Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda já umím jednat tvrdě!
    Na druhou stranu, kvůli trvalé erektivní disfunkci, kterou trpím od Vietnamu jsem, jak říká moje žena celkem měkkota *1* *1* *1* *1*
  • Teda to, že sem byl ve Vietnamu mučenej bylo celkem fajn.
    Na druhou stranu nechápu, že mě rovnou nezařízli jako čuníka.
    Já mít před sebou takovou hnusnou sketu jako jsem já tak se rovnou zaříznu *1* *1* *1*
    • Rozhodně dopadl líp, něž ty chudáci co uhořeli po bombardování napalmem.
      Kdyby mě nějaká armáda vyvraždila rodinu a já jednoho chytil, tak by rozhodně dopadl hůř než ten Váš Cain s Kainovím znamením.
      • Komunistický bojovník ve Vietnamu také nebojoval jako Mirek Dušín.

        Stačí se podívat na podříznutou starostovu rodinu. Jeho těhotná manželka měla rozpárané
        břicho. Trest za neuposlechnutí Rudého rozkazu.
  • tečka tady blije po nickem Soudružka pusinka, prý se nechal přeoperovat na ženskou, ani se mu nedivím s takovým pindíkem dělá jen ostudu.!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Tak tak v gayklubu dělal mámu, ale bolelo ho to a naříkal.
  • Neurážejte hdinu Mc Caina! Byl mučen v komunistickém lágru a vybojoval
    s komunisty řadu bitev. Ví tedy co jsou zač. Dá se s nima jednat ale pouze tvrdě! *15*
    • hdinu McCaina? Chcete snad říct hnidu McCaina, ne? *1* *1* *1* *1* *1*
      • Chápu že na něj žárlíte. Pro muže je to vždy zahanbující když svému soupeři
        nesahá ani po kotníky. *15* *15*
    • Chachacha a jak se tam dostal? Že by letěl do Vietnamu? Ne, to snad ne. Asi je to další mírotvůrce z rodiny mírotvůrců, co se náhodou narodil na vojenské základně. Je to jen promińte mi ten výraz opice. Nic víc. ps" Omlouvám se všem opicím! "
    • Tvrdé jednání z pohledu Caina znamená zabít všechny lidi s jinným názorem.
      • Je to statečný muž! Přestože byl komunisty mučen a byl 2 roky zavřený na samotce
        nepřijal nabídku na propuštění za Vietnamce kterého držela USA.

        Kdo z vás anonymních hrdinů by to dokázal? Správně nikdo. *15* *15*
        • Je to fanatik, pozůstatek studené války. Podle mne je to nemocný člověk.
  • že zrovna ty tu odsuzuješ zločinné NATO Putinův Srandisto pardon Gardisto.

    Tvůj Adol Iljič Putin byl členem zločinecké organizace jménem KGB která povraždila
    a umučila ve jménu šílené Rudé vize miliony lidí.

    Chápu že vám NATO vadí. Nyní už nemůžou vaše Ruské tanky přijet na vaše
    vlastizrádné pozvání a založit tu loutkovou Ruskou republiku jménem NovoČesko. *15* *15*
    • A co podle Vás dělaj ma guantanámu a dalších utajených věznicích USSA....
      A jakou práci odváděj USSA žoldáci po světě...?
      • Ale ale copak se zlobíme. Pouze říkám že když odsuzujete zločinecké organizace
        tak musíte také odsoudit KGB: Nelze přeci odsuzovat jen jednu stranu konfliktu že. *2*
        • Ano to je pravda. Je třeba mluvit o každém zločinu.
    • To je ale blábol. Že Vám stojí za to to psát. Víte motáte do sebe moc věcí, historických událostí a pak máte v hlavičce asi chaos..Jó to je asi tím nickem.:-)
      • a ty máš hlavičku? Vymejvači propagandistických sraček.
  • Veterán, který vrátil medaile a mluvil o „zločinném" NATO:
    Do debaty se zapojil generál a exministr obrany. A šlo se až na dřeň

    Spor o hodnocení činu Marka Obrtela, který chce vrátit vyznamenání kvůli politice NATO, se přenesl i na sociální sítě, kde se v debatě střetli například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, mediální analytik Štěpán Kotrba a exministr obrany Miroslav Kostelka. Debata se místy velmi vyostřila, přišlo dokonce i na otázku spoluodpovědnosti bombardování Jugoslávie a spolupráci „s válečnými zločinci jako Albrightová“.

    http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Veteran-ktery-vratil-medaile-a-mluvil-o-zlocinnem-NATO-Do-debaty-se-zapojil-general-a-exministr-obrany-A-slo-se-az-na-dren-352236

    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Obrtál v debatě s panem Veselovským byl ůžasnej:-)
  • USSA osina v zadku celého lidstva!
    • Vyhrát MC Cain(asi hranolky) v roce 2008 volby na prezidenta, myslím že bychom teď nepsali tyto komenty. Je to jen válečnej stroj a odpad společnosti. Nic víc.
  • Putinovi fašističtí žoldáci vraždí v jimi okupované Ukrajině děti a civilisty!
    • Kyjevská pučistická vláda se hlásí k "odkazu" banderovců. Nedivím se, že s nimi nechtějí být v jednom státu. A jestli nevíte co dělali banderovci, tak se koukněte na fotky sem: http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594%3Aqkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq&catid=39%3Ahistorie&Itemid=50>
    • Jen dodatek pusťte si na třeba na youtube Francouzský dokument Komanda smrti. Možná Vám to otevře oči.
    • Asi nevíte,, kde je Ukrajina. Asi nevíte, kdo podporuje na Ukrajině radikální pravici. Kdo tam dělá letní tábory pro děti a to ty tábory, kde se nezvedá ruka jen při věšení prádla na šnůře......
  • Putinův Pluku my demokratky také nikdy nezapomeneme na to že Americká
    armáda chtěla z Plzně jet do Prahy pomoci našemu povstání proti nacistům.

    Velení Rudé armády to zamítlo protože z politických důvodů se do Prahy chtěl
    dostat první Rus. Takže zbytečné prodloužení bojů a zbytečné umírání jde na váš
    rudý vrub.
    • Jen pro inf. Americká armáda původně měla stát před Plzní... to, že tam pak vjela byla věc jiná. Ta samá armáda ta co o ní píšete pak neumožnila domobraně z Plzně použít vozidla k cestě do Prahy....nehodilo se jim to. Jen fajta, nic víc.
  • CCCP = fašistický vřed této planety.
    • Žijete na Marsu? SSSR už dávno není!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit