Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... moc jste si mě, primitiva nevdělaného, užili a já v klidu odcházím :)))
  • ... díky za každý hlas, nemocný hlupáku, moc mi pomohl opustit toto srocení hlupáků :)))
  • ... mou nejohromnější zkušeností zde je, že existuje primitiv, který furt hlasuje, fakt deb*l :)))
  • ... moc jsem si užil nejprimitivnější póvl na českém netu, nebude se mi po něm stýskat :)))
  • ... si fakt deb*l, ale oproti debílkům zde Einstein, pokračuj, i když na to seeru :)))
  • ... hlupákům nemůže dojít, že se, aniž jim to dojde, chtějí vyrovnat inteligenci, trapas :)))
  • vanhorne
    Amigos maji tezkou volbu, neco jako 'between hard rock and hard place'.
    Ani jeden ani druhy, na to kreslo nema.Oba zene stejna touha, zapsat se do dejin jako jeden z americkych presidentu.Trump by se rad bratrickoval s majorem KGB Putinem, ktery mu mozna slibil rusky passport na pockani.Hillary i kdyz stejny character jako Trump, ma zajem udrzovat spojenectvi s EU, takze by mela byt pro Americany prijatelnejsi.America nemela dobreho presidenta uz dost dlouho a zda se, ze ani ten novy to nevytrhne.
  • vidíš a ty výblitek své zparchantělé matky z chlívku na to zabral. Jsi bezmocný.Je to silnější než Ty, co?
  • ... odcházím, stejně jsem tu za primitivní opičku :)))
  • ... vítám každý výblitek zdegenerovaného primitiva, obohacením ducha to není :)))
  • ... je to moc jednoduché, póvl ochotně spouží inteligentům jako já, aniž mu to dojde, wau :)))
  • ale no tak. Jak si bezmozek z vepřína mohl užít? Jedině těch kopanců. Ano to je tvůj jediný kontakt se světem, páchnoucí ubožáku.
  • ale prase! TY tady budeš jak budu já chtít. To si pamatuj. Jsi takový okopánek co nic nemůže.Jen podržet.
  • ... už mám vyšukán komplet celý prasečák, to budou filcky jako obří kokosové ořechy :)))
  • ... 0 :)))
  • ... slabé, jako vždy, IQ 4 dáva zabrat, jsi naprosto bezmocný primitiv, moc jsem si užil :)))
  • cha cha chi chi prase se sklenicí vína? To kecáš! Jak se chytá sklínka kopytem? jsi páchnoucí lhář a prasič stránek!
  • ... nikdy ses v ničem nedokázal orientovat, udělal jsem z tebe úplného blba, čau :)))
  • to je vzácná sebekritika z chlívku. To se od píchače zvířátek moc povedlo! Matka už je dnes též obskočena?
  • ... už jsem pryč, primitivní póvle :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit