Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi bystrý píchač své zprachantělé matky. Co slovo to výkal! Budete pěkná pakáž.
  • ... to já u tebe nemám žádný dojem, není co dodat, jenom blázen se baví s póvlem :)))
  • ty soucite, aktuálně prý opíchávaš zvířátka jses tady chlubil. A to i lesní prasáku?
  • Kterou loutku máš raděj? Čerta nebo Ježibabu?
  • Mám dojem, že jsi se přepsal. Správně mělo být "Blijící pitomeček". A koukám, že vám v blázinci zase povolili internet.
  • ... ty máš špatný mozek, balíku, čau, fakt nejsi konkurence, nudíš k smrti, tak tě jebu :)))
  • ... kdo chce blejt, objekt si vždy najde, jsem rád, že já tebe nevidím, blití nemám rád, blbe :)))
  • ... kdysi mě bavilo pohrávat si s primitivy, nyní ale zvítězil můj soucit, tak na póvl kálím :)))
  • Čím to, že když ji vidím, jak se nepříčetně směje, tak se mi chce blejt?
  • ... máš špatný nick primitive :)))
  • Koho si zvolí toho budou mít. Podle mne přece jen mnohem lepší Hillary než ten nevypočitatelný psychopat ochotný kamarádit se s psychopatem Putinem.
  • ... z hlasování pozná i šimpanz, že k*k*tem večera jako vždy je troska, která si říká AJÁ :)))
  • ... pěkně to všechno ohlasuj, ty opuštěná zdegenerovaná nemocná kryso, je mi to šumák :)))
  • ... bijec 2 nepochopil, že mu a jiným primitivům zde již společnost dělat nebudu, holt blb :)))
  • ... bijec 2 je tak dokonale primitivní, že nikdy nepochopí, že je v totálně hajz*u, bravo :)))
  • ... pro Česko je nejlepší nejprimitivnější pitomeček na netu, na kterého kálím, bijec 2 :)))
  • já chci do chlíva a ne do Ameriky.Rád sexuálně uspokojuji zvířátka.
  • pro nás bude nejlepší Vás všechny poslat do Ameriky a už se nevracejte!!!!!!!!!!!!
  • jsem zvířecí prostitut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit