Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko se chová k Pobaltí jako šílený gangster

    Elitní estonský policista Eston Kohver, který se zaměřuje na boj s organizovaným zločinem, byl podle vyšetřován tamní policie a podle důkazů zajištěných pohraniční stráží této pobaltské republiky unesen ruskými ozbrojenci z estonského území. Moskevská prokuratura ho obvinila ze špionáže. Rusko se dopustilo obyčejného banditského únosu občana cizí země, navíc porušuje i vlastní zákony, když zatčenému, který neumí rusky, nepřidělilo tlumočníka.

    Ruská pohraniční stráž dále zadržela litevskou loď Juros Vilkas v mezinárodních vodách a eskortovala ji do Murmanska, což je další velmi hrubé porušení mezinárodního práva.

    V těchto dvou případech je možné diskutovat o tom, kdo má pravdu a lze mít pochybnosti. I když důkazy svědčí ve prospěch Pobaltí a nikoliv Rusů.
    • Chorvati by ti řekli ..krečem pilčem vratom .. ale ať ti to udělá někdo jiný.
    • Rusové lapili špiona? tak to se jim tedy zase povedlo, gratuluju, molodci
  • zdejší "tapety master"? Nadpis článku musí být pro tohoto exotického přispívatele docela zdrcující! *14* *14* *14*
  • Bohužel, Panděrovci, máme svých starostí až nad hlavy a vy jste banda, kterou nemíníme podporovat.

    Simonku, aby sis dal dneska jedno černý, kdy máš ten smutek. *1* *1* *1*
    • s neexistující dvojkou Simon Tečka už jsi nudný Ivane
      řekni řídícím důstojníkům z KGB ať ti dodají novou pomluvu *5* *5* *5*
      • To: Semjon Semjonovič Tečkin

        Věc:Žádost o nové pomluvy.
        • Vaší žádosti vyhovím. Pomluv znám mnoho. vydržte, soudruhu.
          • Slabota StBáci *5* *5* *5*
  • Cenzura řádí, zakazuje blogery

    Svoboda projevu rovněž dostává v Rusku pořádně na frak. To dokazuje článek z IHNED.cz podle kterého ruská cenzura blokuje 45 tisíc webů, zavřela stránky 317 blogerů a dalších 187 nechala vyšetřovat policii. To je poněkud divná cesta ke svobodě.

    Krásným příkladem je Ruská dívčina která kritizovala Putina - u nás zdejší Ivani
    beztrestně plivou na EU každý den od rána do noci.
    V Rusku začala Putinova banda požadovat aby byla za kritiku!!! utopena!!!
  • Současný předseda polského Sejmu válel, nebyl k zastavení a přesvědčivě vyvracel jednu ruskou lež za druhou.

    Srovnání referenda ve Skotsku a na Krymu podle něj neobstojí, nikdo si totiž nevšiml toho, že by ve Skotsku stály před volebními místnostmi anglické tanky.

    Rusové také nemají co Ukrajincům vyčítat sochy Bandery, když v každém větším ruském městě stojí sochy masového vraha Lenina. Já dodávám, že tento bolševický vůdce zavinil smrt minimálně dvou milionů lidí a Rudá armáda na jeho příkaz neváhala vypalovat sibiřské vesnice a používat proti bezbranným vesničanům bojovné otravné plyny. Lenin a jeho banda se v Rusku dostali k moci ozbrojeným pučem a svržením zákonné vlády.
    • Jedině Ty, Ty sám zde ničíš všechny diskuze, nejsi schopen akceptovat jiné názory než Tvé slinty. Svou poruchu pak svádíš na jiné. Jsi jen ubožák a zloděj nicků. Doma Tě dobře "vychovali", duševní prostitute. *3*

      Naštěstí, většina přispěvatelů má jasno, to nezmění ani tvé tapetování... *1*
      • Já mám také jasno Ivane. Jsi lhář zloděj nicků a používáš StBácké metody.

        Já jsem na této debatě začínala před 2 roky. Tehdy jsi pod nickem Jan Žižka
        dělal Tečku z jako anonyma. Když jsem začala psát pro tvé Rusko
        nepříjemná fakta dostala jsem tu nálepku potom i já.

        Ostatní můžeš tahat za fusekle ale mě ne Ivane.

        Vadí ti že jsem holka. No vzhledem k tomu že stále básníš o Gay klubu v Plzni je jasné proč
        *1* *1* *1* *1*
  • Hodláš tady opět tapetovat, když někdo zveřejní tobě nepohodlnou pravdu, amrdóle Tečko?

    Pokud ano, vypadni. Nikdo na tebe a tvé Ctrl+C Ctrl+V není zvědav. *3*
    • Ty tu nemáš co dělat. Neustále kradeš nicky pomlouváš a osobně napadáš.

      To co jsi tu dnes předvedl je vrcholem StBáckého humusu na zničení kritičky
      zločince Putina. Neustále lžeš pomlouváš a špiníš.

      Slušně jsejm tu debatovala ale ty debaty ničíš protože jiný názor než Putinovský nesneseš.

      V Rusku můžete kritiky Putina zavírat a střílet. Ve svobodné EU můžeš jen bezmocně plivat
      na svobodu slova
  • Putin a separatisté ohrožují příměří na Ukrajině

    Už před uzavřením příměří bylo jasné, že Rusové a promoskevští teroristé z východu Ukrajiny mír nechtějí. Byly to oni, kteří shodili ze stolu návrh prezidenta Petra Porošenka na okamžité příměří. Putin a jeho soukmenovci tak na Ukrajině zavinili smrt nevinných lidí. Byli to také separatisté, kteří ještě před příměřím zahájili masivní útoky proti vládním silám.

    Ukázalo se dále, že údajné použití kazetových bomb ukrajinskou armádou bylo další trapnou lží kremelské propagandy.
    • Naopak, pravdou je trvalé porušování ženevských konvencí ze strany separatistických teroristů, kteří civilní obyvatelstvo používají jako živých štítů. Nic jiného není fakt, který potvrdila paní Jevalcevová z předměstí Doněcku, že separatisté běžně rozmisťují minomety na dvorku jejího domu a odtud odstřelují ukrajinské pozice. Logické je, že Ukrajinci palbu opětují. Jenomže jsou to teroristé z východu Ukrajiny, kteří se tímto podlým způsobem kryjí za civilisty.

      V Minsku navrhoval ukrajinský prezident Porošenko okamžité příměří. Putin a separatisté s tím nesouhlasili, a navrhli jeho odložení až na sobotu. Proč? To začalo být každému normálnímu myslícímu člověku brzy jasné. Během této doby začali separatisté masivní útoky proti přístavu Mariupol a městu Děbalcevo. Zbytečně tak umírali lidé. Když si k tomu připočítáme odstřelovaní Mariupolu, kde separatisté záměrně stříleli na civilisty, a desítky jich povraždili, je jasné, kdo v poslední době podněcuje zlo na Ukrajině.
  • Jenomže jediné ruské muzeum gulagu v Permu je nyní důkazem toho, že v Rusku se dostala k moci neostalinistická banda, která se snaží zamlčovat Stalinovy komunistické zločiny proti lidskosti. A tak z muzejních expozic zmizely na příkaz místních úřadů všechny připomínky o politických vězních a jejich boji proti sovětskému teroristickému systému. A muzeum je předváděno jako vězení pro obyčejné kriminálníky. To je jeden z pádných důkazů toho, že současné putinovské Rusko má k Sovětskému svazu hodně blízko. Rusům je ovšem třeba dát najevo, že takové falšování a zamlčování historie nepřijatelné a účinek těchto lží bude pro ně akorát tak opačný.
  • Rusko ukazuje svaly, ale skutečnost je jiná. Pamatuji si kdysi takový vtip o Sovětském svazu, že bude mít nový státní znak – Amora, po zuby ozbrojeného s holým zadkem. To ovšem přesně vystihuje i současné Rusko. Jeho vesnice nemají se Západem nic společného, spíše patří do rozvojových zemí. *15* *15* *15* *15* *15*
  • A je to tady... *15* *15* *15*

    Tak šup Prasešunko, Donbas bude pěkně ruský, stejně jako Krym a pak, pak si můžem popovídat.

    EUSA tě hodily pěkně přes palubu, viď fašoune z Kyjeva *3*

    Prvně ti Kongres USA zasekl vojenskou podporu tvý naziarmádě a nyní tě kope do zádele i EU. *15*

    Pan prezident Putin se musí válet smíchy... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit