Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no tak jak si ty páchnocí lopata můžeš užívat?Smrdíš tady po své matce. Žumpáci jsou vždy v převeliké oblibě.
  • bliju nonstop, pobliju vám celou inteligentní diskusi....nic jiného neumím......blééééé *7* *10*
  • ... užívám si tvou duševní bezmoc, makaku, vždy si s tebou budu hrát, jak budu chtít :)))
  • bléééé...... *7* *10*
  • ... to na tebe reagují davy zájemců o inteligentní debatu, ty mi póvle úplně stačíš :)))
  • ... když není IQ, nezbývá nic jiného, než si představovat, že schází také jiným, ubožáku :)))
  • omluvte mne....... *10* *7* je mi nějak šoufl a jako vždy nic inteligentního kromě zvratků ze mne nevypadne......
  • blijce pitomečka nikdo nereaguje, protože kdo by se zahazoval s takovým hnojem.....
  • ... jsi zoufalý z mé kultivované mluvy, ty nevzdělané nepoužitelné páchnoucí nic :)))
  • s tím blitím jsem to psal o tobě. Zarachotily ti v té dutině lebeční zbylé buňky?
  • ... obdivudodně dlouhá věta, blahopřeji, ale stejně jsi nenávratně v haj*lu, bavíš mě :)))
  • ... blahopřeji k neprimitivnější uváze dne, pitomečku, muselo ti to dát hodně zabrat :)))
  • ... tos asi nepsal o sobě, chudáku :)))
  • ... na póvl nemá cenu reagovat, jeho tragická neřešitelná úroveň je nabíledni :)))
  • rozumím až moc dobře, jen se to snažím pokud možno maximálně zjednodušenou srozumitelnou cestou podat veřejnosti.
  • omluvte mé dnešní zvratky. Dnes mi ošetřovatelé dali dvojnásobně vyšší tišící dávku léků a jednak to žaludek nezvládl a jednak mi to odvařilo poslední mozkové buňky které mi ještě zbyly......
  • pitomečku, tak zalez do brlohu a neotravuj inteligentní lidi
  • jen proto, že ty ret..rde neumíš číst, ještě neznamená, že to neumějí ostatní.
  • ... jenom trotl, který si spletl médium pro své tapety, nechápe, že zde nikoho nezajímá :)))
  • ... něco nového by nebylo, primitive?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit