Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... něco tak hloupého jsem nikdy nezažil, ale nevadí, tupost největšího hlupáka moc těšila :)))
  • ... nemluvě o tom, že se ani nepodívám ani na slovo dokonalého blba, co si říká BIJEC :)))
  • ... na žádné nevzdělané zakomplexované nepoužitelné hovádko již nebudu reagovat :)))
  • ... můj čas pro zdegenerovaný středověký bezmocný póvl vypršel, blby přenechám blbům :)))
  • ale lopato.Ty TADY budeš čekat jak já budu chtít! Obecní hlupáci nemají jinou volbu.
  • ... já bijec Simona, primitivní mrzáček neustále odcházím, ale mé Qí Qá Qé mi to nedovolí :)))
    • ... mýlíš se, primitive, nezávidím ti tvé tupé plkání zde, než se uchlastáš z krabic, zdechni :)))
  • ... doufal jsem, že mě jednou nejprimitivnější ubožák naštve, ale nemohu čekat 100 let :)))
  • ... jsem velmi primitivní Simona, tělesně postižená, tepelně zpracovaná, však víte :)))
  • ... čau, debi*e, jednou provždy :)))
  • ... měl jsem nádherný večer s póvlem, budu rád vzpomínat, jak jsem zase pochcal BIJCE :)))
    • jo? Večer plný kopanců? Na to jsi ty chamraď zvyklá. Běžně lidi spolu žertují. Ty inkasuješ kopance, chlíve!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit