Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jsi bezkonkurenční debiil a tím navždy zůstaneš, super :)))
  • ... jsi bezmocný blbec, se kterým zejména se má představa o zábavě dnes rozečla, blbe :)))
  • ... upozorňuji, že jako správný primitiv po 26. odcházím :)))
  • ... nezlob se, ale na takovou tupost nemůže reagovat ani tvá blbá rómská k*rva matka :)))
  • ... s neskutečnou radostí z naprosto nechápavého póvlu jako blbečka, co si propůjčuje můj originální nick, na jaký by takový hlupák nikdy nepřišel, nebo totálně zdegenerovaného blbečka, který si říká BIJEC (neřeším, kolik nicků má tato největší lidská troska) se sklenicí skvělého vína v ruce nyní doopravdy opouštím tento sociální ústav tiscali.cz, před touto charitou tiscali.cz smekám (hovada, co zde dřepí tisíce hodin, nepotkávají slušní občané na veřejnosti), navždy budu vzpomínat, jak uvedené lidské trosky dopadly, miluji lidskou blbost
  • A tímto doma jako komunikujete? Co slovo to prd, že? To je brilantní mluva v chlívku!
  • tak prasátka z lesa ti zachutnala? Ty budeš zvrhlý kaňour.A co ženy?Ženy nic, že?
  • ... už mám vyšukáno půl prasečáku, to budou filcky jako vlašský ořechy :)))
  • chaa chaa ty prase máš prachy? A ženy? Tak to se povedlo! A ještě TV v prasečím chlívku.
  • ... ano vyšukávám divoká prasata, neb jsem primitiv :)))
  • ... podívej se nahoru na rozlučku s póvlem, ubohý blbe, už tě neznám, zdechni :)))
  • ALE NO TAK PRASÁKU. Tak mluvíte u vás v prasečím chlívku? No na dobytek i tak sprosté. Ještě přidej co tě zparchantělá matka naučila.
  • ... je to prosté, hovádka, co sem pořád lezou, nemají prachy, ženy, intelekt, nic, tak mizím :)))
  • Povl? To jsi tady trvale TY. Spratek z páchnoucího chlíva. Co píchá zvířátka a ještě se tím chlubí!
  • přeci vzorem primitiva jsi zde TY, prase z chlíva, výblitek zparchantělé matky.
  • ale zas kecáš. Jediným primitivem jsi tady TY prase z páchnoucího chlíva.
  • ... :)))
  • ).(
  • ale co planceš? Tady jsi jediný ty, ujetý prasič stránek. Ale jsi pomatený z toho fičáku.
  • ... 0 :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit