Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problémy paní Clinton souvisejí se vstupem do politiky. Trump má problémy, a to ještě v politice nebyl. Paní Clinton, i když to není žádná výhra, je tak přijatelnější, než Trump.
    Ostatně než riskovat Apokalypsu s Trumpem, to lepší, když tu zemi vede někdo s krví na rukou.
  • https://www.lidovky.cz/mluvme-o-bezpecnosti-ale-bez-ideologie-dh6-/nazory.aspx?c=A161105_102245_ln_nazory_sij&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Clintnová je notorická lhářka. Lhala jako manželka politika, tak jako politik. Má už i krev na rukou.
    Trump v politice ještě nebyl, tak že nikdo neví co by bylo.
  • To je hloupá otázka. Je lepší jakžtakž stabilita v podobě paní Clinton, nebo totální chaos v podobě Trumpa? Totální chaos, kdy nevíte, co bude zítra, nebo třeba jen za hodinu, je průšvih tak velký, že si jej nelze dovolit. I pro Putina je paradoxně lepší paní Clinton než Trump, i když momentálně Trumpa podporuje všemi možnými i nemožnými prostředky.
  • Ani jedno válka bude stejně.EU s USA stejně válku vyprovokuje.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/419843-fbi-po-provereni-novych-e-mailu-neplanuje-clintonovou-stihat.html
  • ... děkuji ti, primitive, jak jsi ubohý, v antickém Římě by tě okamžitě utratili, trp dál, blbe :)))
  • ... jsi velkým optimistou, ubožáku, tebe zplodily tapír s krysou, ale to víš, hezky je podrbej :)))
  • ... je půlnoc, budou chodit strašidla, jdu raději do klecového lůžka :)))
  • ... půlnoc, konec, póvl přenechávám póvlu, hlupáci :))
  • ... moji matku dokurvili cikáni, tak jsem na svět přišel :)))
  • ... nevysiluji se kvůli debílkům jako ty, teší mě, jak neskutečně primitivní život žiješ, blbe :)))
  • ... děkuji primitivům z této stanice blití, že mě tak pobavili svou omezeností, ale končím :)))
  • ... tvá tupost je tvým údělem, čurákovi jako ty nebudu psát o někom, koho neznám, vole :)))
  • ... já nikdy chyby nedělám: "... představa o zábavě dnes rozečla...", jsem blbec :)))
  • ... jsi dokonalý OMYL LIDSTVA, mám ohromnou radost z vymetání pavučin blbečkem :)))
  • ... jako nejprimitivnější krysa Sajmon nikdy neodejdu jako první :)))
  • ... co to je to "nevdělaného", deb*le, něco tak ubohého jako ty doufám již nikdy nepotkám :)))
  • ... snažíš se moc, ale mohu tě ujistit, že tě měla tvá nešťastná matka utratit, hlupáčku :)))
  • ... omlouvám se nejprimitivnější kryse zde, ale nejpozději od 00:00 na zbabělce zde s*ru :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit