Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak me napadla jedna vec:Az chcipne Pruzinsky s Mistinovou,tak jak to bude s jejich nakradenym majetkem?Zatim je tajne,co vlastne vlastni,ale v pripade dedictvi se vse musi pred notarem uvest.Jedno je pravda,ze po smrti se nesmi zkoumat,jakym zpusobem k onomu majetku dotycni prisli,paklize za jejich zivota nebylo vedeno policejni setreni.
    Ale ten jejich krivohub se svym bratrem z CEZu by neradi prisli o miliardy.
    Jaky ma kdo nazor?
    • Kdyz mi reknes, kdo jsou ti lidi o kterych pises, tak si mozna pokecame *3*
      • No,o lidi se zrovna moc nejedna,a paklize nevis o kom je rec,tak potom to nech plavat-snad se prihlasi nekdo jiny.Neber to jako urazku. *3*
        • Tak Pruzinsky bude asi Klaus, ale kdo je Mistinova, to fakt netusim, tohle jde mimo me... *4*
          • OK,pockame,az ten odpad co krade nicky zmizi. *3*
  • tečka a Not CSSD je jeden tupý blb pod dvěma nicky, krom toho jich 20 krade, je to nemocný psychouš! *15* *2* *1* *12* *3*
    • to vis,ze ano...dojdi si pro svoji denni davku-mas opet abstak.... *8*
  • Hajlujíci ruští aktivisté, Putinjugend.
  • Kde komunista ve větru se houpá, tam MÍR a dobrá nálada jest.
    • A blázen jako ty patří do blázince. *15*
      • A ty do cirkusu *15*
        • a ty zrzavej chlupe do kozího chlívku......sedni si na svůj oblíbení špalek a vyhul si brko
  • poraď mi. Uvažuju že bych šel pracovat do oddělení propagandy CIA na netové diskusi. Mám to zkusit? Jak CIA platí? Stojí to zato? *8*
    • Stoji,ale musis projit psychotestem,coz u tebe nehrozi.A nesmis byt komunista,fasista,vlastizradce,coz je tvuj dalsi problem.
      Takze ti nezbyva,nezli byt ruskym agentem,a vzhledem k tomu,ze pro rusaky splnujes veskere vyse uvedene body,tak se vydej za svymi nadrizenymi agenty-Zeman,Pruzinsky a Mistinova.
      Je jich vice,ale tito te bezproblemu uvedou a vyskoli,nebo predaji jinym svym soudruhum. *3*
      • a hlavně se musí projít fyzickým testem-vyhulit si brko a v tom je not olympionik
      • prostě takzvaným "užitečným idio...em" jako jsi ty? Nojo ale tuhle podmínku také nesplňuju, takže jsem bez šance...zase si nevydělám.... *9*
  • Co komunista, to vrah!
    • největší blb-kozomrd a vyhul si sám
    • Ještě horší je kapitalista a jeho poskoci ! A blbci,kteří neví ,ža v Rusku už je 23 let tvrdý kapitalizmus !!
      • Ještě něco rudý teroristo?
  • toto se naučili od majdanovců. Aneb oko za oko, zub za zub.
  • Fašisti jsou proti komunistům mírumilovní beránci.
    • Svatá pravda, zažil jsem obojí, zlatí fašisti.
  • verit alespon castecne vykladu histoirie , moc ucastniku co u toho byli uz dnes nezije , tak nejak to cele pripomina Sudety pred zacatkem II valky.
    • *15*
  • Pověs si svého komunistu; zabráníš válce a zachráníš mír!
    • Sám si hoď provaz !! V Rusku už komunisti nevládnou 23 let !!
      • tomu můžeš věřit tak akorát ty a pár soudruhů tady *4* ...tady taky komunisti nevládnou a nemají žádnou moc *1* ...komunista kam se člověk podívá
        • Jednoho vídáš v zrcadle viď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit