nárokem který nemá žádnou právní hodnotu.

            Pak by musela část Ruska připadnou Německu a Francii.
            • Podle vaší logiky tedy část Ruska musí připadnout i Německu protože Německá armáda
              ji obsadila a tím ji tedy vlastnila. *15* *15*
            • Soudružko! Francie v Moskvě dostala do držky! KDyž už to chcete tedy - Napoleon sice porazil Rakousko a Rusko u Slavkova a následně ještě Rusko u Borodina, ale právě tažení do Moskvy mu ZLOMILO VAZ


              A pokud jde o Němce, ti Bělorusko a Ukrajinu měli v držení sotva rok a půl!!

              Krym a Východní Ukrajina RUSKU PATŘILA (KRYM 300 LET, VÝCHODNÍ UKRAJINA - KYJEVSKÁ RUS PŘES 1000 LET) VŽDYŤ VY NEJSTE SCHOPNÁ ANI ARGUMENTOVAT SROVNATELNÝNI PŘÍMĚRY! *1* *1*
          • To však nemění nic na tom, že Ukrajina (respektive Ukrajinská CCCP) byla jen historickým slepencem ZBYTKOVÝCH ÚZEMÍ RAKOUSKA UHERSKA, POLSKA A CARSKÉHO RUSKA) a díky tomu POLITICKÝ, NÁBOŽENSKÝ I KULTURNÍ SLEPENEC, který K OBČANSKÉ VÁLCE SMĚŘUJE PRÁVĚ OD 20. SRPNA 1991, protože Západ nikdy k Rusku nepatřil a Východ byl naopak VŽDY SOUČÁSTÍ CARSKÉHO RUSKA!

            Ano stačí se podívat na všechny výsledky voleb (jak rozdílně hlasovala Východní i Západní Ukrajina), na Pomerančovou revoluci a nakonec i na PŘEDLOŇSKÝ STÁTNÍ PŘEVRAT....Nebýt toho, stejně by to k občanské válce směřovalo, jen by to trvalo déle! *16* *12*
  • Pro Bc osobnost.... Asi ti z armády spásy dnes donesli 14 dní starou klobásu, že? M a g o r e...
  • Zajímavé že rusofilům vadí Náckové kteří jsou na Ukrajině v menšině když
    sočasně podporují vládnoucí komunisty v Rusku.
    Komunista totiž zavraždil víc lidí než nacista.
    • Pusinko, nějak to máš v té gebuli popletené, proto je ti těžko vysvětlovat jaký je rozdíl mezi náckem a komunistou. A je jedno jestli seš ženská nebo chlap.. tipl bych všeho tak napůl... s tvým mozkem můžeš jít dělat Kyjevu poradce, ale takových už je tam povíc. *1*
      • Jsem hrdá demokratka tedy holka!

        A mohu vás ujistit že kdybych Kyjevu radila tak je do týdne po válce.
        • A já Vás ujiš´|tuji, že až tam Putin pošle své VDV jednotky, TAK PO TÉ VÁLCE DO TÝDNE BUDE TAKÉ!

          https://www.youtube.com/watch?v=0rAHrHd2lcw


          *1* *1* *1* *1*
          • Kdyby to udělal zasáhne NATO a Rusko pak budete na mapě hledat marně. *15* *15*
            • To se pletete. Tak dlouho chodil Putin s rudým džbánem pro vodu až se ucho utrhlo.
            • NATO nezasáhne, protože Evropská část proti Rusku z pragmatických důvodů vojensky do války nepůjde :)
    • Prosím, prosím, kdy že jste to byl naposled v Rusku a jak dlouho???

      Já tam prožil 4 roky a předloni byl na měsíční dovolené a tedy viděl jsem tam vše možné, ale o Komanče jsem tam nikde nenarazil ( a to jsem projel od Moskvy až po Tverlovskou oblast...)... *16* *10*
      • A podepsal s kgb, že si budeš u nás vydělávat na tiscali. Už jenom to, žes tam 4 roky žil a pak jel ještě na dovolenou hovoří o tom, jakej jsi rudej magor.
      • ale za to já nemůžu Tomášku že se neumíš pořádně koukat.

        Putin jako ex agent KGB je komunista a jeho přátele podnikají a kradou jako za
        starého režimu. Pořád tam vládnou. Jen mají modernější tržní obleky.
        KGB dmnes FSB dál vraždí odpůrce Kremlu. Jen už to nedělá otrávenou
        špičkou deštníku ale čajem s poloniem.
        • V Tom případě je komunista i prezident Německa Gauck, ale to jste mi neodpověděla na otázku - JAKÉ PŘÍMÉ ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI V RUSKU JSTE MĚLA MOŽNOST ZÍSKAT?
  • Poznej 5 rozdílů:

    http://postimg.org/image/pv4x6nx0b/


    *1* *1* *1*
    • *1*
  • Máte po pr.. náckové! A to je dobře!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Vladolf Stalinovic Putler bude souzen pro TERORISMUS a protilidsky zlociny!!!
    • kdo je to putler?
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Vidim ze tady tupi KOMOUSI zase nakadili haldu smradlavyho hnoje!!! *15* Zatimco Bc. Jaroslav K. dnes mel bohaty den nebot si umi zivot uzit!!!
    • Nejdříve by se měl naučit pravopis. A pak se jako špína špín oběsit!
  • hrdinové z luhanska a doněcka,věřím,že svůj boj dotáhnete do vítězného konce,pobijete fašisty,banderovce a žoldáky z USA a EU,pověsíte porošenka,jasenčuka,bůh vám dej sílu
  • Ruská armáda nedokázala obsadit Debalcevo. To je ostuda! Ani Ruská námořní
    pěchota na dovolená si proti Ukrajinským hrdinům neškrtla. *15* *15*

    To zas tamní lidé zažijí scény. Rus ukradne vše co není zabetonované.
    Sní všechny kočky a psy. Na příbor bude zase v úžasu hledět jako na Samurajské zbraně.
  • Pozor pan tečka tady posílá příspěvky z psychiatrické léčebny v Lochotíně, prý tam má přístup k PC .
    • Není to pan ale ožblunk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit