Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepouštějte alkoholika Zemana ke kulturním památkám. Posledně málem pozvracel
    klenoty.
    • jméno toho krásného mléko dávající zvířete je pro tebe, blbku , naprosto škoda, ba je to i vyznamenání, ty jsi prostě absolutní bezostyšný hlupák, a vsadím se, že chlastáš - protože jak bys jinak sám se sebou vydržel? *15* *15* *15* *15*
      • Jsem holka a krále ožeralců jsi volila jedině ty. Sedí na hradě.
        • já že volila Havla? nezbláznila ses? raději bych si ruku usekla... *2* *2* *2* *2*
          • Zemana. Soudem usvědčeného lháře a notorika jsi volila.
            • Jsi lhářka. Volila jsi ochlastu Zemana tak se teď necukej.
            • já ve vysokých funkcích znám notory dva, Havla a Kalouska... a ani jednoho nechci a nevolila jsem navíc přepokládám, že ty do žádné funkce nepůjdeš, ty jen sloužíš *3* *3* *3*
    • Negace negace, když nehlásáte rovnou smrt, tak jen haníte a kydáte smýšlenou špínu. Doma z vás mají určitě radost.
  • Už byl ten zločinec nějaký fašista Putin zatčen a popraven? To je dobře.

    Muselo to přijít. Přivedl zem do mezinárodní izolace. Rubl leží na smrtelné posteli
    a nakradené peníze rudých papalášů se mění v bezcenný papír.

    Rodiny námořníků z Kursku které Putinův režim nechal utopit jako koťata
    jistě oslavují jeho pád.
    • Tady mohu jen napsat, že melete moc věcí dohromady. Nebyl to Putin, kdo izoluje dokolečka dokola Rusko. Nebyl to Putin, kdo se snaží dokolečka dokola profitovat z bolesti, utrpení či snad rovnou smrti někoho jiného.Toho "šmejda" hledejte někde jinde. Námořníky sem netahejte. Nikdo z civilního života, tedy až na prozápadní média neví, proč to tak bylo.
      • Putinův režim námořníky z Kursku zavraždil. Tak mlč StBáku.
        • Tak zaprvé na ponorce Kursk byla jen profesionální posádka připravena pro svou vlast nasadit i svůj vlastní život. Bohužel se tak i stalo a je mi to líto. Jak jsem již psal důvod zde musel být.
          No a zadruhé nejsem StBák. Ale je mi jasné, že když tak všechno nejlépe víte a všemu rozumíte, tak že o sobě budu muset začít přemýšlet. Nejspíš jako ve všem máte zas pravdu. Hned jak přijdu domů tak se zeptám ženy a dětí jestli nejsem StBák.
          No a závěrem ....zas tu byla agrese z Vaší strany...(asi nějakej novodobej zvyk)
  • Podle irácké tiskové agentury Sarma News a íránské tiskové agentury Tasnim, byli zatčeni čtyři zahraniční vojenští poradci během vojenské operace v poušti Tal ABTA poblíž města Mosul v Iráku, v severní provincii Ninive.
    Tři ze zadržených mužů byli občané USA a Izraele a čtvrtý muž byl Peršan.
    Qasim al-Araji, šéf irácké organizace Badr, řekl ve čtvrtek parlamentu, že má důkazy, že USA vyzbrojují islámskou armádu, podle zprávy arabského informačního kanálu Almasalah.
    „Co je důležité, je to, že USA posílají tyto zbraně pouze těm, kteří spolupracují s Pentagonem, a to znamená, že USA hrají důležitou roli při vyzbrojování Islámského státu (IS),“ uvedla v prosinci irácká zpravodajská služba.
    • Aktuálně z propagační kanceláře KGB co rudý přízraku.
  • Samé dobré zprávy.

    Zloděj a vrah Putin už má na mále. To je ten co okradl lid Petrohradu o miliardy
    a nechal umřít ruské námnořníky v ponorce Kursk.

    Idola zdejších levičáckých socek a vlastizrádců nějakého soudem usvědčeného lháře
    a alkoholika čeká zase cirhoza jater.

    Bez nich bude světu lépa. *14* *14* *14*
    • Stále zaslepená a plná zášti. Nechtěl bych mít vaši karmu.
      • Zalez ulhanej StBáku.
        • :-) už jsem Vám to psal, ale opakování je matkou moudrosti( to si pamatujte bude se Vám to hodit) Nejsem StBák. A ulhanej? jen se bojíte pravdy. A na to zalez reagovat nehodlám, snad jen, že vám dochází ta Vaše jedovatá slova.( Co vím je to, že do očí bych to od Vás určitě neslyšel:-) )
  • Ruské ministerstvo zemědělství uvažuje o zmírnění zákazu na dovoz potravin z několika zemí Evropské unie. Podle agentury Reuters to řekl ministr Nikolaj Fjodorov. Zmírnění embarga by se podle něj mohlo co nejdříve týkat Řecka, Maďarska a Kypru.
    • tak se dělá politika, tak se to musí, prima, Rusko *15* *15* kdoví zda a kdy se dočkají Poláci *3* *3* *3*
    • Jó řecko Maďarsko a Kypr jsou země jejichž export potravin je pro ně životně důležitý a tak jim chce Rus pomoci z bídy a utrpení. *1* *1* *1* *1*
    • Rusko nemá peníze na modernizaci armády přiznal Ruský ministr financí.
      Čeká je hladomor jako KLDR: *1* *1* *1*
      • Hlavní je, že Euro a pak hlavně ta naše Česká koruna jde nahoru, co? Aha, to vlastně ne, nahoru jde jen dolar!!
  • Ruské ponorky mají tak tiché motory, že nejsou vůbec zachytitelné a nejnovější torpeda mají rychlost 100 uzlů a vo tom to je!! *1* *1* *1*
    • I torpédo které má sto uzlů musíš nejprve dostat do vody. O tom by ti synci s nepotopitelné ponorky Kursk mohli vypravovat.... Kdyby útok vlastního torpéda přežili.
      • Jo a ke Kursku..asi jste tam byl. Nebo jste podrážděn nad tím, že je bylo slyšet a pak umřeli...Je mi jich líto, ale důvod tam být patrně musel. Nadruhou stranu. když jste pohoršen nad Kurskem. Já bych chtěl třeba znát počet padlých vojáků co nechalo někde a to po celém světě umřít vedení bílého domu...to vám je asi jedno.
        • No .....Je mi v celku volné kde všude po světě kdo kdy a kolik pobil lidí - nic pěkného to nebylo od nikoho z vrahounů. Rudý Hnědý nebo pruhovaný. Vrah vrahem zůstane. Když tu pak někdo vtáhne do diskuse výhružky torpédem otočí se jeho vlastní zbraň proti němu..... Zatím to nebolelo a nestálo lidských životů ale kvapně to k tomu směřuje. Zejména když se cítí být ohroženi všichni podél Ruské hranice a dokonce i uvnitř ní. *13* *13* *13* *9* *9*
      • Vtipné ale nepravdivé----Škval má rychlost 100 m/s.
        • Pro torpéda které letí vodou 360km v hodině platí to samo jako pro torpéda které plují 100 uzlů. Holt musí se do té vody nejprve dostat.

          Výbuch vlastního torpéda je oficiální stanovisko Kremlu tak že sory jestli to není pravda.
          Jinak je mi líto námořníků zejména těch co ani nedostávali pravidelně mzdu a přesto byli ochotni při cvičení zemřít.

          Jinak torpedo které má tah motorů 20tun je sice hezká věc ovšem při teoretické spotřebě paliva 2t za sekundu maj menší dosah než německé torpéda za druhé světové války. *1* *1* *1*
  • ...nu padažďjom, tovaryšči......
  • A to amrdólové tvrdili, že se jedná výkvět amerického námořnictva. Pche!!!

    Edit: tohle měla být reakce na "aktualni_zpravodaj", ale ňák se to nepovedlo. Sry!
  • V půlce února se konalo společné námořní cvičení USA a Francie. Scénář cvičení, kdy si francouzská ponorka hrála na nepřátelskou, skončil "potopením" letadlové lodi USA a většiny jejího doprovodu.
    Cvičení se konalo v průběhu 10 dní v polovině února u pobřeží Floridy. Francouzská jaderná ponorky Saphir (třída Rubis) se přidala ke skupině amerických lodí Carrier Strike Group 12, které zahrnovalo letadlovou loď USS Theodore Roosevelt (přezdívaný "Big Stick"), několik křižníků třídy Ticonderoga, torpédoborce Arleigh Burke a jaderné ponorky třídy Los Angeles.
    Všechna cvičení proběhla v pořádku, když SNA Saphir bylo na americké straně pomyslného konfliktu, v druhé fázi cvičení francouzská loď přešla na stranu nepřítele s posláním najít a napadnout letadlovou loď USS Theodore Roosevelt. SNA Saphir to zvládla na výtečnou, vplížila se do obranného uskupení amerických lodí a "potopila" jak letadlovou loď, tak velkou část jejího doprovodu.
    Původní zpráva o cvičení byla zveřejněna 4.března na internetových stránkách francouzských mariňáků pod titulkem, "Le SNA Saphir en entraînement avec l’US Navy au large de la Floride" ale pak byla odstraněna...
    • No tu správu jsem tam zveřejnil já.... Ale pak mi to přišlo jako příliš velká lež a že by tomu věřil jen úplný hlupák tak jsem ji sundal. Mezi tím ji převzaly Kravské rozhledy a Kremelské Parlamentní listy *1* *1* *1* *1*
    • Shodou náhod, tuto smazanou a opět zázračně objevenou zprávu zachytila KGB a nezištně ji předala agentuře Novosti, britským listům a tobě že? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Ano za vše může KBG--za to že Americký námořník se nechá potopit Francouzskou ponorkou a samo i za sníh co napadl ve státech...prostě za vše...Nenechte se vysmát.
      • http://theaviationist.com/2015/03/05/us-aircraft-carrier-sunk-by-subs/

        *5*
  • Tady je vidět co jsou ti západní "politici" za vymaštěný kkty:
    Smrt Borise Němcova byla označena v rezoluci „za nejokázalejší politickou vraždu v novodobých dějinách Ruska". Evropský parlament vysoce ocenil úlohu Borise Němcova, který „věnoval svůj život boji za demokratičtější, prosperující a otevřené Rusko, za trvalé partnerské vztahy mezi Ruskem, jeho sousedy a partnery".
    ... věnoval svůj život boji .... dokud byl u lizu, tak se nevěnoval ničemu, krom zlodějin!!!
    • Sice nepíšeš k tématu,ale já mám informace, že obyčejní Rusáci nemohli zapomenout, že Němcov byl obyčejný noshled JELCINA, jemuž plnil jeho cíle při postupném rozkradení bohatství Ruska . On se zasloužil o většinu zbohatlíků, kteří ho samozřejmě podporovali i v opzici proti Putinovi, který přivedl rozvrácené Rusko zase k pořádku .
      • Píšou: "Media spekulují" takže je to k tématu, ale to neva... :-)
    • A copak má Němcov společného s tím že Putina klepla pepka ???? Že by to na něj nastražil Němcov ?? Nebo co tím chcete říct ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší