Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • živí budou závidět mrtvým
  • No já si počkám jak dopadnou další volby ve Francii a Německu a jak referendum ve VB. Vy novináři a politici se pořád oháníte demokracií, ale kolik lidí u nás je proti přijímání uprchlíků - většina? Já nemám nic proti, aby se dočasně poskytnul azyl ženám a dětem, starcům a zmrzačeným lidem. Nehodlám ale platit daně na mladé zdravé hochy, kteří plni elánu a v drtivé většině vstupují na evropský kontinent bez dokladů, nebo s padělanými doklady. Proč Německo a západ po našem vstupu do EU takto s otevřenou náručí nevítalo naši pracovní sílu? A to jsme tam chtěli v drtivé většině jen dojíždět. Mně se také líbí Spojené Arabské Emiráty, Dubai apod. Co kdybychom tam vyrazili a hned jako podmínku bych chtěl postavit nějaký kostel, protože mám rád vepřové a pivo, tak nějaký prasečák a pivovárek. Pak bych pro děti chtěl českou učitelku, volno na Vánoce a velikonoce... Tak mne tam nezavřou do azylového domu, ale rovnou do blázince.
    • Je jen otázka, zda se těch voleb ještě dožijeme.
      Ta kancléřka, jak se koukám, je mimo děj.
      ONA ale má resp. měla zodpovědnost za dekulturazici Evropy.
      Co na to Saudská Arábie a ten exot v OSN za lidská práva ?
      Je mi z toho zle.
    • No do cvokarny, to si docela najivka,mam dojem že by to bylo poslední co si v životě navrh.Faktem je že každe přehánění naboženství je špatne ,ale sakra v tom islamu to jenom kvete.
  • nám tady panečku nadělil moudra.Takový demokrat od kosti.Rozumí naprosto všemu.Jak Gustáv Husák kdysi.Jo hochu je ale nová doba.Huba plná demokracie se neosvědčila v r 2015.Angela i president Francie nadělují demošku napravo nalevo.A doma jim trpí lidé pod jařmem kobylek z Afriky.V Paříži díky jim i stříká krev.Ano přijde vláda pevné ruky.Alespoň na čas.Aby vymetla tu svoloč, která si tady po statisících přišla inkasovat peníze a vyzkoušet si život zadarmo a na cizí účet.A je jenom na nás, kdy jim utneme beztrestné plundrování Evropy.A důrazně, velmi důrazně je navrátíme do jejich vesniček.Protože takto se běženci nechovají.Tak se chovají mazané , vyčurané a zákeřné vtěrky, které jen zkoušejí co Evropa vydrží.
  • Dal jsem + oběma i když já jsem materialista /není to nadávka/ jenom nevěřím na žádného boha to je ani krysta ani aláha a ani žádného jiného!!!Víru musí mýt člověk v sobě a to v sebe sama !!! Ale protože je člověk ať chce a nebo ne tak podléhá fyzikálním zákonům jen tak např. tlak a proti tlak,akce rovná se reakci. Víte co? Tady si je můžete projít a na lidi platí všechny! https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Fyzik%C3%A1ln%C3%AD_z%C3%A1kony
    Lapidárně to řekl Werich:"Člověk si myslí,že je gigant ale přitom je veliký H---O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Krysta Boha Jeho!!!
  • Mě utekly tři slepice a bojím se, že do rána je zakousne kuna.
    • Zde jsou obavy naprosto namístě *3*
  • já se kromě islamistů bojím estébáka Babiše a sklerotika Zemana
    • jinak bacha ty dva říkaj co lid chce slyšet,ale zhlíží se v obludariu silneho jedineho nedoknutelneho vůdce takže režim ala Sadam,Kadafí a pod.je jim blízkej.
  • Jen si tu větev, kluci, hezky podřezávejte, a až spadnete na hubnu, tak se moc nedivte - a hlavně to potom nesvádějte na jiné......
  • uprchlíků
  • američanů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit