Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, Luboši, dej si vodpich.
  • Vidím, že klikací automat na služebně už opravili, A obsluhuje ho soudruh antisrágora.
  • Komediant který prostě utekl do Ruska protože tam platí menší daně než ve Francii.

    Je srandovní že zdejší soudruzi tomu nadšeně tleskají když současně požadují
    větší zdanění majetných buržoustů. *15* *15* *15*

    Kdyby dostal ten komediant nabídku menšího zdanění z Peru bude křičet
    já jsem Peruánec"! Miluju Peru!

    Na tom ovšem není nic vlasteneckého. Lidově se říká že je vyčůraný.
  • Novodobý Dean Read!
    Čest jeho památce! Tedy až přijde jeho chvíle....
  • ).(
  • ... podle tohoto metru jej tedy ty litovat budeš určitě, srágoro :)))
  • ... to o tobě je známo úplné ho*no, srágoro :)))
  • ... tvé dětinské blitky mě nezajímají, srágoro :)))
  • Za povšimnutí redakci, "pobíhá" zde nějaký utečenec z Bohnic, že prý nějaký "srágora" *1* *1*
  • Antisragoro, tak od Tebe urážka je přímo vysoké ocenění. Nevymýšlej si zástupný důvod urazit, protože tam není chyba ve jménu, pouze při rychlém psaní "přešmyčka". Ale odhalil ses jako rusofil a jistě i inteligent a znalec Depardieua. Ale věř, že Tobě nikdo Tvůj názor nebere, ale ty mínusy jsou dosti průkazné *1* *1*
  • Tak o Depardieuovi je známo, že má za ty roky tak vychlastaný mozek, že už je totálně mimo. Takže mezi ožralci v Rusku je mu dobře. *15* *15*
  • Jeho věc
  • Co hulíš za matroš?
  • ani řada mých blízkých by za tuto zemi Kalousků Zemanů Nečasů nikdy nepoložil.Co ani bych o tom neuvažoval.Prostě bylo by neadekvátní riskovat jako branec i zdraví kvůli téhle partičce.
  • xxx
  • Kdybys znal Rusy a jejich mentalitu, tak by tě to vůbec nepřekvapovalo. *1* *1* *1*
  • Už ten fakt, že se odstěhoval do Putinova carství a přijal jeho poddanství dokazuje, že nemá všech pět pohromadě. A tou ruskou vodkou to ještě dorazí.
  • Když ten cvok nechce zemřít jako blbec v současné Francii, tak může zemřít jako větší blbec v současném Putinově carství. Nikdo soudný ho litovat nebude.
  • Zemana platí Lukoil, tak bude výplatu dostával dokud Rusko totálně nezkrachuje, což se blíží.
  • ... nepochybně nechceš, jak píšeš, zemřít za učitele českého pravopisu, srágoro :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit