Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni se čemu divit ze takoji nacek jako Okanura ma v CR tolik prižnivcu.všude ve svetě jsou česi znami jako chrapouni fašisticky a hnusni nackove a zloději co okradou vlastni ródinu. ubožaci chrapounsky ste si nechali roskrast zemi a ted si vybyjite zlost na cigani!
    • Jsi Me rozesmál mgore!
    • Balog...tvoje příjmení mluví za vše...
    • Kde žijete???
      • v Britani a je tady jiny život néž v česku nacku.tady nikdo nerozlišuje podle barvy a aj ty penazy tu jsou ine.
        • To je zase ten blb tečka Hmm, Jiřík , x-nicků nyní si hraje na cikána. Baloga a pak jako NOT CSSD si odpovídá. Kašlete na něho.
        • Všeho do času,angláni dostanou rozum a poženou vás svinským krokem až do daleké a zasněžené Indie !
  • Prý to tvrzení, že nešlo o koncentrační tábor, ale pracovní, má okamůra podložené několika zdroji, mimo jiné i výroky exprezidenta Václava Klause.
    "No když to říká véna klausů, tak to holt tomio po něm opakuje".
  • V opěvovaném Československu to Romové neměli snadné.V roce 1927 byl vydán výnos omezující kočování pobudů.Většina Romů tak neměla nárok ani na občanství.V lesích knížete Schwarzenberga odvedli romové kus poctivé práce a je na knížeti, aby se s nimi poctivě vyrovnal./ Mladý svět č. 12/2003/
  • Když se řekne pravda,tak se to velké části politikům nelíbí.Ti jsou zvyklí většinou jenom mlžit.
  • Okamura má pravdu.Jinak vždy v přírodě platilo ,že buďto se adaptuješ na prostředí nebo končíš.Naši spoluobčané se nějak nemohou přizpůsobit několik generací a díky populistickým gestum jako jsou slyšet z úst našich mravokárcu se toho asi nedožiju.
    Dvykrát týdně jsem svědkem jak si naši romáci dělají ze sousedova pozemku zásobárnu materiálu.Výjezdy policie za moje a vaše daně nepočítaje.Chudák prostě někdy taky musí do práce a nemůže být pořád na zahradě a hlídat si svůj prací získaný majetek .Tedn dobyte čeká až odejde a pak mu to rozkrádají po kouskách.Tak mi tady nevykládejte o nějakých chudácích.Jejich podpora z mých daní je stejná jako moje mzda.Prostě si platíme parazity.Už to jednou pochopme ,jinak to bude stále horší.
    • Prasečák zbourat a tábor znovu zprovoznit.ale hlavně rozšířit,protože cikáni se za ty roky od války zase rozmnožili.
  • Tomi Okamore naš velka přitél on taky Vietnamci jako mi
    • Vietnamce mám rád ,ale křížence Okatou můru nebrat je to populista a na ty jeho kecy může skočit tak čecháček s IQ55 bez cikánů by byl v háji.
  • souhlasím s panem Okamurou
  • za problémy s cikánama můžou komunisti. Ti tyhle parazity pozvali k nám.
    • Blbost je také Boží dar Pavle, nic si z toho nedělej, třeba tě na tu pomocnou školu po prázdninách vezmou. *16*
  • cikánský tábor v Letech prý nebyl koncentrační tábor, ale místo, kde
    se soustředili cikáni, kteří se vyhýbali práci.Otázka je co tam dělaly školní i předškolní děti?Že by se vyhýbaly práci?Viděl jsem fotografie těchto cikánských dětí v hadříkách některé byly bosy v zimě ve věku tak pět až dvanáct let.Je tedy jasné,že otec Schw.zaměstnával v lesích i malé cikány to by se mělo vyšetřit a vyvodit z toho důsledek.Tj. zabavení majetku za genocidu cikánů a malých dětí!A Číra ubytovat ve vězení za falešné nabytí majetku v restitucích.
  • Ja Vas luzo varoval:Nevolte KSCSSD!!!
    A tady mate dusledek! *12* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit