Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stacilo by kdyby se obnovil zakon ze stredoveku kdyz se i pri kradezi maleho jablka usekla ruka. hned by bylo po problemu
  • Chtěl bych sevru poděkovat, že dal tuto skutečnost do zpráv a nepoklonkoval neschopným lidem,protože věřím,že tady dojde ke konečnému řešení,pokud tato vláda nezmizí.Každý musí pochopit,že lidé toho mají dost.Bohužel čeští ovčané nejsou tak horkokrevní jako Maďaři nebo Slováci.Těm to trvá dlouho než se rozhejbou,ale pak je to fičák.To hořel i tank na Vinohradské.Já jsem se nikdy nebál,protože moje rodina byla poškozena od r.1948 dost,aby se zocelila.A před 22 lety jsem rychle poznal,že je zde další podvod.A proti každé totalitě je nejúčinější tzv.šeptanda.Akorát,že se informace dostane později.Já být tím starším pánem tak podám žalobu u mezinárodního soudu za hrubé totalitní šikanování a urážení na cti.
  • podívejte se do anglie. 10lety kluk yavřen na doživotí za ubití 5letého dítěte.už aby nám pán buh z huby do ruky odvahu vraziti ráčil
  • pan Milan Trněný, Brno, Bellova 355/16, je zajímavá existence kromě CPI figuruje v dalších padesáti firmách.
    • jak to souvisí s cikánama blbe? jakýsi Titěrný je tu asi všem u prd*le mimo tebe.
  • Zavedení trestu smrti by asi také prospělo společnosti. Zločinci nemají zábran.
  • Když jsou to naši lidé,je to rasismus ,když romové tak je to normální .Tak jako s příspěvky,ty dostanou v takové výši jenom romové .Celý den chlastají, do obchodu jezdí taksíky a pracovat nebudou. Co jsou to za zákony - je to vyložená diskriminace vůči normální společnosti.Spočítejte si kolik stojí policie kvůli nim . Jeden policista 2 tis.denně x počet policistů x dny a vyjdou Vám milióny. Nikde se s nimi nemazlí, jenom naši politici a ti se chovají jako oni .
  • Plyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn pro ty kur.y černý
    • Plyn je drahá komodita a nemělo by se s ní plýtvat,podkani jsou také imunní proti jedům.
      NEJednodušší je vystěhovat na severní pol,tam si příroda poradí sama.
      • Stěhování chytráku vyjde podstatně dráž,než plyn.Dám výplatu za náboje,stačí to povolit jako lovnou.
  • Do těchto obastí bych nastěhoval paní Slámovou a ostatní jí podobné ta by si dnima jistě poradila.Ta má na ně recept.Vězení prý nepomůže tak by jim asi nejradši přidávala ze svého..Do školy je sice můžeme nutit,ale tady ti co cdělají bordel jsou tak zdegenerovaní,že to stejně nepomůže.A ti slušní se už dávno integrovali a těm vadí stejně,jako nám.Tady v tomhle určitě žádné organizace nepomůžou..může si je paní Slámová zaměstnat jako konspicienty. co s nima ale neřekne.Vězení je podle ní zbytečné-protože je to pro ně zlepšení životní úrovně,takže proč je nezavřít někde do osad,posílat jim tam jídlo a aspoň by nežili v centrech měst,kde je nejdražší bydlení-takže největší dotace od státu a ještě terorizují občany a dělají bordel v centrech
  • Tito problematičtí Romové ( Cikáni ) by se měli hladit. A to tak dlouho až
    do úplného vyhlazení.
  • Těžkooděnci - zamyslete se nad sebou, co máte v hlavách "seno ?". Líbie byla nezničitelná a kde je teď ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit