Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové můžete opustit nory a brblat na všechny a na všechno.
    Stejně je vám to prdlajs platný

    Já vzdělaná slečna Simona Křenková jsem dostala nabídku brigády Au Pair.
    Takže vzhůru do Londýna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Mějte se tu kráááááásně. Ivane Proboha! Komu dáš nyní nálepku Tečka? *11* *15* *15*

    Pa kucíííííí . Vaše? Máte miliony? Zvládnete se milovat pět hodin v kuse? pak ANO *14*
    goodbye Boys *3*
    • oprava ..Já sexuálně vzdělaná fanatička ..... jsem dostala nabídku od Islámského státu na sexuální služby tamním ajatoláhům..... Jinak su blboučká jak fučtok a IQ 55,.
    • Papa a už se nevracej, Tady jistě nikomu chybět nebudeš... *15*
    • bezregistrace
      muehehehehe co budeš hlídat ...slepice ne to by přestaly snášet, selata přibírat snad jedině popelnice jako tady . Jinak takovej zoufalec se ještě nenarodil aby si o tebe opřel kolo.....
    • do jaký rodiny jsem ji poslal, muhehehe. *1* *1* *1*
  • dobrý večer
    • zdravím do Ruska *14*
  • ivani čísla mluví jasnou řečí - EU přinesla Pobaltí prosperitu.

    Zajímavý je také údaj hrubého domácího produktu na obyvatele. Podle www.svetdnes.cz/zebricek/hdp-na-obyvatele.html vykazuje Estonsko v tomto ukazateli v roce 2013 21600 dolarů, kdežto Rusko 14 600 dolarů.V něm koneckonců předčí Rusko i oba další pobaltské státy, Litva s HDP na obyvatele 16 700 USD, Lotyšsko pak s 17 700 USD. Také v růstu HDP za minulý rok byli Estonci úspěšnější, jejich ekonomika vzrostla o 2,5%, ruská jen o 1,3%.

    Tato nezpochybnitelná čísla dokazují, že estonská západní cesta je úspěšnější než ta východní ruská. Estonci se dostali z obrovských problémů na začátku své obnovené státnosti, kdy se museli odpoutat od přílišné závislosti na ruské ekonomice a s úspěchem to dokázali. Dokonce v některých letech vykazoval jejich HDP růst i kolem deseti procent.
    • a to je tedy překvapení, že ty pobaltské tolik bohaté státy se nestydí od chudého Česka požadovat aby jim za své chránilo vzdušný prostor a taky je s podivem, že tak masově vysílá své bohaté a spokojené občany na takové práce na západě, které jinak nechce dělat nikdo....asi koníček *15* *15*
    • Ale článek je o tom, že předseda EU vyzval Ukrajinské představitele, ať se dohodnou s Ruskem. Nikoliv ty pobaltské. *1* *1* *1* A to je opravdu velký rozdíl, dědečku. *14*
      • Jdi ty šmudlo.

        já jsem mladá holčina. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        Na věčný čas a nikdy jináč. *14* *14* *14*
        • Za tvoji sexuální činnost v 10. letech by tě měli zavřít.
        • Mumie. Anebo jsi zomboň? *1* *1* *1*
  • Musím dělat že mi rus nevoní protože jinak by se o mě nikdo nezajímal
    • Ivane Ivane. Na svobodnou debatu nepatříš,

      Nesneseš jiné než Putinovské názory a argumenty.
      Zase jsem napsala nepříjemná fakta pro váš Kreml tak začneš debatu ničit.
      Krást nick a pomlouvat. *12* *12*
  • Vladimíre si moje modla .... lidi tě tady nemají rádí ale já jsem tvůj otrokj
    • Ty prostě musíš zničit každou debatu že.
      nesneseš neputinovské názory a argumenty. *12* *12* *12*
  • Co to meleš? Kdo škemrá? Schulz to jasně Ukrajincům oznámil. Pomožte si sami jak to půjde a hlavně, domluvte se s Ruskem! *1* *1* *1*
    • Putinova pátá kolona. Nauč se číst Ivane
  • Putinova pátá kolona škemrá o mír.

    Proč? Protože sankce plní svůj účel - trestají tvrdě Rusko za agresi na Ukrajinu,.
    Ruská ekonomika jde ke dnu. Eu hledá náhrady za Ruský plyn čímž by Rusko
    přišlo o velký trh a velké peníze.

    Merkelovou však putin lhaním a nedodržováním Minských dohod zklamal takže
    sankce zůstanou a budou na Rusko tvrdě dopadat.

    Až Rusko uzná že sousední státy jsou nezávislé bude mír . dříve ne
    • Merkelka mluví tak jak jí nařídily v USA, jinak jí pohrozili zveřejněním ODPOSLECHÚ jejícho mobilu.
    • Schulz je Putinova pátá kolona? proto tedy škemrá o mír? a hele a vypadalo to, jako by Porošenkovi řekl - buď se s Ruskem domluvíte nebo si trhněte nohou *15* *15* *15* *15*
  • ruská propaganda je jako vždy směšná.

    Putinův režim požaduje federalizaci Ukrajiny ale současně v Rusku
    stoupence federalizace na Sibiři zavírá a pronásleduje.

    Sibiř si stěžuje že ji Rusko vykořistuje
    • Tvoje tupost nezná mezí. Sibiř je Ruská.
    • Sibiř je Rusko.....
  • Majdanizace Ukrajiny nevyšla, nejde udělat z této země útočné beranidlo obskurních zájmů Washingtonu proti neposlušnému Rusku, takže zbývají jednání s Ruskem. Konečně racionální řešení problému.
  • Kdyby chtělo Rusko mír tak neporuší Minskou dohodu v ten stejný den kdy ji
    podepsalo. Ruská strana i po jeho podepsání totiž pokračovala v bojích o Debalcevo.

    I Merkelová byla zklamaná a po právu označila Putina za lháře který dohody
    zásadně nedodržuje

    Ruská TV následně její projev zcenzurovala.
    • Vždyť Ukrajina ani neví co té slavné dohodě přesně je.
    • jasně doporučil, aby se Ukrajina domluvila s Ruskem, ne Rusko s Ukrajinou a to je velký rozdíl, Semjone!!! *1* *1* *1*
      • Simon, jo to je ten tvůj přítel Ivane.
        asi z Gay klubu v Plzni o kterých tu neustále básníš. Tak to jo *5* *5*
        • ale Semjon jsem napsal. Máš problém se čtením? Tvé homo kámoše sem netahej. Stačí, že tady smrdíš ty. *12*
          • ale jdi ty ivane.

            ty tu básníš o Gay klubech v Plzni.

            Proto ti táááák vadí že jsem holka. tvůj problém. *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit