Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh zase dělá ostudu? Ztrapnit se před celým světem každý nedokáže. Je to holt hlava namazaná.
    • Hruškovice, to je to palivo, po kterém mu to nejlíp pálí.
  • Zemanova "popularita" klesá jak ruský rubl. Náhoda?
    • Už je před ním i Stropnický.
    • Není to tím, že si chodí každý měsíc na ruskou ambasádu pro výplatu v rublech?
      • Asi ho platí v dolarech. Za rubl už nekoupí ani srp a kladivo.
  • Rudá vatro, kdybys správně četl, tak prověrku nedělá pan Zeman ale BIS. Tak nekecej kraviny.
  • A má už soudruh Mynář prověrku, soudruhu Zemane?
    • Soudruh Mynář nemusí mít prověrku, protože je to soudruh soudruha Zemana.
  • Ať udělá president Zeman co udělá je to pro kritické blbečky málo! Udělá toho hodně a vy si můžete kecat co chcete, jste kam vítr tam plášť!!!
    • ...udělá toho hodně...

      Tak jo, už aby to bylo a nebyla z toho další ostuda...
  • Kontaktní skupina se už sešla, zatím bez "hlav" států, o těch se neví jestli vůbec přijedou, ani jeden prý účast nepotvrdil, tak si dělaj p.del nebo có?
  • Tak jsem tady dnes nebyl a už je tady 222 příspěvků. Ani je číst nebudu, protože si umím představit jaká "moudra" tam ejakulují štamgasti ze 4.cenové.

    Jen by mě zajímalo, jestli se Zeman dřív uchlastá nebo skupina psychiatrů pro něho navrhne zbavení svéprávnosti jako u Klause nebo bude odvolán pro velezradu.
  • No nic chlapci jdu vydělávat. Užijte si drbání.

    Jinak včera mě tu Worldonline nechal odkaz na youtube - písnička malá žužu.
    Pěkná ale za dolar? Tak levná zas nejsem. *2* *2*
  • Tak co starý opálený tečko, ještě děláš mámu?
    • Proč si nedáš rudá opruzenino nick JVS, to by ti víc sedlo.
    • Tečku neznám. Obávám se že straší pouze ve vaší hlavě. *15* *15*

      Jinak nevím proč bych si měla hrát na mámu když jí jednou sama budu.
    • Kam ti to všude v tom gay klubu cpou, ulev si a prozraď to.!
  • Soudruhu JFK - neberte si prosím nick Amerického hrdiny!

    Já jsem holka. Mám všechno co k tomu patří a aniž bych se chtěla chválit mohu
    říct že v nadstandartním přírodním provedení. *14*

    Vaše posedlost Tečkou zavání duševní nemocí. Bořil vám na písku bábovičky?
    Nebo proč ho tak nesnášíte? Psychiatra to jistě bude moc zajímat. *2* *2*
    • Americký hrdnina z Vietnamu....... a ješte moooc teček......... hnus to byl!!!
      • Teď mi to došlo od toho Vietnamu je ten republikán Cain na drogách!! To je ono.
    • Takže máš vyvěšený 7kový lajdáky s křečákama a osrstěním za který by se nemusel stydět ani emerickej Grizzly *1* *1* *1* *1* *1*
      • Ty máš vyvěšený koule od toho jak jste se s Brežněvem o ně tahali a pak jste si dali hubany.
      • 170 na výšku. Vážím 50 kilo. Krásně rostlé 4. Blond vlásy po ramena-
        Ročník 1990. Miluji Whisky a kouření. Doufám že jsem uspokojila vaši zvědavost.
        • Já myslím, že máte akorát tak hodně bujnou fantazii *2*
          • Prostě závidíte. Na to jsem zvyklá. *3*
            • Jistě míry jsou jedna věc ale jak máte tvrarované křivky je věc druhá.

              Znám kluka který sní za 4 a přesto je pořád dokonale hubený. Znám druhého který je
              také hubený ale díky špatné páteři má dopředu trčící bříško.
              Kdo ho nezná řekne si že moc jí když má tak velký pupek. A přitom to není pravda.

              Krásná holka je základ úspěchu. Třeba v hospodě si pěkná milá servírka přijde na větší spropitné než stejně dobrý ale méně pěkný muž.
            • NA to ze moje tanecni partnerka ma 6ky :-D na 165 cm vazi 65 kilo a stehynka a zadecek ma pekne vysportovanej tak se za ni otoci kazdej :-))) Jen proti vasi vaze trosku nepomer :-D a je zvlastni ze je na hranici s podvahou :-DDD Na melouny ma peknej tanecni korzet :-))) Na stehynka kratkou sukni :-))) A v tech botickach jsou ty lejtka k nakousnuti. A kdyz ji pr tocce clovek placne prez sedinku tak s taky neurazi ruku vo kycel. Jo to je material to se hnedka jinak masiruje :-DDD
            • Já mám zase kamarádku která má 35 let a váží 40 kilo. Kdybyste tipoval její
              věk podle velikosti oblečení tak se nikdy netrefíte.

              Jsem dobře tvarovaná vzadu i vpředu. Nejsem jenom kost a kůže. Jistě že to něco
              váží ale to už musíme snášet. Zkuste chodit se 2 melouny na hrudi.
              Ze začátku nic moc ale časem si zvyknete. *15* *15*
            • 170cm 50 kilo a 4rky kozy? Hm to z vas ma psychiatr asi docela radost ne? Tohle zavani peknou podvizivou na to ze zenska kor s takovejma kozama ma mit automaticky minimalne o 5 - 10% vetsi vahu nez chlap na stejnou vejsku. A kdyz jsem profesionalne zavodil a na 172cm mel 56 kilo tak me doktor prohanel po vsech moznejch nemoznejch vysetrenich a predepisoval mi bucek abych vubec pribral. Spravna zenska se 4rkama kozama musi mit aspon k tomu kompenzovanej zadek. Nevim ale zenska co nejde dole za nic chytnout neni zenska ... Jako maser muzu rict ze tohle je spis utrpeni nez pekna postava ... nejak se mi tomu vubec nechce verit ... A hlavne masirovani kosti je fakt hnus ... Nechapu co na vas kdo vidi, hlavne tu peknou postavu :-( Ble tfuj tajbl kekel *11* *12* Jako na pichani asi dobry no skulinka na 4r prsty, ale jinak nevim. Tlaci to, je to vecne studeny, furt to nadava jen to clovek trosku zmackne tomu nerikam zenska, pri polce to rve jak sirena a pri tangu to clovek zahodi protoze to nic nevazi a o valciku radsi nemluvit ani to s vami nevotoci - maximalne nafintena panenka do vystavky ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit