Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T 34 o sestřeleném letadle raději pomlč.

    Humanitární organizace v Doněcku dosvědčila že Rus okrádal mrtvé a odnášel
    trosky letadla. Milost se nevztahuje na teroristy zodpovědné za sestřelení letadla
    takže separátní Ruský terorista trestu neunikne.
    • A co kdyby jste mlčel vy? Darmožroute!
      • Na rozdíl od vás sociální dávky neberu. Takové flákače jako vy stát dotuje
        i z mých daní.
        • Myslím, že je to naopak darmožroute! Ve dne v noci tu zas... diskuze Vašimi fabulacemi a hloupostí!
          • Včera jsem odešla po deváte večer a dnes přišla před desátou.
            Máte v počtech chybu kecko. *15* *15*
  • Lavrov: USA a Ukrajina budou muset zodpovědět otázky k pádu Boeingu! + MH 17 - dokument (české titulky)
    https://www.youtube.com/watch?v=V-cgjRjQBgU#t=360
    *5* *5* *5*
  • Takže se dá říct že dopadli jako sedláci u chlumce, ti fašouni.
    • Tak že určitě polovina Ukrajiny bude svobodná a spjatá z Ruskem.
      • Rusko nikdy nikomu svobodu nepřineslo. Vždy lidem přineslo jen totalitní řád a bídu.
  • Ukrajinská armáda opustila nyní zcela nedůležité trosky u Debalceva a neúspěšný
    Rus tam teprve poté vpochodoval. Další bod pro Kyjev. Bravo! *14*
  • Ten Porošenko určitě uteče do Němec.
    • K němu se přidá i Jaceňuk a ta bába z copem kolem hlavy. *3* *3* *3* *3* *3*
      • Vo ty se prestalo uplne mluvit
        • Pro vás je to paní Tymošenková. O takové krásné ženě se vám může jenom zdát. *16*
          • Jo myslis tu co neumela ukrajinsky ani zblept :-D a najednou je z ni fasoun?
            • V první řadě je to kultivovaná dáma a vy závidíte že je pěkná i úspěšná.
  • Kam Rus vpadne tam se prosperující města mění v neúrodnou step.
    • Ono step je dost urodna, nen urodn jen proto ze tam neprsi. A tam prsi dost, takze bych to s tou neurodou nevidel tak spatne ...
  • Vsechny prostitutky a E55 a bojovat za u-krajinu ...
    • Bojuji na intelektuální frontě. Jinak jsem připravena zadarmo utěšit každého
      demokratického Ukrajinského vojáka.
      • Bych ti jich tam par nemytejch poslal :-D Navic bys videla co UKcko dokaze ... Teda vlastne nevidela :-D
        • Zato u vás bych na útočnou akci čekala celou noc marně co. *15* *15*
          • Se stav :-) Jestli mas rad BDSM mam doma dobrou vybavu, chtelo by to nekoho na doladen detajlu :-)))
            • Klidně bych se nechala spoutat ale mám strach že byste mě potom nerozvázal.
              Jinak mám bičík moc ráda. *14*
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5550-situace-v-debalcevu-se-blizi-k-finale-ukrajinsti-vojaci-se-vzdavaji
  • Ti vlastenci jim tam zvedli faldy, prý mazali až se za nima prášilo. *3* *3* *3*
  • Rusofilům vadí že stojím na stráži demokracie a uvádím jejich pohádky na pravdivou míru.

    Debalcevo nebylo Rusem obsazeno. Ukrajina ho jako nedůležitou hromadu trosek
    opustila. Každý voják potvrdí správnost tohoto postupu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší