Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co řekl občan Čečenska o Ruských zvěrstvech.

    Kdo nezemře na obrazovce nezemře vůbec. čečensko bylo odříznuto od světa.
    Neviděl jak Ruská armáda znásilnovala plenila a vraždila.

    Na břehu řeky Assy - skupina dětí sedí u ohně. Přilétají dva Ruské vrtulníky
    a začíná masakr.
    Viděl děti bez očí a rukou. Toto mrzačení civilistů běžné provádějí posádky ruských vrtulníků.
    • čečna nám jedno dobu lezla i z konzerv, západ skutečně dělal co mohl, aby vrazil do ruska klín, no, holt, nepovedlo se *15* *15* *15*
    • Ty máš ale divoký sny, soudružko. *1* *1* *1*
      • Je to pouze pravda která se ti nehodí do Kremelského krámu ubožáku.
  • no, ono stačí vzpomenout zločiny západem podněcovaných čečenských vzbouřenců jak v Čečně tak i mimo ni, znásilňování nemuslimských že a žen jiných národností,. vraždění dětí, využívání dětí jako vojáků a také teroristické vraždy v Rusku ve veřejných prostorách, napadení sousedního Dagestánu (tam je vypráskali jiní muslimové hned),

    asi jen těžko se moderní lidé se sovětskou výchovou podřizují bláznivým muslimským fanatikům a proto taky byli zabíjeni. teď už se bát nemusí *3* *3* *3*
  • Stačí si vzpomenout na zločiny Ruské armády v Čečensku.

    Lidé z Gudermesu museli utéct z města po neustálém Ruském ostřelování.
    Vozidla označena bílými vlajkami která odvážela raněné civilisty byla ostřelována
    z Ruských vrtulníků.

    Ruské letectvo trvale bombardovale obytně čtvrtě Čečenských měst a vesnic.
    Více než 250 tisíc civilstů uteklo před Ruským terorem za hranice.
    • Nemáš přezdívku "černá kronika"? Ta by ti sedla. *1* *1* *1*
    • Zas koukáte jen na jednu stranu. Vemte si to co jste tu teď napsala a položte to na jednu misku vah.No a na tu druhou misku si dejte "teror USA" myslím, že se Vám váha zasekne na jedné straně:-( Jen dodatek: Nemám nic proti lidem ze států. Budete se divit ale mám tam kamarády. Vadí mi jen ta jejich hloupá zahraniční politika, agrese!!
    • no a? Putin to tam nezačal, co to má s ním společné?
  • Už je tu zase: "... o neuvěřitelných 53 procent" on si to ten blbej chromajzl hermafrodití ani nepřečte, ale hlavně že něco napíše, a když je to krávovina na en-tou tím líp, chjo!!!
    • Pomlouvej ty ubohá StBácká nulo.
      Jdi s Putinem do Gay klubu a neotravuj v EU demokratický vzduch.
  • kdy zaplatí Němci ty miliardy, které Rusku dluží? *15* *15*
  • Kdy vrátí Putin Petrohradu ty miliony o které tamní lid v 90 letech okradl?
    Zloděj Putin patří na šibenici.
    • V devadesátých letech byl putin jen úředníkem v Petrohradu. Ale za řízené rozkradení miliard rublů a přírodního bohatství Ruska za panování Jelcina byl zodpovědný Boris Němcov, jemuž to pamětníci nemohli zapomenout a proto si na něho počkali , aby se náhodou situace devadesátých let nemohla opakovat, víš ty troubo???? A ty kecy, kterými nás krmíš a které pro vás Šapirovce fabrikuje váš šéf začínají pomalu unavovat a tím mají i OPAČNÝ DŮSLEDEK,NEBOŤ POČTY PŘÍZNIVCŮ RUSKA A PUTINA ROSTOU .A na pUSsy embasy se z toho mohou jenom pos.at!!
      • taky si myslím, že ta jejich hloupoučká propaganda má opačný účinek, a to je v podstatě dobře.
    • radši by tě mělo zajimat kdy to vráti Klaus *10*
    • A co tohle to je košer? "Rothschildové skoupili téměř celý dluh Ukrajiny" Asi ano co. Koukáte jen na jednu stranu a jen na tu jednu stranu jste kritická. Když už vám nejde pootočit tou hlavou, tak se zkuste otočit celá a pak se možná nebudete stačit divit!! *10*
  • Západní imperialisté by si to přáli. Ale mají smůlu a nevyjde jim to. Zrovna tak, jako jim to nevyšlo se Severokorejským vůdcem a Fidelem.
    Ať jim Bůh jim dopřeje zdraví a dlouhého života.
    • s Fidelem, kterého se tolikrát pokusili zavraždit, ale marně, to souhlasím ale ten Korejec není levičák, je to blbý feudál
    • Táhni do KLDR rudý přízraku. za den budeš škemrat na kolenou aby
      tě EU vzala zpět.

      Podívejte se na rudé peklo na zemi - útěk ze severní koreje na Youtube.
      Jen šílenec by tam chtěl žít.
  • Ty kolaborante s Nickem Foot!

    Co tu moralizuješ ty falešný Kremelský svatoušku!
    Kde jsi byl když alkoholik Zeman popřál smrt vlastním spoluobčanům. Takovou ubohost
    si nelajzne ani Putinův přítel psychopat Kim z KLDR:

    Kde jsi byl když tu tvoji rusofilové kradou nick a pomlouvají oponentku na debatě.
    Chováte se jako zvířata,. Tak táhněte do Ruské stepi. V civilizované EU
    pro vás není místo.
    • Krásná slova. Děkuji. No byl jsem stále zde, jen na svět koukám trošičku jinýma očima.Vtip je v tom, že nejsem rusofil, i když teď jsem na straně Ruska. Jsem jen hrdej vlastimil(ne však jménem). Jsem ČECH a chci pro nás to nejlepší. Nechci vojáky a to ani US....ani Ruska..
      Civilizovaná EU:-) asi si zajdu někam na výstavu od pana Černého..strčím hlavu do zadele a cestou dám nějakej ten rohlík homelessákovi...opravdu civilizované
      Jak tu pro mě není místo? Troufám si tvrdit, že jsem tu byl dříve než Vaše nabubřelost. Ten kdo někam půjde, jestli dojde na lámání chleba, tak to nebudu já:-)
    • jestli ono to nebude tím, že Zeman neumí mluvit s prosťáčky a osly tvého ražení, jeho humor je sice plebejský, ale také intelektuálně na úrovni, takže ty, chudáku, mu nerozumíš. *15* *15* *15*
  • List Guardian uvedl ve svém článku ze 4. března 2015 následující: "Podle nejnovějších odhadů, které mají nejblíž ke skutečnosti, zabijí američtí policisté za rok průměrně 928 lidí, a to se děje po dobu téměř osmi let. Přitom FBI zveřejnila úplně jiné číslo – 383 osoby, což pouze potvrzuje neschopnost vlády kontrolovat práci policie.Znamená to, že každý, kdo žije v USA, 55krát častěji riskuje, že bude zabit policistou, než teroristou.
    • Počet vražd v Ruské armádě stoupl o neuvěřitelných 53 procent.

      V Ruské armádě také kvete alkoholismus a požívání drog. Je známo že zfetovaní
      ruští vojáci často zastřelí kolegu. Ruští velitelé přiznávají že musí používat
      zbraně aby tu opilou zfetovanou bandu Ruských vojáků zvládla.
      • a zdroj? noční můra? *15* *15*
      • Vtipný...hádejte, která armáda začala hromadně používat v boji proti nepříteli drogy? A to ne jen trávu, ale i težké *10* Narvala tím svinstvem své vojáky a pustila je do boje(pozorovali jak jsou agresivnější, méně se bojí a nakonec zabijou i víc nepřátel)....Nápověda..Nebyla to RUSKÁ armáda!!! O vraždách v Ruské armádě toho víte asi mnoho. Znáte počty i z nějaké jiné armády?
  • Tak je už celkem jasné, že Krym se vrátil trval domů, do Ruska, už je to všeobecně akceptováno. Je také jasné, že Ukrajina se rozpadá, za rok touto dobou už bude existovat jen ve zlomku, a kdo to zavinil - ti, kteří vynesli vždy na Ukrajině k moci lumpy. tak si to s nimi , bohužel,. vypijou i ti stateční Ukrajinci, kteří jsou proti násilí na východě i proti fašounům *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší