Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně dva kteří by mohli zatočit s dosud nedotknutelnými zločinci kteří rozkradli tuto zemi.
    • No jistě, takoví "zločinci" jako novinář Peroutka?
      • Chlapče, hluboce se mýlíš. Těmi zločinci, kteří rozkradli a dál rozkrádají co se dá jsou Bakalové, Kožení atdatd., ruku v ruce se svými politickými spojenci a lobisty Klausem, Dybou, Dalíkem, Topolánkem, Sobotkou, Rathem, Bémem, Janouškem, Rittigem (někteří z nich už zaplaťpánbůh souzení, ale trvá to strašně dlouho než se dostanou tam, kam patří) a spoustou dalších představitelů těch rádoby tradičních politických stran. Tudy cesta opravdu nevede, nebo spíš vede, ale k trvalé chudobě ožebračené většiny. Pokud se časem nemají dostat k moci znovu komunisti, tak je opravdu potřeba nějaké rázné změny, a tu nazajistí ani Bělobrádek a spol, ani snaživý, ale tak trochu naivní STAN.
        • A co Babiš? Ten to vše získal v potu tváře? A co komunista (bývalý) a konfident StB MAN?
          Pokud by se časem měli dostat k moci komunisti, tak skončíme jako na východní Ukrajině. Nebo jako v Čečensku. Oni komunisti, Kobliháři, Kanimůrovci, to je stejná verbež.
  • Mě se líbí ta fotka protože kdyby měla být rovně zjistíme že za těma pány jsou jen turisté.
    Že o politiku tu není zájem. *1* *1* *1* *1*
    • to je svatej Václav na koni ty turisto
      • Jinak nikdo
  • Co se s tane? Zeman udělá druhou šanci a když to neklapne budou předčasné volby.Ale těch se bojí všechny strany které se alespoň trochu do sněmovny dostali. Proto že ANO by je rozdrtilo definitivně.

    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ivan-hoffman-blizime-se-k-predcasnym-volbam-ano-uz-s-kampani-zacalo--1767260
  • Komplot 2B (Bureš-Becherovič) je cesta k rudému fašismu a podlézání Putinchánovi. Je to cesta k tomu, jak dopadla východní Ukrajina, Krym, Čečna, Jižní Osetie...
    • Sluníčkářské blábolení nezná mezí.Předlož důkaz svého tvrzení jinak lžeš!
      • Řekl jsem, že mě v sobotu odešla cukrovka. To je přece dostačující *14* *14* *14*
      • Prohitlerovské - prokomunistické - prozemanokbabišovské blábolení nezná mezí. Co mám dokazovat? Není Becherovič "bývalý" komunista a konfident StB MAN? Nejezdí do Kremlu a nepodlézá Putlerchánovi? Není to ožrala, sprosťák (bubble bum, undy sem a undy tam)? Nepohrdá ten ožrala Ústavou, zákony, morálkou, ctí? Kdo to nevidí tak je buďto tím ožralým strašidlem podplacený nebo je degene.
        • Zdá se, že jste zapřisáhlý nepřítel alkoholu, lingvista a chováním předčíte i Mirka Dušína.
          Že se přeřekne a namísto -guma- řekne: bum? To je argument pro malé dítě. Jo, něco jiného je aféra s "undami"! Zase, na můj vkus...no, nevím, jestli bych byl slušnější. Ale v rámci happeningu si zas.loužit ve svatostánku? Nebo si nacpat mražené kuře do vyměšováni? mohla si nachladit ovaria a "tovaryšč" Putin by to musel hradit ze státního Co by si člověk o takových mohl myslet? (Alespoň v duchu).
          O pohrdání ústavou, zákony, morálkou a ctí? To myslíte vážně v tomto státě? Proberte si velkou část politiků od zastupitelstev po vládu! Po letech "svobody" si ještě nenavykli jednat rovně. Gentleman´s Agreement už nikomu nic neříká.
        • dokaž své tvrzení o fašismu.jinak je to poplašná zpráva
          • Necítím potřebu něco dokazovat. Komunismus a fašismus se tak moc neliší, snad jen barvou, počtem obětí (komunismus jich má nesrovnatelně víc) a také tím, že komunismus zcela nepředvídatelný. A přestaň mě kádrovat, soudruhu, ještě tady nemáme babišismus alias koblihový fašismus. I když se o to Putichánovi agenti za pomocí našich kolaborantů usilují.
        • Tobě není pomoci.
      • On nelže, on ho chytá permanentní fantaz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit