Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty ji zas musíš mít, Josef! *12*
  • Nevopruzuj furt blbejma kecama,vtěrko,sama dřepíš u kompa celý den s přestávkama na žrádlo,chcaní a sraní a čtením našich mouder a pazourou si ukájíš tu svou tlustou chlupatou buchtu,do který by nešel ani korektor či ERA ani s řetězama! *12*
  • Jak by ne, strašně chlastal, do toho chytil syfla a zašel ve špíně, fakt tvůj vzor?! *12*
  • Takžes jim taky nosil vodu, ty musíš bejt ale ču.ák!!! *12*
  • Jak to můžeš vědět, norku, do tvý špinavý vyuzený čtyřky on určitě chlastat nezapadne! *12*
  • Co máš proti hospodskejm a barovejm povalečům, takže tě s.ru i já? Je tvůj problém, že nemáš kapání na chlast, socku závistivá, radši vstaň z kanape od tý přitroublý bedny a chop se lopaty! *12*
  • Ty taky všem vadíš, bolševický somráku! *12*
  • Šmejd Dienstbier má jeden vzácný dar, který si ve své omezenosti neuvědomuje. Když mluví o jiných jako o troskách apod., vlastně mluví o sobě. Je to otřesný neschopný karierista. Je velkou ostudou, že takový trotl kandidoval na post českého prezidenta. Tím nikdy naštěstí nebude. Je k blití.
  • Ano bady tečko, 5 let se budeš dívat na svého presidenta Zemana.
  • mě z toho vynech
  • Pane Dienstbiere pro mně jste pražský kavárenský povaleč.Co jste udělal nebo co chcete udělat pro obyčejné pracující lidi ,kteří za současného režimu trpí zvůlí a nespravedlností?,Kromě žvanění proti korupci ,nic.Zejména mně vytočila vaše angažovanost pro zvolení knížetepána a to ,že jste ho volil .Komu jste se chtěl zavděčit?Když už Zemana tolik nenávidíte měl jste aspo n mlčet.Jste jen žvanivý advokát ,najděte si jinou stranu ,která uspokojí vaše ambice. *16*
  • ať žije petržel ! obsahuje fosfor !
  • Ano, bohužel.....dívat se na tu vožralou vepřovou hlavu dalších pět bude peklo. UF.
  • A "přítel" Jiří patří kam?Chvíli na jednu,chvíli na druhou stranu?Podle toho,kde se peníze nevydělávají?Poctivec jeden,poctivá! *1* *2* *1* *2*
  • Ano, zatím se jako prezident veřejně neožral.
  • Ty jsi hlava mužského přirození.
  • Nemám peníze na rozdávání, ale živím se poctivou prací. Dienstbier ml. mi vadí moc.
  • Máš pravdu a zatím si vede velmi dobře!
  • Zeman je hlava státu a náš president.!.
  • takoví byli svazíci vždycky a pravdoláskoví tuplem.... ale je fakn že lidi prozřeli a nevoliliasi věděli víc než jen "chvalozpěvy" v mééédiích... díky jim za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit