Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až na ty rudé zkurv.x.ce - komouše - tlupu loupežných vrahů plný souhlas.
  • Kdyz tento prispevek ctete,mate jaky model...ci ho vubec dokazete prelozit..To mate cas rozebirat samy neznamy lidi...co klause a zemana ty byly taky prezidenti v letechz 1400..a ted tam sou jen figurky ,aspon si cesko ma scim hrat...
    *6*
  • Co jste to tam navolili, socani? Vy už historicky vždycky všechno posejšíře. Bábu Gajdůškovou, no to je jak v nejhorším snu! A Jirka Dienst.je kde?? Zaprcatělýho Skromacha si tam budete furt pěstovat. Rovnátkovýho Bohuše a ublafanýho Haška, kuš, kuš. Kašlu na vás a volím radši komouše.. *16*
  • xyz
  • Tak kdo si dneska parádně zalyžoval jako já? Přece mi nechcete namluvit, že jste celý den seděli u compu a řešili hovádiny???????????
  • Nejen Pražané
  • Pražané volí ODS,protože jsou inteligentní a pracovití.
  • Stejně jsou lepší komunisti !
  • své pocit.....mě chtíti býti uprdnouti páni redaktoři, si to po sobě nepřečtete ? *8*
  • Socani konečně prozřeli a pochopili, že mazánek žije pouze ze jména svého otce a sám zatím nic nedokázal.Navíc nedosáhl své hračky,voliči mu ji nedali a tak se cítí hodně ublížený.Musíte pane D. na sobě hodně pracovat a pak za 5 let možná,protože ten alkoholik se odepíše sám a to velmi brzy
  • To právě JE dobrý signál před volbama!!! *16*
  • Myslím, že Dientsbier ml. tam byl trpěn a prosazován jen pro účel ..mouřenín posloužil, mouřenín zas může jít, už ho zatím nepotřebujem a když tak dáme zase vědět.....Podrážejí a zrazují se už i mezi sebou vzájemně a to není dobrý signál před volbama..
  • Myslím, že Dientsbier má v tomto pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit