Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    za dvě
  • ostapkotab
    co to kecáš,eblb ?
  • Ano vazeny pratele samozrejme pad KOMUNISMU totality byl pro vsecky inteligentni lidi pozehnanim!!! Kdy konecne jsme mohli si uzit svobody a cestovat a nakupovat kvalitni zapadni zbozi a vubec ano pamatuji jak sme obrovsky slavili bylo to krasne citeni ze nenavideny KOMUNISTA je pryc!!! Trosku bylo zklamani ze sme ty zlocince nepovesili ale euforie tomu zabranila dnes by jiz se takova chyba nestala!!! *13*
  • A co se asi tak dalo čekat po 40ceti letech komunistického kocourkovského hospodářství kdy se tady všechno nechalo tak zchátrat že to nebylo ani na zbourání ale butovy padaly samy od sebe a o výrobcích a továrnách ani nemluvě , co bylo platné že se tady vyrábělo kde co a leželo to potom ve fabrikách na dvoře v rozpadajících se bednách protože to kvůli morální zastaralosti nikdo v zahraničí nechtěl koupit žilo se z podstaty a nic se neinvestovalo do oprav a inovací , moc dobře si pamatuju jak to tady tenkrát vypadalo , všude cedule pozor padá omítka některé domy podepřené aby nespadly , a když si chtěl člověk něco na baráku opravit ani nebylo čím nedal se koupit ani bldej cement natož další stavební materiály , chalupu po dědečkovi kterému zkolektivizovali soudruzi malé hospodářství můžeme konečně až teď opravit protože když mu vše sebrali tak na to neměl ani peníze , Znárodněný majetek se projedl a kyž už to nešlo dál a nebylo už co dalšího ukrást udělali soudruzi měnovou reformu tím zase všechny okradli a zas to pár let jelo dál ....
  • A byli to skutečně bolševici? Myslím, že je dost chybné si myslet, že to byli normální komunisté. Spíš to byli lidé, kteří kolaburují s každým režimem bez rozdílu.
    Ono je smutné, že v jednom měli bolševici pravdu: Kapitalismus může být taky pěkně hnusný. A čistý kapitalismus defakto hnusný je sám od sebe. A dnes tady máme téměř čistý kapitalismus.
    Otázka je, proč lidé tomuto druhu lidí to rozkradení dovolili?
  • Kupodivu, prakticky stejně, jako dneska.
  • Ten dnešní průzkum nemusel být až tak zfalšovaný,lidé v roce 1989 nadšeně prosazovali změnu,která i přes dílčí nedostatky přinesla svobodu v základních atributech lidských práv.Ale.....vidina jednoho z atributů svobody-významně lepší životní úroveň obyvatel se sice dostavila,ale u úzké skupiny obyvatel,kteří své bohatství mnohdy získali podvody a zlodějnami.Pototýkám ne všichni zbohatlíci byli darebáci,takto to není myšleno.A ty ostatní atributy svobody-volné cestování,svoboda slova,shromažďování,podnikání atd.tady jsou,to jsou nepopíratelné fakty-ale jsou poměrně hodně zastíněny ekonomickou slabostí ČR.A o to mělo jít po roce 1989 nejvíce,vyrovnat se západu.A to se evidentně nestalo.
  • KIMCID
    já radši na banány než na polévku od primátora *7*
  • KIMCID
    https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A
  • Jsem pro.Raději fronty na úřadu práce a pak ty banány neuvidíš vůbec.Máš již občanku,že tady píšeš voloviny.Já těch let v tom Československu prožil a přežil ,ale 25 let demokracie jsem z těch potravinových bank onkologicky onemocněl.
  • Děvče z rodiny největšího rakouského nacisty si vzal Schwarzenberg..
  • Jméno Honza v pohádkách mělo vždy váhu,protože Honza byl chytrý chasník ,což o tobě pochybuji.
  • Prima ironie.. *1*
  • Fronty na babány občas byly, ale teď máme babánovou republiku. Kdy byl v Česku naposledy hladomor? Ty ho pamatuješ.
    Přeji všem krásný den.
  • Nejvíce brutality a násilí se děje pod záminkou dobra a lásky.Z lásky k vlasti a z lásky k bohu jsou lidi schopni udělat strašné činy.
  • Systém BUK-M má jen UK armáda.V červenci UK armáda přiznala že domobrana zabavila tři komplety.Prý bez přehledovího radaru jsou nefunkční.Když s tím začali domobranci sestřelovat, tak jim došlo že když na obloze jsou jen UKletadla stařčí jen odpálit raketu přibližně směrem k letadlu a ona se sama navede.Stařilo odklonit vybranou obět a jako volavku požřít su25.
  • Jen tím, že si soudruzi bolševici, po roce 1989 rozdělili nakradený majetek, který v letech po únorovém puči tzv. zestátnili. Pak nám tu začali předvádět své marxisticko- bolševické představy o kapitalismu. Kupónová privatizace je typický produkt takového způsobu myšlení. Zásada je, aby soudruzi nepřišli o nic z toho, co v padesátých letech, i za cenu vraždění, naloupili.
    Když si někdo vezme děvče z rodiny fašisty a arizátora, který se náhle stal bolševickým papalášem, pak mu zřejmě tento tchánův "pragmatismus" velice, ale velice imponuje.
  • Vidím to jako včera když nám odváděli bolševici dobytek z chléva, ti samí v devadesátých letech převlekli kabáty a stali se členy různých stran kdyby se vrátil Hitler tak budou poklonkovat jemu a když ne oni tak jejich spratci. No, dnes jsem starý a je mi to k smíchu co se zde děje mezi jakou verbeží jsem byl nucen celý život žít *16*. Po devadesátých letech komači zalezli do nor a dnes zas vystrkují drápky, i ti co převlekli kabáty, pozor na ně!!!
  • Ti "lidé" nemají nejmenší možnost o něčem rozhodovat, už vůbec ne o tom, jestli z nich budou nebo nebudou vraždící poloopice. O tom rozhodují jiní. To co tady vyslovujete, se nazývá falešný humanismus a alibismus.
  • V komunistickém Československu docházelo k opakovaným hladomorům! Nedostávaly se základní potraviny! Už nikdy komunismus, už nikdy fronty na banány!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit